Neděle 24. ledna 2021, svátek má Milena
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Neděle 24. ledna 2021 Milena

Online reportáž

Tímto se s vámi loučím a přeji vám dobrou noc.

Ceny turnaje Copa América

Nejužitečnější hráč: Dani Alves (Brazílie).
Nejlepší střelec: Everton (Brazílie).
Nejlepší brankář: Alisson (Brazílie).
Cena fair-play: Brazílie.

Cenu pro nejlepšího hráče finálového zápasu si odnese Everton (Brazílie).

Sestavy a rozestavení

BrazílieBrazílie(4-2-3-1)

Alisson
13 Alves
Alves
Marquinhos
2 Silva
Silva
12 Sandro
Sandro
8 Arthur
Arthur
Casemiro
9 Jesus
Jesus
Coutinho
76. min Militao
19 Everton
Everton
90+3. min Allan
20 Firmino
Firmino
75. min Richarlison

PeruPeru(4-2-3-1)

Gallese
Advíncula
Zambrano
2 Abram
Abram
6 Trauco
Trauco
13 Tapia
Tapia
82. min Gonzáles
19 Yotún
Yotún
78. min Ruidíaz
Carrillo
86. min Polo
8 Cueva
Cueva
20 Flores
Flores
Guerrero

Rozhodčí: Roberto Tobar – Christian Schiemann, Claudio Rios (všichni CHI)

Náhradníci
Brazílie
 • 21Richarlison
 • 23Ederson
 • 22Fagner
 • 14Militao
 • 6Luís
 • 15Allan
 • 7Neres
 • 18Paquetá
 • 16Cássio
 • 17Fernandinho
 • 3Miranda
 • 10Willian
Náhradníci
Peru
 • 11Ruidíaz
 • 16Pretell
 • 4Santamaría
 • 22Callens
 • 7Ballón
 • 23Gonzáles
 • 12Cáceda
 • 21Álvarez
 • 3Corzo
 • 5Araujo
 • 14Polo

Po deváté v historii vyhrává Brazílie Copa América!

Domácí mužstvo bylo na turnaji jasně nejlepší, vždyť ze hry neinkasovalo! Jediný gól Brazílii vstřelil ve finále Paolo Guerrero, jenž se prosadil z pokutového kopu.

Pojďme se věnovat druhému poločasu, kde Brazílie dlouho kontrovala hru, ovšem poté přišlo vyloučení Gabriela Jesuse, který se v tu chvíli stal smutný hrdinou. Vždyť nejprve na gól přihrál a následně sám skóroval. Po vyloučení muže zápasu se Peru více drželo na balonu, ale v závěru přišel zbytečný faul, který z penalty potrestal Richarlison.

Hostující tým se za vystoupení na šampionátu nemusí stydět. Hráči Peru jsou sice zklamáni, ale brzy jim jistě dojde, co vlastně dokázali.

90+7

Konec zápasu.

90+6

K rohovému praporku zamířil Richarlison, který ještě hledal Allana. Domácí hráč vybojoval další rohový kop, ovšem Brazílie už se do vápna nepožene.

90+5

Zkrácený roh, po faulu, rozehrával Christian Cueva. Jeho centr mířil před branku, kde se nejvýše dostal hráč ve žlutém. Na tribunách se pár minut už oslavuje.

90+3
Střídání

Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Everton, přichází Allan.

90+1
Karty

Žlutou kartu dostává Richarlison (Brazílie), jenž po vstřelení branky sundal dres.

90
Góly

Brazílie právě vstřelila branku!
Troufám si říct, že je rozhodnuto! K pokutovému kopu se postavil RICHARLISON, jenž dlouho čekal na pohyb brankáře. Jeho pokus mířil do míst, kam šel také Pedro Gallese. Ovšem domácí hráč trefil přesně prostor u levé tyče.

90
Důležité

Kanárci opravdu budou rozehrávat pokutový kop, k němuž se už staví Richarlison!

88
Důležité

Videorozhodčí znovu volá hlavního, aby se sám šel podívat na opakované záběry. Ponechá penaltu stejně jako v prvním poločase?

87
Důležité

Pokutový kop pro Brazílii! Po parádní individuální akci se do vápna hnal Everton, do něhož zcela zbytečně vletěl Carlos Zambrano. Zbytečně proto, že míč mířil do moci brankáře.

