3 2013
Jako kdyby se fotbalisté Moravského Krumlova trochu inspirovali u hokejové Slavie, která měla před několika lety problémy s nalezením brankářské jedničky. Tým Moravského Krumlova v pátém hraném kole přeboru Jihomoravského kraje poprvé zvítězil, všechny tři body si odvezl ze hřiště Rousínova, kde mu výhru vychytal už čtvrtý brankář v této sezoně. Na další zápasy se podívejte na videu.

Černý, Thiel, Čech, Vošmera. Až posledně jmenovanému brankáři se podařilo dovést Moravský Krumlovo k vítězství.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

V rámci čtvrtého kola zamířil do Rousínova. Všechny čtyři góly v zápase padly v prvním poločase. Ten první už v 7. minutě - Moravský Krumlov se ujal vedení, když se po vhozeném autu a následné skrumáži v malém vápně prosadil Řezáč.

Srovnáno bylo díky Kubalovi o necelou čtvrthodinu později. Moravský Krumlov ale strhl vedení zpět na svou stranu, dvakrát se prosadil Procházka. Jednou po rohovém kopu a podruhé nádherně hlavičkoval po milimetrově přesném centru od krajního spoluhráče.

Vyřešil tak Moravský Krumlov rébus s brankáři? Napovědět může sestava v dalším kole. "V předchozích dvou sezonách neměnil (Moravský Krumlov) brankářský post ani jednou - všech 60 zápasů odchytal Michal Bogner," poukazuje na paradox server jihomoravskyfotbal.cz.

Střelecké hody se konaly na hřišti Ráječka, jež znemožnilo Kyjov v poměru 7:1. Hattrick vstřelil Martin Sehnal, dvakrát se prosadil Jakub Mičko. Jak připomíná server jihomoravskyfotbal.cz, Ráječko jen jednou zvítězilo vyšším rozdílem, a to v sezoně před jedenácti lety, když deklasovalo Veselí 8:1.

Výsledky 4. kola (5. hraného): Bosonohy - Novosedly 1:1, Vojkovice - Ivančice 2:0, Kuřim - Jevišovice 1:2, Ráječko - Kyjov 7:1, Bzenec - Mutěnice 4:3, Rajhrad - Ratíškovice 2:4, Rousínov - Mor. Krumlov 1:3, IE Znojmo - Sparta Brno 2:1.

1. FK SK Bosonohy 5 4 1 0 11:3 13
2. SK Vojkovice 5 3 1 1 11:7 10
3. Sokol Novosedly 5 3 1 1 7:3 10
4. Sokol Jevišovice 5 3 1 1 7:5 10
5. FK Baník Ratíškovice 5 3 1 1 10:10 10
6. SK Olympia Ráječko 5 3 0 2 15:5 9
7. FK Mutěnice 5 3 0 2 10:9 9
8. RAFK Rajhrad 5 2 2 1 8:5 8