22 2017
Útočník Petr Švancara válel ve fotbalovém přeboru Jihomoravského kraje za Tišnov. Ve 28. kole nastřílel Moravskému Krumlovu hattrick a výrazně tak přispěl k vítězství 10:0. Mistrovský Tišnov se díky kanonádě přehoupl přes stovku soutěžních branek. Podívejte se na video.

Devětatřicetiletý Švancara zvládl v první sezoně za Tišnov sedmnáct branek – poslední tři v závěrečném utkání sezony – a byl jednou z hlavních postav úspěšného tažení za titulem. Ten si Tišnov zajistil už v předchozím kole a tak proti Moravskému Krumlovu nastupoval v uvolněné atmosféře.

Hodně uvolnění byli zřejmě i fotbalisté hostí, kteří poté, co první poločas prohráli 0:3, v tom druhém naprosto rezignovali a jen lovili balon ze sítě. Hned sedmkrát!

Naposledy překonal brankáře Bognera právě Švancara, který zakončoval hrudí v devadesáté minutě a uzavřel tak hattrick. Brněnský patriot a autor 59 prvoligových branek druhý ročník v řadě pomohl svému týmu k celkovému triumfu - minulou sezonu táhl Blansko k postupu do MSFL.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Výsledky dohrávky 28. kola: Moravská Slavia - Boskovice 0:3 (0:0), Bystrc - Sparta Brno 7:1 (4:0), Mutěnice - Bosonohy 1:4 (1:2), Tišnov - M. Krumlov 10:0 (3:0), Ráječko - Ivančice 2:1 (1:1), Bohunice - Lanžhot 2:0 (0:0), Bučovice - Vojkovice 1:0 (1:0), Rousínov - Novosedly 5:1 (3:1).

1. AFK Tišnov 30 24 3 3 103:29 75
2. FK Mutěnice 30 22 1 7 67:33 67
3. FC Dosta Bystrc-Kníničky 30 18 3 9 74:49 57
4. TJ Tatran Bohunice 30 16 5 9 57:34 53
5. FK SK Bosonohy 30 16 4 10 69:53 52
6. SK Olympia Ráječko 30 14 5 11 73:54 47
7. FC Ivančice 30 15 2 13 66:49 47
8. Tatran Rousínov 30 13 5 12 52:50 44