Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Jen dvacet minut a hotovo. Plzeňské lístky do Mnichova jsou vyprodané

Před pokladnami u stadionu ve Štruncových sadech se začala tvořit fronta už v pátek v sedm hodin ráno. | foto: Ladislav Němec, MAFRA

7 2013
Po vstupenkách na další zápas fotbalistů plzeňské Viktorie v Lize mistrů, v němž se představí 23. října od 20.45 v Mnichově, se v sobotu jen zaprášilo. Permanentkáři si je rozebrali během několika desítek minut. Někteří z nich čekali ve frontě už od pátečního poledne. Nedělní volný prodej nebyl ani zahájen.

"Viktoria je zavalena požadavky na vstupenky ze všech stran. Bohužel jim však není možné vyhovět," uvedl mluvčí klubu Pavel Pillár.

Plzeňská Viktoria měl k dispozici něco málo přes tři tisíce vstupenek, ale do prodeje jich šla tisícovka. Zbytek si mezi sebe rozdělí obchodní partneři, hráči, zaměstnanci, vybrané cestovní kanceláře a fanouškovské skupiny, které podporují Viktorii na všech výjezdech.

Vzhledem k obrovskému zájmu o zápas v Mnichově požádal plzeňský klub Bayern o uvolnění dalších vstupenek pro potřeby Viktorie.

"Podle předběžných informací má ale také bavorský klub kapacitu naplněnou a přes vstřícné jednání nebude schopen naší prosbě vyjít vstříc," doplnil Pillár.Najdete na iDNES.czmobilní verze