31 2013
Mohli pomýšlet alespoň na remízu, jenže pak přišla chyba brankáře, která rozhodla o porážce. Fotbalisté Skalice v duelu 12. kola přeboru Libereckého kraje proti vedoucí Višňové snížili na 1:2, ale přišel osudový moment, protivník vedl opět o dva góly a ačkoliv se Skalice prosadila ještě jednou, na vyrovnání to už nestačilo. Podívejte se na video.

Tým Višňové v této sezoně baví svoje fanoušky fotbalem. Z jedenácti odehraných zápasů jen jednou ztratil body za remízu a ostatní utkání vyhrál - naposledy právě proti Skalici.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Domácí po celou dobu utkání vždy vedli, nikdy nepřipustili ani vyrovnání. Poprvé se trefil ve 30. minutě Soukup. Višňová zahrávala standardní situaci z dálky a jmenovaný hráč se obtočil kolem bránících protihráčů a přesně pálil ke vzdálenější tyči. O šest minut později zvýšil vedení Višňové na 2:0 Kepr, jenž si naskočil na centr po rohovém kopu a hlavou se nemýlil.

Za necelých třicet minut po začátku druhé půle ale Skalice snížila zásluhou Novotného, který vyslal z asi pětadvaceti metrů střelu mírně nad zemí.

V 80. minutě měla Višňová opět dvoubrankový náskok. Jeden z domácích hráčů postupoval ve středu pole neohroženě, až se dostal asi dvacet metrů před branku a vypálil. Skalický gólman si lehl na zem a míč jen vyrazil před sebe. Tam doběhl Jakl a brankáře prostřelil - 3:1.

Za chvíli sice hosté zase snížili, ale Hruškův gól na 3:2 nic nezměnil na další výhře Višňové. Teď má náskok jedenácti bodů na druhé Semily.

Na poslední příčce tabulky libereckého přeboru je Mírová pod Kozákovem, jež prohrála podeváté v této sezoně, tentokrát na domácím hřišti s předposlední Mimoní 0:4.

Výsledky 12. kola (11. hraného): Č. Lípa - Hrádek n. N. 0:1, Doksy - Sedmihorky 0:0, Doubí - Semily 0:2, Mšeno - Turnov B 1:3, Mírová - Mimoň 0:4, Desná - Bozkov 6:3, Višňová - Skalice 3:2.

1. Jiskra Višňová 11 10 1 0 30:14 31
2. SK Semily 11 7 1 3 27:14 22
3. Sokol Bozkov 11 6 2 3 29:22 20
4. SK Skalice 10 6 1 3 22:13 19
5. FK Pěnčín-Turnov B 11 5 3 3 17:12 18
6. Sokol Doubí 11 5 2 4 20:16 17
7. Doksy 11 5 2 4 12:12 17
8. Slovan Hrádek n.Nisou 11 5 1 5 19:21 16