16 2013
0:6 a 0:8. Takové výsledky si odvezli fotbalisté posledního Chodova a předposledního Horního Slavkova ze zápasů 8. kola přeboru Karlovarského kraje. Chodov podlehl vedoucí Březové a Horní Slavkov dostal "osmičku" od druhého týmu tabulky Nového Sedla. Podívejte se na video.

Nové Sedlo vedlo nad Horním Slavkovem už v 11. minutě tříbrankovým rozdílem. Nejprve z krátké vzdálenosti přesně pálil Kaňok, pak střílel pohotově z asi dvanácti metrů Joza a na 3:0 zvyšoval opět Kaňok, když obstřelil brankáře.

Kaňok poté dal ještě dva góly a na osmigólovém výprasku Horního Slavkova se podílel polovinou branek. Joza kromě trefy z úvodu zápasu vstřelil gól ve 48. minutě a v 66. minutě zkompletoval hattrick. O zbývající osmou branku se postaral v závěru první půle Sattler.

Hosté tak ani na osmý pokus v této sezoně nevyhráli v základní hrací době, naopak Nové Sedlo je stále bez porážky po devadesáti minutách.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Vedoucí tým tabulky z Březové sice už v devíti odehraných zápasech jednou prohrál, ve víkendovém utkání si ale poradil s posledním Chodovem přesvědčivě 6:0. Mezi prvním a posledním mužstvem karlovarského přeboru je nyní dvacetibodový rozdíl.

Výsledky 8. kola (9. hraného): Nejdek - Ostrov 2:4, Březová - Chodov 6:0, Lomnice - St. Role 1:4, Nové Sedlo - Hor. Slavkov 8:0, Fr. Lázně - Král. Poříčí 2:2, na pen. 4:3, Toužim - Mar. Lázně 2:2, na pen. 4:5, Citice - FC Cheb 1:3.

1. FK Olympie Březová 9 8 0 1 39:11 24
2. Baník Union Nové Sedlo 9 7 2 0 27:7 24
3. FC Viktoria Mariánské Lázně 9 7 1 1 28:11 23
4. FK Ostrov 9 7 1 1 27:12 22
5. FC Cheb 9 4 2 3 18:14 15
6. FK Nejdek 8 4 1 3 17:19 13
7. SK Toužim 9 3 2 4 29:20 12
8. DDM Stará Role 9 3 1 5 17:17 11