2 2013
Nejdříve hrdina a potom smolař. Fotbalista Jevišovic Hazucha dokázal nejprve v zápase 8. kola přeboru Jihomoravského kraje proti Rousínovu vyrovnat, ale v nastaveném čase zahrál na brankové čáře rukou a kvůli následné penaltě Jevišovice nezískaly v utkání ani bod. Podívejte se na video.

Pro Jevišovice to byla teprve třetí, ale pořádně smolná prohra v této sezoně.

Rousínov na domácí půdě vždy vedl - nejprve 1:0, pak 2:1. Jevišovice dokázaly jen vyrovnat.

Naposledy srovnaly stav 80. minutě, když Hazucha využil nedůrazu obrany a přesně pálil z hranice velkého vápna.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

O třináct minut později, těsně před koncem utkání, ale přišla jeho nešťastná chvilka v zápase.

Domácí kopali přímý kop a jeden z rousínovských hráčů zvolil přímou střelu přes bránící zeď. Míč se už už snášel do horního růžku branky, kde stál Hazucha, jenž na poslední chvíli zastoupil gólmana Šebelu a balon vyškrábl rukou.

Okamžitě tak od rozhodčího viděl červenou kartu a Rousínov měl výhodu pokutového kopu. Ten suverénně proměnil Žoček a domácí se radovali ze čtvrtého vítězství v sezoně.

V čele tabulky jsou Mutěnice, které dokázaly zvítězit ve Vojkovicích 2:0. "Z naší strany to nebyl špatný výkon, i když prohra mrzí. Bojovali jsme, ale soupeř byl lepší," zhodnotil zápas vojkovický kouč Jaroslav Minařík pro jihomoravskyfotbal.cz.

Výsledky 8. kola: Bosonohy - Kyjov 4:2, Vojkovice - Mutěnice 0:2, Ivančice - Ratíškovice 0:0, Novosedly - Mor. Krumlov 3:0, Bzenec - Kuřim 1:3, Rajhrad - Sparta Brno 3:6, Rousínov - Jevišovice 3:2, IE Znojmo - Ráječko 2:2.

Dohrávka 6. kola: Rajhrad - Kyjov 4:2.

1. FK Mutěnice 9 7 0 2 20:9 21
2. FK SK Bosonohy 9 6 1 2 21:10 19
3. Sokol Novosedly 9 5 2 2 17:10 17
4. SK Olympia Ráječko 10 4 4 2 27:13 16
5. Sokol Jevišovice 9 4 2 3 14:12 14
6. Slovan Bzenec 9 4 2 3 13:16 14
7. FK Baník Ratíškovice 9 4 2 3 16:21 14