Fanoušci týmu FC Sevilla nemají v ligové soutěži důvod ke spokojenosti.

Fanoušci týmu FC Sevilla nemají v ligové soutěži důvod ke spokojenosti. | foto: AP

Sevilla prohrála s Levante a opět ztratila v boji o poháry

• 0
Fotbalisté Sevilly ve španělské lize nečekaně prohráli 1:2 na hřišti Levante a utrpěli další ztrátu v boji o evropské poháry. Andaluský celek už sedm zápasů nedokázal vyhrát a na osmé příčce za sedmým Getafe, které drží poslední místo zajišťující kvalifikaci Evropské ligy, zaostává o skóre.

Domácí poslal do vedení v 11. minutě Martí, ale Sevilla takřka vzápětí vyrovnala zásluhou Fernándeze. Druhou branku Levante, kterému v tabulce patří až šestnáctá příčka, přidal v 74. minutě Morales. Sevilla už srovnat nedokázala a promarnila možnost posunout se na pohárové pozice. Navíc od deváté Girony ji dělí jediný bod.

Španělská fotbalová liga - 35. kolo: Levante - FC Sevilla 2:1 (11. Martí, 74. Morales - 16. Fernández).

Levante UD - Sevilla FC 2:1 (1:1)

Branky: 11. Martí, 74. Morales - 16. Fernández Luna. Rozhodčí: González – Becerril, Rubio. ŽK:77. Luna - 87. Sarabia.

Levante UD Olazábal – Coke, Postigo, Suárez Pier, Luna – E. Bardi, Lukić (86. Chema), Campaña, Morales (C) (81. Pedro López) – Martí (62. Jason), E. Boateng.

Sevilla FC Soria – Navas, Mercado, Lenglet, Escudero (C) – Geis, Banega – Nolito (59. Sandro Ramírez), F. Vázquez (73. Layún), Sarabia – Fernández Luna (71. Muriel).