86

Hostující celek je stále na své polovině hrací plochy a rozhodně to nevypadá, že by se v blízké době dostal do šance. Navíc Brazílie znovu získala míč a bude opět vhazovat.

86
Střídání

Střídání v týmu Peru: ze hřiště odchází André Carrillo, přichází Andy Polo.

84
Karty

Žlutou kartu dostává Luis Advíncula (Peru), který si drsně vyšlápl na Evertona. Hostující hráč vůbec nechtěl hrát balon, naopak chtěl soupeře poslat k zemi.

83

Hostující celek se sice nacházel u balonu, ovšem na své polovině. Navíc přišla další zbytečná ztráta, a tak bude Brazílie vhazovat. Tohle domácímu mužstvu rozhodně stačí, naopak soupeři čas rychle utíká.

82
Střídání

Střídání v týmu Peru: ze hřiště odchází Renato Tapia, přichází Christofer Gonzáles.

81

Po jednom ze zákroků zůstal na zeleném pažitu ležet Everton, kterému se rozhodně na nohy chtít nebude. Domácího záložníka totiž trefil soupeř do obličeje.

80

Jdeme do poslední desetiminutovky normální hrací doby. Při pohledu na zelený pažit zjistíme, že Peru je opět na útočné polovině. Ovšem Brazílie se s přihrávkami dobře přesouvá.

78
Střídání

Střídání v týmu Peru: ze hřiště odchází Yoshimar Yotún, přichází Raúl Ruidíaz.

77

Brazílie se znovu nachází na útočné polovině, kde u postranní čáry pracoval pro tým Richarlison. Ovšem domácího hráče předskočil soupeř, a tak budou Kanárci vhazovat.

76
Střídání

Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Philippe Coutinho, přichází Éder Militao.

76

U pravé postranní čáry se uvolnil André Carrillo, který vymyslel centr do šestnáctky. Jenže z branky výborně vyběhl Alisson, který celou akci překazil.

75
Střídání

Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Roberto Firmino, přichází Richarlison.

74
Důležité

Dva centry byly z pokutového území odklizeny, následně se ke střele dostal ještě Edison Flores. Jeho tvrdá rána proletěla těsně vedle levé tyče.

73
Důležité

Hostující celek se nachází v kombinaci, ale musejí být hodně trpělivý. Ke střele z levé strany šestnáctky dostal Miguel Trauco, který mířil do spodního rohu branky. Ovšem v prostoru byl připravený Alisson, jenž míč vyrazil na roh.

72

Po protestech vyloučeného hráče se znovu hraje. Peru má jedinečnou šanci na vyrovnání. Ovšem stále platí, že musí zlepšit předfinální část.

70

Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Gabriel Jesus (Brazílie). Domácí hráč šel do souboje jako utržený ze řetězu a loktem trefil soupeře.

68
Karty

Žlutou kartu dostává Carlos Zambrano (Peru), který v souboji s Gabrielem Jesusem použil loket. Tohle byl zákrok, který se zcela jasně nacházel za hranicí pravidel.

68

Za odraženým míčem spěchal Gabriel Jesus, který měl proti sobě poslední dva soupeře. Domácí hráč se pokusil prohození na nabíhajícího soupeře, ale míč neprošel.

67

K dalšímu centru se na pravé straně dostal André Carrillo, jenže také on našel Thiaga Silvu. Peru tak rozehrálo další roh, který byl znovu odvrácen.

66

K rozehrání volného kopu se postavil Yoshimar Yotún, jehož centr mířil do ohně před brankou. Ovšem ve vzduchu se nejvýše vyšrouboval Thiago Silva.

65

Peru je znovu u balonu a snaží se o překonání obrany na pravé straně. Když už to vypadlo, že se Brazílie míče zmocní, přišel její faul.

64

Hostujícímu celku stále zbývá hodně času, ovšem u míče je znovu Brazílie, která se ho rozhodně nechce vzdát. Uvidíme, co Kanárci vyprodukují tentokrát.

62

Krásnou individuální akci se prezentoval Christian Cueva, který se kolem soupeřů protáhl až do šestnáctky. Jenže přihrávka na spoluhráče byla zastavena.

