Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Jsem naštvaný. Pořád Holandsko. Ach jo

6 2003
Dortmund - "To je fakt něco! Je pár minut po losu, sedíme s Dinem Kollerem v hotelovém pokoji před zápasem s Herthou Berlín a koukáme po sobě a na televizi jako hloupí. Zase Holanďani! To snad ne! Ještě tomu ani nevěříme! Vlastně už jo, jak se teď dívám na Dina, vidím, že už je pěkně naštvanej! A já? No, vlastně taky," píše český fotbalista Tomáš Rosický pro MF Dnes.

"Tomu se snad nedivíte! Už bych si fakt rád zahrál taky s někým jiným. Pořád Česko - Holandsko, Česko - Holandsko. Člověka už to přestává bavit.

Losovali nás až z posledního koše, takže jsme si mohli v duchu vybírat. Ale my vlastně chtěli jediné: jen se nedostat do první skupiny k Holandsku. Jinak nám to bylo jedno, nespekulovali jsme, jen ne Holanďany. No a máme je... Ani jsme se zatím nezmohli na žádný kloudný komentář.

Já navíc prohrál sázku s Dinem. Ale těsně! Naštěstí nešlo o žádný velký peníz. Natipovali jsme před losováním každý složení skupiny, kterou dostaneme. Já netrefil vůbec nikoho a Dino vyhrál díky tomu, že uhádl Finy. Jinak měl taky všechno špatně. Ti Fini, to bude taky oříšek, jsou rozstrkaní po celé Evropě.

Vzpomenu si hlavně na Hyypiäho z Liverpoolu a Forssella, co tady hraje za Mönchengladbach a je hodně šikovný.

To samé platí o Rumunech - kopou po celé Evropě a Mutu je bombarďák. Makedonie, Arménie a Andorra by měly skončit vzadu, jenže takhle to zatím stojí jen na papíře.

Uvidíme, jak všechno dopadne... Ale to Holandsko! Ach jo."

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze