Souhrn
Kvalifikace ME, Skupina F
Začátek utkání: 12. 10. 2019 20:45
Malta
0
:
4
(0:1)
Švédsko
Články
Itálie má jistou účast na ME, Španělé přišli o výhru v nastavení
Španělé, Italové i Švédové vstoupili do kvalifikace o Euro vítězně
Kvalifikace o Euro: Itálie smetla Lichtenštejnsko, uspělo i Španělsko
Černá Hora remizovala v „české“ skupině s Kosovem, Ukrajina zničila Srbsko
Divoký duel zvládlo lépe Kosovo, Španělé i Poláci nadále beze ztráty
Kvalifikace o Euro: Itálie i Španělsko stále drží stoprocentní bilanci
Boje o Euro: Itálie a Španělsko vítězí v kvalifikaci i pošesté
Španělé v nastavení vydřeli remízu ve Švédsku a postoupili na ME
Velký severský večer. Finové jsou poprvé na Euru, postupují i Švédové
Euro si zahrají i Švýcaři a Dánové. Češi míří při losu do třetího koše
Načíst další
Další zápasy kola
Kvalifikace ME - Skupina I
Kazachstán 3:0 Skotsko Kypr 5:0 San Marino Belgie 3:1 Rusko Kazachstán 0:4 Rusko San Marino 0:2 Skotsko Kypr 0:2 Belgie Rusko 9:0 San Marino Belgie 3:0 Kazachstán Skotsko 2:1 Kypr Kazachstán 4:0 San Marino Rusko 1:0 Kypr Belgie 3:0 Skotsko Kypr 1:1 Kazachstán Skotsko 1:2 Rusko San Marino 0:4 Belgie San Marino 0:4 Kypr Kvalifikace ME - Skupina E
Chorvatsko 2:1 Ázerbájdžán Slovensko 2:0 Maďarsko Wales 1:0 Slovensko Maďarsko 2:1 Chorvatsko Chorvatsko 2:1 Wales Ázerbájdžán 1:3 Maďarsko Ázerbájdžán 1:5 Slovensko Maďarsko 1:0 Wales Slovensko 0:4 Chorvatsko Wales 2:1 Ázerbájdžán Ázerbájdžán 1:1 Chorvatsko Maďarsko 1:2 Slovensko Slovensko 1:1 Wales Chorvatsko 3:0 Maďarsko Maďarsko 1:0 Ázerbájdžán Wales 1:1 Chorvatsko Kvalifikace ME - Skupina A
Bulharsko 1:1 Černá Hora Kosovo 1:1 Bulharsko Černá Hora 1:5 Anglie Černá Hora 1:1 Kosovo Bulharsko 2:3 Kosovo Anglie 4:0 Bulharsko Anglie 5:3 Kosovo Černá Hora 0:0 Bulharsko Bulharsko 0:6 Anglie Kosovo 2:0 Černá Hora Anglie 7:0 Černá Hora Kosovo 0:4 Anglie Bulharsko 1:0 Česko Kvalifikace ME - Skupina G
Rakousko 0:1 Polsko Makedonie 3:1 Lotyšsko Izrael 1:1 Slovinsko Izrael 4:2 Rakousko Slovinsko 1:1 Makedonie Polsko 2:0 Lotyšsko Severní Makedonie 0:1 Polsko Lotyšsko 0:3 Izrael Rakousko 1:0 Slovinsko Lotyšsko 0:5 Slovinsko Polsko 4:0 Izrael Severní Makedonie 1:4 Rakousko Izrael 1:1 Severní Makedonie Rakousko 6:0 Lotyšsko Slovinsko 2:0 Polsko Lotyšsko 0:2 Severní Makedonie Kvalifikace ME - Skupina C
Sev. Irsko 2:0 Estonsko Nizozemsko 4:0 Bělorusko Nizozemsko 2:3 Německo Sev. Irsko 2:1 Bělorusko Estonsko 1:2 Sev. Irsko Bělorusko 0:2 Německo Bělorusko 0:1 Sev. Irsko Německo 8:0 Estonsko Estonsko 1:2 Bělorusko Německo 2:4 Nizozemsko Sev. Irsko 0:2 Německo Estonsko 0:4 Nizozemsko Bělorusko 0:0 Estonsko Nizozemsko 3:1 Sev. Irsko Bělorusko 1:2 Nizozemsko Estonsko 0:3 Německo Kvalifikace ME - Skupina B
Lucembursko 2:1 Litva Portugalsko 0:0 Ukrajina Portugalsko 1:1 Srbsko Lucembursko 1:2 Ukrajina Ukrajina 5:0 Srbsko Litva 1:1 Lucembursko Srbsko 4:1 Litva Ukrajina 1:0 Lucembursko Litva 0:3 Ukrajina Srbsko 2:4 Portugalsko Litva 1:5 Portugalsko Lucembursko 1:3 Srbsko Ukrajina 2:0 Litva Portugalsko 3:0 Lucembursko Ukrajina 2:1 Portugalsko Litva 1:2 Srbsko Kvalifikace ME - Skupina F
Švédsko 2:1 Rumunsko Malta 2:1 Faerské ostrovy Španělsko 2:1 Norsko Malta 0:2 Španělsko Norsko 3:3 Švédsko Rumunsko 4:1 Faerské ostrovy Norsko 2:2 Rumunsko Švédsko 3:0 Malta Faerské ostrovy 1:4 Španělsko Malta 0:4 Rumunsko Španělsko 3:0 Švédsko Faerské ostrovy 0:2 Norsko Faerské ostrovy 0:4 Švédsko Norsko 2:0 Malta Rumunsko 1:2 Španělsko Rumunsko 1:0 Malta Kvalifikace ME - Skupina D
Gruzie 0:2 Švýcarsko Gibraltar 0:1 Irsko Irsko 1:0 Gruzie Švýcarsko 3:3 Dánsko Gruzie 3:0 Gibraltar Dánsko 1:1 Irsko Dánsko 5:1 Gruzie Irsko 2:0 Gibraltar Gibraltar 0:6 Dánsko Irsko 1:1 Švýcarsko Gruzie 0:0 Dánsko Švýcarsko 4:0 Gibraltar Gruzie 0:0 Irsko Dánsko 1:0 Švýcarsko Švýcarsko 2:0 Irsko Gibraltar 2:3 Gruzie Kvalifikace ME - Skupina I
Rusko 4:0 Skotsko Skotsko 3:1 Kazachstán Kvalifikace ME - Skupina H
Island 0:1 Francie Andorra 1:0 Moldavsko Turecko 1:0 Albánie Turecko 0:0 Island Francie 2:1 Moldavsko Andorra 0:2 Turecko Albánie 0:2 Francie Kvalifikace ME - Skupina J
Finsko 1:0 Řecko Bosna 4:1 Finsko Itálie 2:0 Řecko Arménie 0:1 Řecko Finsko 3:0 Lichtenštejnsko Bosna 0:3 Itálie Itálie 9:1 Arménie Lichtenštejnsko 0:3 Bosna Řecko 2:1 Finsko Kvalifikace ME - Skupina E
Chorvatsko 3:1 Slovensko
Sestavy
Bonello – Z. Muscat (66. Caruana), Agius (C), Shaw, Zerafa – Mbong, D. Vella, R. Muscat (68. P. Fenech), Gambin – Effiong (75. Mifsud), Nwoko. | Olsen – Lustig, Danielson, Granqvist (C), Bengtsson – Forsberg, K. Olsson, Ekdal (63. Svensson), Seb. Larsson – Quaison (71. Isak), Berg (79. Andersson). |
1. poločas
Karty39' Shaw | Góly11' Danielson |
2. poločas
Karty47' Z. Muscat 57' Mbong | Góly58' Seb. Larsson 66' Agius (vla.) 71' Seb. Larsson Karty62' Quaison |
Střídání66' Caruana 66' Z. Muscat 68' P. Fenech 68' R. Muscat 75' Mifsud 75' Effiong | Střídání63' Svensson 63' Ekdal 71' Isak 71' Quaison 79' Andersson 79' Berg |