61

Hráči v bílých dresech znovu neudrželi balon, a tak je na tahu Brazílie, která rychle přešla znovu na útočnou polovinu. Jenže ve středovém kruhu skvěle zasáhl Paolo Guerrero, jenž se ale dopustil faulu.

60

Domácí mužstvo hraje na útočné polovině, což mu zatím stačí. Kombinaci ukončil Philippe Coutinho, který místo přihrávky naskočil do soupeře.

58

Ve druhém poločasu hraje Peru mnohem více odvážněji, ovšem stále chybí větší kvalita v předfinální části. Hra se znovu otočila, ale Coutinhův pokus byl znovu zablokován.

57
Důležité

Po rychlé kombinaci na levé straně přišel centr, po kterém se k zakončení dostal Roberto Firmino. Jeho hlavička minula první tyč, a tak se bude jen rozehrávat od brány.

56

Philippe Coutinho zazanamenal zbytečnou ztrátu, po které bude Peru rozehrávat další rohový kop. Centr od praporku mířil na zadní tyč, kde se nacházeli jen hráči ve žlutém.

55

Po faulu rozehrával Thiago Silva, jenž vymyslel nákop, za kterým běžel spoluhráč. Ovšem z branky se velmi rychle vydal Pedro Gallese, který situaci výborně přečetl.

55

Krásnou individuální akcí se prezentoval Philippe Coutinho, jehož zastavil až na hranici vápna soupeř. Následně se do šance hnal také Roberto Firmino, který zakončil hodně nepřesně.

54

Za centrem z volného kopu mířili hned tři hostující hráči. Jenže Brazílie se znovu snad ubránila a navíc hlavní rozhodčí viděl další útočný faul.

53
Karty

Žlutou kartu dostává Thiago Silva (Brazílie), jenž zezadu podrazil soupeře. Peru tak bude rozehrávat další standardní situaci, opět ale z velké dálky.

52
Důležité

Do pokutového území vnik Philippe Coutinho, který chtěl zakončit na zadní tyč. Ovšem pokus zamířil jen vedle branky, Peru tak přežilo další těžkou situaci.

51

Gabriel Jesus přihrál na Evertona, který chtěl vysunout do šestnáctky dalšího spoluhráče. Míč směřoval na soupeře, avšak Brazílie je dál v útoku.

49
Karty

Žlutou kartu dostává Renato Tapia (Peru), který zastavil Philippeho Coutinha nedovoleně. Hostující hráč stáhl soupeře k zemi a hlavní rozhodčí musel trestat.

49

Pokud se podíváme na zelený pažit, můžeme potvrdit, že se hraje v základních sestavách. Aktuálně se v útoku nachází Peru, ale přetažený centr nikoho v bílém nenašel.

48

Philippe Coutinho tentokrát zvolil přihrávku za velké vápno, kde se nacházel Aléx Sandro. Ovšem jeho centr odvrátila obrana, následně nepřesně střílel Dani Alves.

47

Centr od rohového praporku zamířil na první tyč, kde se nacházel jen hráč v bílém. Ovšem dál sledujeme kombinaci domácího celku, který bude rozehrávat další roh.

46

Hlavní rozhodčí poprvé foukl do píšťalky, čímž spustil druhý poločas. Brazílie je u balonu a přichází s dalším výpadem. O centr se pokusil Aléx Sandro, jenž nastřelil soupeře a vybojoval roh.

46

Začal druhý poločas.

V prvním poločasu jsme moc velkých šancí neviděli, ale oba celky jsou produktivní, a tak je stav 2:1 pro Brazílii. Nejprve se prosadil Everton, ovšem v závěru poločasu z pokutového kopu vyrovnal Paolo Guerrero. Jenže ani to nebylo vše a vedení Kanárků zpátky vystřelil Gabriel Jesus.

Pokud budeme hodnotit jen hru, tak Brazílie je více na balonu. Ovšem Peru se dobře brání a navíc soupeře s míčem výborně dostupuje. Jenže při přechodu hostujícím hráčům chybí větší kvalita. Oba celky mají hodně ztrát, což by se ve druhé části mohlo zlepšit.

45+4

První poločas skončil.

