15 2013
Střelecký koncert předvedl Adam Fiala v dresu fotbalistů Rajhradu. V utkání proti Ráječku hned čtyřikrát přesně pálil a především díky němu zvítězili domácí 4:2. Fialovy góly i sestřihy dalších zápasů 10. kola přeboru Jihomoravského kraje naleznete na přiloženém videu.

Adam Fiala si své čtyři góly rozložil rovnoměrně do obou poločasů. Nejprve spoluhráčům zajistil dvoubrankový náskok, o který během šesti minut Rajhrad přišel, načež Fiala opět dvěma přesnými střelami navrátil domácím vedení.

Gól číslo 1: Poprvé se Fiala prosadil ve 27. minutě, když doklepával do sítě odražený míč po volném přímém kopu.

Gól číslo 2: O jedenáct minut později pálil přesně Fiala podruhé. Hostujícímu brankářovi se nepovedl nákop na útočnou polovinu Ráječka a Fiala ho suverénně prostřelil.

Gól číslo 3: Ráječko sice dokázalo brankami z 50. a 56. minuty srovnat skóre na 2:2, jenže v 69. minutě dovršil Adam Fiala hattrick poté, co se jeho oblouková střela ze strany snesla ke vzdálenější tyči.

A gól číslo 4: Čtvrtý gól Fialy, a celkově jeho osmý v této sezoně, padl až v poslední minutě utkání a byl ze všech branek tohoto duelu asi nejsnadnější - ve skluzu z bezprostřední blízkosti dával míč do prázdné branky.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Vedoucí Mutěnice dále drží sérii bez porážky, v posledním utkání remizovaly na hřišti Novosedel 0:0 a byl to pro ně už šestý zápas bez inkasovaného gólu. Vyrovnaly tak rekord jihomoravského přeboru.

"Naposledy lovily míč ze své sítě poslední srpnový den v Bzenci. Proti Rajhradu, Rousínovu, Bosonohám, Vojkovicím, Ivančicím a v sobotu Novosedlům uhrály vzadu nulu," doplňuje statistiky jihomoravskyfotbal.cz.

Výsledky 10. kola (11. hraného): Bosonohy - Sparta Brno 2:3, Vojkovice - Jevišovice 2:1, Ivančice - Kyjov 4:0, Novosedly - Mutěnice 0:0, Mor. Krumlov - Ratíškovice 0:0, Rajhrad - Ráječko 4:2, Rousínov - Kuřim 4:2, IE Znojmo - Bzenec 4:1.

1. FK Mutěnice 11 8 1 2 21:9 25
2. FK SK Bosonohy 11 6 2 3 25:15 20
3. SK Olympia Ráječko 12 5 4 3 34:17 19
4. SK Vojkovice 11 6 1 4 21:17 19
5. Sokol Novosedly 11 5 3 3 19:13 18
6. FK Baník Ratíškovice 11 5 3 3 19:23 18
7. FC Sparta Brno 11 5 2 4 27:21 17
8. FK Inzert Expres Znojmo 11 5 1 5 21:22 16