Žlutou kartu dostává Čavoš (SK Dynamo Č. Budějovice).

85

Slávisté to ještě zkouší před vápnem hostí kombinační hrou. Moc času už ale nemají.

Sestava SK Slavia Praha
1. poločas Kovář – Zelený, Hovorka, Kúdela, Frydrych – Zmrhal, Hušbauer, Hromada, van Buren – Škoda, Tecl<br /> <br /> 2. poločas Markovič – Holeš, Hovorka, Frydrych, Zelený – Traoré, Ševčík – Baluta, Langhamer, Olayinka – Hilál

Sestava SK Dynamo Č. Budějovice
1. poločas Staněk – Čolič, Talovierov, Novák, Kladrubský – Javorek, Havelka – Schranz, Provod, Mršič – Ledecký<br /> <br /> 2. poločas Staněk – Čolič, Talovierov, Novák, Kladrubský – Havelka, Kulhánek – Martan, Provod, Mršič – Ayong

83

Rychlá kombinace hostujících hráčů skončila po nepřesné přihrávce Martana.

82

Martanovo zakončení pro brejku zblokovala obrana Slávie na rohový kop.

81

Tlak domácích hráčů narůstá.

80

Slávisté teď zahrávali dva rohové kopy. Po tom druhém míč nebezpečně pochodoval malým vápnem. V bráně ale neskončil. Bude z toho třetí roh.

80

Slávisté opět uzavřeli hosty před jejich vápnem.

78

Baluta v naděné šanci z levé strany hranice vápna branku hostí neohrozil. Střela byla hodně nepřesná.

76

Langhamer nejprve trefil prvního obránce, dostal se sice k dorážce ale ta nebyla nijak nebezpečná a navíc směřovala do středu branky, kde byl Staněk.

76

Budou teď zahrávat standardní situaci ze vzdálenosti asi třiceti metrů.

75

Slávisti jsou teď hodně aktivní, moc času ale ne změnu stavu už nemají.

74

Staňek teď výborným zákrokem podržel svůj tým.

73

Langhamer úplně volný na levé straně vápna míč nezpracoval a nedostal se tak ke střele.

71

Dnešní utkání sleduje 1750 diváků.

70

Rozhodčí poslal hráče na občerstvení.

70

Provod mohl rozhodnout! Střelou z levé strany pokutového území vzdálenější tyč ale minul!

69

Obrovský závar před Staňkem. K zakončení se málem dostal Olayinka, ale trefil jen obránce hostí a Budějovice následně dokázaly míč odvrátit do bezpečí.

68

Centrovaný míč do pokutového území hostující obránci odvrátí do bezpečí.

67

Bukata poslal míč pouze do zdi. Slávisté reklamovali ruku, ale píšťalka rozhodčího Pechance zůstala němá. Bude z toho ale roh pro domácí.

66

Slávisté teď budou zahrávat standardní situaci z půlkruhu u pokutového území Budějovic. Tohle bude hodně zajímavá šance pro domácí borce.

66

Žlutou kartu dostává Mareček (SK Dynamo Č. Budějovice).

65

Rychlý přechod na druhou stranu ale Staňka nijak neohrozil.

63

Další akce Budějovic končí po nepřesné přihrávce.

61

Olayinkovi nesedl míč a poslal ho hodně nepřesně. K míči se tak dostali hostující hráči.

58

Martan v zajímavé šanci, slávistického brankáře ale nepřekonal. Navíc, i kdyby se mu to povedlo, tak byl při tom ofsajdu. Takže gól by ani neplatil.

57

Budějovice hromadně střídají – Odešli: Čolič, Mršič, Havelka – přišli Mareček, Čavoš, Táborský.

55

Po rohovém kopu Petra Ševčíka pálil Daniel Langhamer, bránu hostujícího týmu ale neohrozil. Slávisté teď mají obrovský tlak.

54

Slávisté vybojovali další rohový kop.

53

Olayinka hlavou po centrovaném míči střílí hlavou nad.

53

Slávia je teď hodně nebezpečná a hodně aktivní před poktuovým území hostujícího týmu.

52

Staňek teď vytahuje nebezpečnou střelu Alexandra Baluty na rohový kop. To byla hodně zajímavá šance domácího týmu.

50

Slávistický útok skončil po nepřesné přihrávce.

49

Hra se nám teď přelévá ze stzrany na stranu. Akce střídá akci, k vidění jsou hodně nebezpečné akce, ale zatím ani jedná nebyla směrem na bránu.

47

Přízemní střela Ibrahima Traorého z hranice vápna končí v rukavicích pozorného Staňka.

46

Rozhodčí Pechanec před malou chvíli ukončil první poločas přípravného utkání mezi Slavii Praha a Českými Budějovicemi. Hosté nečekaně zaskočili favorita tohoto utkání a vedou po prvním poločase nad Slávii 2:0. Obě branky padly po chybách obrany Slávie. První chybu postrestal Ledecký, tu druhou pak z penalty Kladrubský.

45

44

Hlavička Frydrycha nebyla příliš přesná.

44

Slávisté teď budou zahrávat standardní situaci z levé strany hřiště ze vzdálenosti asi pětadvaceti metrů v blízkosti autové čáry.

42

Dynamo právě vstřelilo branku!
Budějovice vedou nečekaně nad Slávii 2:0! JIŘÍ KLADRUBSKÝ poslal nechytatelnou střelu z pokutového kopu k pravé tyči. Kovář vystihl stranu na míč ale nedosáhnul!

