Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Koller se zranil, chybět by mohl až týden

25 2006
Axams - (Od zvláštního zpravodaje iDNES) - Z přípravy českých fotbalistů na mistrovství světa vypadl další klíčový hráč. Na dopoledním tréninku v Seefeldu se zranil útočník Jan Koller a s poraněným úponem může až týden nuceně odpočívat. "Při dopoledním tréninku jsem kopal penaltu, a přitom mě píchlo v tříslech," řekl Koller, který neplánovaně vynechal přípravné utkání s výběrem Tyrolska.

"Trochu nás to zranění zaskočilo. Za Šmicra tady je Sionko, ale výpadky Galáska a Kollera nám už komplikují přípravu," posteskl si trenér Karel Brückner.

Koller určitě vynechá i zítřejší mezistátní utkání se Saúdskou Arábií. "Potřebuji tak tři čtyři dny klid," odhaduje sám fotbalista.

Trenér je větší skeptik, obává se, že Kollera ztratil na celý týden: "Je to natažený úpon v tříslech, takové zranění je hodně nečitelné. Radši jsem v odhadech opatrnější," řekl.

Na čtvrtečním dopoledním tréninku si fotbalisté ve volné chvilce zkoušeli kopat penalty. Koller v inkriminovaný moment brankáře Blažka překonal, ale už se ani neradoval. "Bylo to nepříjemné. Hned jsem věděl, že si odpolední zápas nezahraji," řekl útočník.

Hned na hřišti útočníka ošetřil masér Poustka, další léčba pokračovala v hotelu. "Dostal jsem léky, podstupuji elektrolečbu, ale pořád to bolí," svěřil se nejlepší střelec reprezentační historie.Najdete na iDNES.czmobilní verze