Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Každý zápas bolí, říká Brückner před Ghanou

Baroš a trenér Brückner - Milan Baroš a trenér Karel Brückner při pátečním tréninku. | foto: Michal ŠulaMF DNES

16 2006
Kolín n. R. - (Od zvláštního zpravodaje iDNES) Česká fotbalová otázka dne zní: S jakým útokem v sobotu na Ghanu? V těchto chvílích se však odpovědi nedočká nikdo. "Kdo bude a nebude připraven proti Ghaně, kdo bude a nebude připraven proti Itálii, kdo bude a nebude připraven na osmifinále, to je naše interní záležitost," řekl trenér Karel Brückner zvídavé novináře.

A jak si stojí zranění Baroš s Kollerem, kteří jsou pro nejbližší dny nepoužitelní? Neuvažuje se náhodou o tom, že by Baroš nastoupil alespoň s obstřikem?

"Už jsem přece odpovídal," hlesl Brückner.

O složení útoku je už prý český kouč téměř rozhodnutý, ale novinářům řekl: "Každopádně se to ještě precizuje na posledním tréninku a pak ještě na taktické přípravě."

Pokud šlo o soupeře, byl už český kouč sdílnější.

"Ghana naši obranu prověří asi víc než v předchozím zápase USA," poznamenal kouč. "Tihle Afričané jsou velice dobří s míčem, který se jim těžko odebírá."

Na hlas z pléna, že o týmu Ghany se traduje, že na tom není dobře po taktické stránce, Brückner reagoval: "S tím nesouhlasím. Ghana za sebou má řadu úspěšných výsledků a na mistrovství světa se přece nemůže dostat někdo, kdo je na tom s taktikou špatně."

A zda očekává, že fotbalisté Ghany by mohli hrát mnohem ostřeji než Američané?

"Jestli to bude tvrdší zápas? Nedokážu to odhadnout, každé utkání bolí. Ale my o to usilovat nebudeme," řekl Brückner.Domácí chipsy pro děti
Domácí chipsy pro děti

Upečte si domácí chipsy, ale pozor, jsou velice návykové.

Najdete na iDNES.czmobilní verze