41

Opět špatná rozehrávka domácích, po kterém si hosté potáhli míč do vápna a je z toho penalta!

40

Čolič z pravé strany pokutového území jen těsně minul levou tyč domácí brány. To byla zajímavá příležitost Českých Budějovic.

39

Slávistům se nepovedla ani následující akce. Rozehrávat tak bude Staněk.

39

Centrovaný míč do vápna ale nenašel nikoho v červenobílých dresech.

38

První střela van Burena byla zblokována, následná dorážka rovněž. Bude z toho rohový kop.

38

Hostujícím fotbalistům teď byl odpískán šlapák uprostřed hrací plochy.

37

Přihrávka za obranu hostujících hráčů směřovala do ofsajdu.

36

Hra se nám teď přesunula do středu hrací plochy.

35

Budějovice teď kombinovali před pokutovým územím Slávie ale o míč po chvíli přišly po nepřesné přihrávce.

32

K vidění jsou teď nepřesnosti na obou stranách.

31

Právě probíhá přestávka na občerstvení.

30

Kladrubský z levé strany hledal v poutovém území své spoluhráče. Nedokázal ale správně přihrát.

29

Až teď se dokázali hosté vymanit z tlaku Slávistů a dostali se s míčem na poloviunu soupeře.

28

Hráči Budějovic jsou teď u míče, Slávisté jim ale dobrým napadáním dělají problémy z rozehrávkou z vlastní poloviny.

27

Taková polestřela Mršiče z půlkruhu u pokutového území nebyla nijak nebezpečná a navíc i nebyla přesná.

26

Ty fauly se nám teď začínají množit. Útočný faul byl odpískán i hráčům Českých Budějovic.

26

Další zbytečný faul domácích hráčů u středové čáry. Na hřišti se nám začíná přiostřovat.

25

Slávistům teď byl u středovém čáry odpískán faul na Kladrubského.

25

Hlavička Schranze byla příliš vysoká.

25

Rychlý přechod směrem k bráně Kováře od hostujících hráčů. Ti dokázali vybojovat rohový kop.

24

Slávistům teď byl odpískán útočný faul ve středovém kruhu.

23

Centr za obranu Českých Budějovic skončil po nepřesné přihrávce.

23

Zatím sledujeme hodně kombinační fotbal plný nebezpečných akcí na obou stranách.

22

Hned vzápětí mohlo být vyrovnáno, ale nebezpečná střela jednoho ze slávistyckých hráčů skončila jen těsně mimo hostující brány.

21

Tohle si van Buren za rámeček nedá, neboť špatně rozehrál a to dokázal potrestat z hranice vápna po přihrávce Schranze přízemní střelou k pravé tyči DAVID LEDECKÝ.

20

Kladrubský si udělal na hranici pokutového území prostor ke střele, obešel si několik obránců Slavie. Poslal hodně nebezpečnou točenou střelu směrem do vzdálenějšího horního rohu. Míč se ale do branky nezatočil.

20

Hosté ale u míče zůstali a zkouší to teď z vlastní poloviny postupným útokem.

19

Kovář teď nepřesně rozehrál malou domů. Budějovice se ale k zakončení nedostaly.

19

Poikus o průnik hostujících hráčů po levé straně skončil po nepřesné přihrávce.

18

Po krátkém ošetření nám hra bude pokračovat. Staněk je v pořádku.

17

Slávistům teď byl odpískán útočný faul na brankáře Staňka.

16

Slávisté opět kombinují před pokutovým územím soupeře, ten ale dobře brání a nepouští je do zakončení.

15

Centrovaný míč do pokutového území obrana Českých Budějovic odvrátila do bezpečí.

14

Slávisté budou zahrát rohový kop.

13

Provod vyzkoušel z pravé strany z úhlu pozornost brankáře Kováře. Ten byl pozorný.

12

Centrovaný míč do pokutového území doputoval pouze do rukavic brankáře Kováře.

11

Na druhé straně se povedla hráčů Českých Budějovic kombinační akce, po které vybojovali rohový kop.

10

Přihrávka van Burena směrem před bránu Budějovic nenašla adresáta.

8

Slávisté jsou u míče a kombinují před pokutovým územím Budějovic.

7

Standardní situace z pravé strany vápna pro Slavii.

5

O první střelecký pokus se postaral budějovický Havelka, jeho přízemní pokus ale gólman Kovář lapil.

3

Po opatrném začátku dlouhý nákop od Kúdely propadl až k brankáři Staňkovi.

1

SK Slavia Praha: Kovář – Zelený, Hovorka, Kúdela, Frydrych – Zmrhal, Hušbauer, Hromada, van Buren – Škoda, Tecl

SK Dynamo Č. Budějovice: Staněk – Čolič, Talovierov, Novák, Kladrubský – Javorek, Havelka – Schranz, Provod, Mršič – Ledecký.

Původně se tento zápas měl odehrát od 17:00 ale kvůli klimatickým podmínkám, které se očekávají ve středu a vysoké teploty kolem 37 stupňů se začátek zápasu posunul až na 18:30.

Hezký den všem fanouškům fotbalu. Vítáme vás u sledování online přenosu z připravného zápasu mezi Slavii Praha a Dynamo České Budějovice. Tento přípravný zápas se odehraje v Čelákovicích a my vám ho přineseme přímo z místa.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.