45+3
Góly

Brazílie právě vstřelila branku!
Jenže Kanárci si berou vedení rychle zpátky! Skvěle se vrátil Roberto Firmino, jenž vybojoval míč a obrátil hru. K balonu se dostal Arthur, jenž si všiml otevřeného prostoru na hranici šestnáctky, kde se nacházel GABRIEL JESUS. Jeho zakončení zamířilo přesně k levé tyči.

45+2

V závěru úvodního poločasu jsou na balonu hostující hráči, kteří se po levé straně dostávají blíže k šestnáctce. Jenže celou situaci přečetl Thiago Silva, jenž otáčí směr hry.

45+1

K postranní čáře přistupuje čtvrtý rozhodčí, který na tabuli ukazuje, že se budou hrát ještě tři minut.

44
Góly

Peru právě vstřelilo branku!
Brazílie inkasuje první branku na turnaji, Peru vyrovnává stav finále! Z pokutového kopu se mezi střelce zapsal PAOLO GUERRERO, jenž vystřelil na druhou stranu, než kam šel Alisson. Zakončení hostující kapitána mířilo do pravého spodního rohu branky.

43
Důležité

Tak opravdu bude Peru rozehrávat pokutový kop!

42
Důležité

Tak pozor, do situace vstupuje ještě videorozhodčí! Roberto Tobar se tak sám jde podívat na celou situaci. Jak rozhodne?

41
Důležité

Pokutový kop pro Peru! do šestnáctky se hnal Christian Cueva, který přihrával před branku. Ovšem míč rukou zastavil Thiago Silva, jenž šel do skluzu.

40

Úvodní poločas se blíží ke svému konci a na zeleném pažitu se hraje na polovině Peru. Hostující hráči se znovu snaží o přechod na útočnou polovinu hrací plochy.

39

Hostující hráči poslali míč do šestnáctky, kde se nacházel Paolo Guerrero, který neustál souboj. Ovšem kapitán Peru se ani pokutového kopu nedožaduje.

38

Další akce domácího celku skončila na levé straně, Peru se kombinačně snaží přejít přes půlící čáru. Za nákopem doběhl Marquinhos, jenž poslal balon za postranní lajnu.

36
Důležité

Roberto Firmino a Gabriel Jesus si prohodili pozice, a tak je první zmíněný napravo. Zleva odcentroval na zadní tyč Aléx Sandro. K hlavičce se dostal právě Roberto Firmino, jenž z malého vápna nezakončil přesně.

35

Rychlé nohy prokázal Everton, který vyzval Luise Advínculu k sprinterskému souboji. Ovšem do situace vstoupil třetí hráč, jenž akce zažehnal.

33

Domácí reprezentace se pokouší uklidnit hru, ale Peru vytahuje napadání hodně vysoko. Brazílie musela rychle řešit nepříznivou situaci, která skončila u Gabriela Jesuse, jenž si neobhodil soupeře.

32

Po zajímavé rozehrávce se balon dostal na hranici šestnáctky, odkud měl míč mířit doprava. Jenže přihrávka byla nepřesná, a tak Paolo Guerrero mohl spoluhráči zatleskat jen za myšlenku.

31

Casemiro sice vybojoval balon, dle hlavního rozhodčího ale nedovoleně. Peru tak bude rozehrávat další standardní situaci, ovšem jsou stále hodně daleko.

30
Karty

Žlutou kartu dostává Gabriel Jesus (Brazílie), který je prvním potrestaným hráčem. Domácí hráč totiž vletěl do soupeře, kterého atakoval kopačkou nad koleno.

29

Dani Alves nedal soupeřům nic zadarmo a donutil je k přihrávce na střed, kde už se nacházelo několik jeho spoluhráčů. Brazílie tentokrát soupeře nepustilo ke střeleckému pokusu.

28

Centr od rohového praporku si našel na první tyči Paolo Guerrero, jehož hlavička přišla ze záklonu, a tak zamířila jen nad branku. Po výkopu Peru dál zůstává s míčem na útočné polovině.

27

Na levé straně pokutového území měl proti sobě dva hráče André Carrillo, který se přes ně chtěl dostat, což se nepovedlo. Ovšem Peru bude rozehrávat rohový kop.

