27 2013
Jak zbavit fotbal nudných remíz? Možný recept nabízí fotbalový přebor Karlovarského kraje. Žádný výsledek v této soutěži nekončí nerozhodně, po devadesáti minutách následuje penaltový rozstřel, vítěz získá dva body, poražený jeden. Tabulku vede zatím nováček z Březové, který zdolal bývalý divizní klub Toužim 4:3. Podívejte se na video.

2:0, 2:3 a 4:3. Tak se měnilo skóre v duelu nováčka z Březové a týmu Toužimi, která ještě v poslední sezoně hrála divizi.

Už v páté minutě se prosadil po rohovém kopu Vůjtěch, který dal v druhém poločase ještě další dva góly. Nejen, že dokonal hattrick, ale navíc byl jeho poslední gól vítězný.

V 46. minutě zvyšoval po autovém vhazování Březové Živný na 2:0, během čtrnácti minut ale Toužim třemi góly stav utkání otočila. Skóre ve prospěch Březové posléze musel měnit Vůjtěch.

V druhém hraném kole karlovarského přeboru se rozhodovalo o vítězi v penaltovém rozstřelu ve čtyřech zápasech a hned třikrát zvítězili hosté.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Jedním z takových zápasů bylo střetnutí Nového Sedla a Chebu, který dokázal po remíze 2:2 vyhrát na penalty v poměru 5:3. "Dnes se nám nedařila jak přihrávka, tak jsme měli špatný pohyb a malé nasazení. Je to škoda, protože hosté se dali porazit, ale to bychom museli hrát trochu jinak," litoval na klubovém webu trenér Nového Sedla Stanislav Suchý.

Výsledky 1. kola (2. hraného): Nejdek - Citice 0:0, na pen. 4:5, Březová - Toužim 4:3, Lomnice - Františkovy Lázně 3:3, na pen. 3:4, Nové Sedlo - FC Cheb 2:2, na pen. 3:5, H. Slavkov - Kr. Poříčí 0:0, na pen. 3:1, St. Role - Mariánské Lázně 1:3, Chodov - Ostrov 0:3.

1. FK Olympie Březová 2 2 0 0 12:4 6
2. FC Viktoria Mariánské Lázně 2 2 0 0 8:1 6
3. FK Ostrov 2 2 0 0 6:2 6
4. FC Cheb 2 1 1 0 6:2 5
5. Baník Union Nové Sedlo 2 1 1 0 6:4 4
6. FK Nejdek 2 1 1 0 3:3 4
7. Spartak Chodov 2 1 0 1 7:3 3
8. Spartak Horní Slavkov 2 0 1 1 1:5 2