9 2017
Jakub Hartman z Chlumce nad Cidlinou byl chvíli za nemehlo. Z bezprostřední blízkosti mohl dát snadný gól, místo toho se míč po jeho hlavičce odrazil od břevna. Naštěstí pro Hartmana se k němu balon za okamžik vrátil a záložník se tentokrát pod horní tyč trefil. Na tento i další momenty 28. kola fotbalového přeboru Královéhradeckého kraje se podívejte ve videu.

Hartmana by neproměněná šance nejspíš mrzet nemusela, v 77. minutě vedl Chlumec nad Cidlinou v zápase proti Vysoké nad Labem 3:1. Díky dorážce svého záložníka nakonec zvítězil 4:1.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

„K vidění bylo kvalitní utkání, ke kterému přispěly oba týmy. Vysoká byla v první půli kvalitnějším týmem, v poločase došlo k ujasnění herního stylu, který jsme ve druhé půli do puntíku aplikovali. Výhra s kvalitním, fotbalovým, zkušeným týmem nás velice těší,“ prohlásil pro klubový web trenér Chlumce Petr Průcha.

Výsledky 28. kola: Slavia HK - Nové Město 0:1 (0:1), Jičín - Kostelec n/O. 3:0 (3:0), Chlumec n. C. - Vysoká 4:1 (1:1), Libčany - Jaroměř 3:0 (2:0), L. Bělohrad - Dobruška 3:2 np (2:2), Broumov - Provodov 5:2 (2:0), Rychnov n. K. - Hořice 3:1 (3:1), RMSK Cidlina - Č. Kostelec 2:1 (2:1).