26

Po delší době vidíme Peru v kombinaci na útočné polovině, jenže se nacházejí stále hodně daleko od branky. Jenže přihrávka do křídla byla pokryta.

24
Důležité

Poslední minuty nabídly spousty ztrát, což bude chtít napravit Brazílie! na levé straně měl hodně času Roberto Firmino, jenž vybídl ke skórování Philippea Coutinha. Jeho pokus z jedné, proletěl vedle první tyče.

23

Hráči v bílých dresech opět odzbrojili, ovšem k vidění byla další ztráta. Největší slabinou Peru, je hra na balonu. Ovšem ani Kanárci se na levé straně nedostali daleko.

22

Obrázek hry je stále stejný, ovšem další akci soupeře Peru zastavilo. Jenže po chvilce přišla laciná ztráta, a tak se hosté musejí znovu bránit.

20

Hráči ve žlutých dresech opět točí balon ze strany na stranu a už vymýšlejí, jak se dostat do akce. Po přenesení hry se k balonu probojoval Gabriel Jesus, který pak pokazil přihrávku na střed hrací plochy.

19

Brazílie se rychle vrátila k míči a opět se dlouhým nákopem dostává na útočnou polovinu. Souboj sice prohrál Gabriel Jesus, ovšem domácí budou alespoň vhazovat.

18

Po standardní situaci Brazílie se do protiakce hnalo Peru, které si vynutilo faul. Hostující celek čeká pořádná šichta, ale času je více než dost.

15
Góly

Brazílie právě vstřelila branku!
Kanárci se celkem rychle dostávají do vedení, navíc z první šance! Gabriel Jesus na pravé straně skvěle načasoval svůj pohyb v před a následně si povodil soupeře stahovačkou. Jeho centr pak mířil na zadní tyč, kde se nacházel osamocený EVERTON, jehož pokus placírkou našel cestu do branky.

14

Úvodní minuty zatím nabízejí taktickou podívanou, které zatím chybí velké šance. U střídaček byl faulován Paolo Guerrero, což rozproudilo náhradního brankáře Kanárků, který ihned dostává napomenutí od hlavního sudího.

13

Hráči v žlutých dresech se opět vracejí na útočnou polovinu a předvádějí kombinaci na levé straně hrací plochy. Ovšem k centru nedošlo, a tak se hra kombinačně otočila. Jenže Gabriel Jesus znovu přichází o balon.

12

Yoshimar Yotún dostoupil Aléxe Sandra, jemuž došlápl na kopačku. Hlavní rozhodčí hostujícímu hráči domlouvá, ale žlutá karta zůstane ještě v kapsičce.

11

Krásným přenesením hry se prezentoval Casemiro, jenž našel napravo Daniho Alvese. Jeho centr mířil zase na Gabriela Jesuse, který po špatném zpracování volil přihrávku zpátky.

10

Hráči v bílých dresech otočili hru na pravou stranu, kde se nacházel v náběhu Luis Advíncula. Pas hostujícího celku byl příliš dlouhý, a tak bude vhazovat soupeř.

9

Peru na vlastní polovině hraje hodně zodpovědně. Hostující hráči soupeře s míčem rychle dostupují, a tak se Brazílie nemůže dostat ke své hře.

8

Hostující celek vymyslel dlouhé vhazování, které mířilo do pokutového území. Ovšem Kanárci se k balonu znovu dostali a navíc jeden z nich byl faulován.

7

Brazílie je znovu u balonu, s nímž spěchá na útočnou polovinu. Philippe Coutinho se pokoušel o nevšední kličku, po které byl atakován a souboj neustál.

6

Pohotovou střelou se prezentoval Renato Tapia, jehož zakončení bylo hodně nepřesné. Alisson na turnaji ještě neinkasoval a tentokrát bude rozehrávat od branky.

5

Hostující celek se pokusil o vysunutí útočníka, který si seběhl na pravou stranu. Jenže Thiago Silva byl na správném místě a balon poslal do bezpečných míst.

4

Paolo Guerrero se pokoušel o přechod do šestnáctky, ale středem do nepůjde. Hra se následně otočila, ovšem Arthur trefil soupeře loktem do obličeje.

