25 2017
Byl to šlágr jak se patří. Ve 22. kole přeboru Libereckého kraje se utkala druhá Česká Lípa s vedoucím Mšenem, za které nastupuje syn Miroslava Pelty, a sahala po nečekané výhře. Tu ale hosté odmítli dvěma zásahy v posledních sedmi minutách. Podívejte se na video.

Českolipský Arsenal od čtrnácté minuty prohrával po proměněné penaltě Ondřeje Rozkovce, avšak dokázal nejen vyrovnat, ale také si vybudovat dokonce dvoubrankový náskok. To vše po změně stran, postupně se prosadili nejlepší týmový střelec Daniel Kýček, po něm Karel Kaňkovský a Adam Lacek.

Jenže Mšeno má Kamila Krejčíka, který v 83. minutě zaznamenal svůj 36. gól v sezoně a rozjetí hosté o chvíli později zásluhou Františka Koblížka vyrovnali na konečných 3:3.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

„Mám rozporuplné pocity. Za prvé to bylo krásné utkání, i když jsme byli oslabeni o některé hráče, tak kluci tam nechali všechno. Je škoda, že když jsme vedli 3:1, tak jsme to nakonec neuhráli,“ uvedl pro klubový web trenér České Lípy Martin Šimon.

Výsledky 22. kola: Semily - Bílý Kostel 0:1 (0:0), Lomnice - Skalice 1:4 (0:2), Železný Brod - Frýdlant 4:3 (0:2), Doksy - Bozkov 2:0 (1:0), Česká Lípa - Mšeno 3:3 (0:1), Višňová - Hrádek 1:0 (0:0), Velké Hamry - Sedmihorky 0:1 (0:0).

1. Jiskra Mšeno-Jablonec n.N. 22 19 2 1 106:16 59
2. Arsenal Česká Lípa 22 13 6 3 65:29 45
3. FK Velké Hamry 22 13 4 5 49:29 43
4. FK Sedmihorky 22 13 1 8 63:42 40
5. Slovan Hrádek n.Nisou 23 11 5 7 43:43 38
6. SK Skalice 22 10 4 8 58:45 34
7. TJ Doksy 22 9 6 7 42:38 33
8. FK ŽBS Železný Brod 22 9 1 12 42:51 28