3

Kanárci se nacházejí u balonu, ovšem na útočné polovině o něj přišel Everton. Domácí hráč se navíc dopustil faulu, a tak se míče zmocnilo Peru.

2

K rozehrání volného kopu se postavil Christian Cueva, jehož zakončení proletělo vedle levé tyče. Ovšem celou situaci kontroloval Alisson, jenž by míč do branky nepustil.

2

Brazílie do dnešního střetnutí nastoupila v tradičních žlutých dresech, naopak Peru se obléklo do bílého s červeným pruhem. Vraťme se na hrací plochu, kde se bude rozehrávat standardní situace proti domácímu celku.

1

Hlavní rozhodčí pan Roberto Tobar dal pokyn k zahájení finálového střetnutí, jako první se míče chopil Paolo Guerrero. Ovšem nákop po levé straně byl zastaven.

1

Utkání právě začalo.

Hlavní rozhodčí pan Roberto Tobar přivádí účastníky finále na hrací plochu, kde se za pár okamžiků odehraje poslední střetnutí Copa América. Ovšem ještě než dojde na utkání, zazní obě hymny.

Úvodní sestavy:

Brazílie: Alisson – Dani Alves, Marquinhos, Silva, Sandro – Arthur, Casemiro – Jesus, Coutinho, Everton – Firmino.
Náhradníci: Ederson, Cássio – Richarlison, Fagner, Militao, Luís, Allan, Neres, Paquetá, Fernandinho, Miranda, Willian.

Peru: Gallese – Advíncula, Zambrano, Abram, Trauco – Tapia, Yotún – Carrillo, Cueva, E. Flores – Guerrero.
Náhradníci: Cáceda, Álvarez – Ruidíaz, Pretell, Santamaría, Callens, Ballón, Gonzáles, Corzo, Araujo, Polo.

Rozhodčí: Roberto Tobar – Christian Schiemann, Claudio Rios (všichni CHI).

Zápas na Estadio Jornalista Mário Filho, známého spíše jako Maracanã, začne ve 22 hodin, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Rozhodčí

Hlavním sudím tohoto utkání bude Roberto Tobar, kterému budou na pomezí asistovat Christian Schiemann a Claudio Rios. Všichni pánové jsou z Chile.

Peru

Peruánci letos rozhodně vylepší své poslední představení na Copa América, když v roce 2016 skončili ve čtvrtfinále, už teď mají jisté druhé místo. Každý však chce vyhrát a platí to i pro Peru, které ve skupině schytalo pořádnou facku po debaklu s Brazílií a ani duel proti Venezuele nebyl z těch nejlepších. Do vyřazovacích bojů tak šlo až ze třetího místa, pak už to ale šlo o mnoho lépe, ve čtvrtfinále přišlo vyřazení Uruguaye na penalty a v semifinále jasná výhra nad Chile. Dnes ale čeká ta nejtěžší překážka, domácí tým s fanoušky v zádech.

Odehrané zápasy

Venezuela – Peru 0:0
Bolívie – Peru 1:3
Peru – Brazílie 0:5
Uruguay – Peru 0:0, 4:5 na pen.
Chile – Peru 0:3

Brazílie

Brazilci, jsou zatím na domácím turnaji prakticky bezchybní, obrana pracuje na jedničku. tým ještě neinkasoval a navíc půjde do dnešního finále s dvěma aspekty, které hrají k dobru tohoto celku. V semifinále zdolal svého odvěkého soka z Argentiny 2:0, čímž překazil Messimu jeho snahu vyhrát s národním celkem významnou trofej a zadruhé – s Peru se Brazílie střetla už v základní skupině a duel skončil naprostou dominancí po výsledku 5:0. O branky se podělili Casemiro, Firmino, Everton, Dani Alves a William a tým tak ukázal svou obrovskou sílu. Dnes bude na svém posvátném stadionu obrovským favoritem a nebere nic jiného, než výhru a trofej.

Odehrané zápasy

Brazílie – Bolívie 3:0
Brazílie – Venezuela 0:0
Peru – Brazílie 0:5
Brazílie – Paraguay 0:0, 4:3 na pen.
Brazílie – Argentina 2:0

Dobrý večer u finálového utkání letošního vydání turnaje Copa América. Společně budeme sledovat duel mezi Brazílií a Peru.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.