3 2013
Kdyby hrál Karel Novotný nejvyšší fotbalovou soutěž, patřil by do Klubu ligových kanonýrů. Jenže on sto gólů nastřílel během třinácti sezon v krajském přeboru Jihočeského kraje za Dražice. S nimi má cíl potřetí vyhrát tuto soutěž. Zatím tomu nic nebrání - Dražice opět vyhrály a drží si neporazitelnost. Podívejte se na video.

Dosud suverénní Dražice přivítaly na svém hřišti poslední Bavorovice. A roli favorita splnily - vyhrály 3:1 a vylepšily si tak skóre na 14:1.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

"Chceme fotbalem bavit sebe a lidi. A po dvou titulech nemůžeme mít jiné ambice než třetí. Jak to dopadne, se uvidí," sdělil oslavenec Karel Novotný serveru jihoceskyfotbal.cz poté, co proběhl slavnostní ceremoniál před utkáním s Bavorovicemi.

Dražice o vítězství rozhodly v pětiminutovce druhého poločasu, přičemž první branku vstřelily už v 17. minutě.

Bavorovice vzdorovaly a snažily se o vyrovnání. "Deset minut před přestávkou pohrdl Kupec obrovskou šancí k vyrovnání, když zahodil pokutový kop," informoval referát o zápase na klubovém webu.

Bavorovicím se stal definitivně osudným úsek od 59. do 64. minuty. Nejprve Dražice rozehrály rohový kop nakrátko, po několika centrech a přihrávkách skóroval do prázdné branky Hojdar.

Následně dostal Petr Janouch ideální přihrávku od spoluhráče, jenž využil zaváhání levého obránce Bavorovic a zvyšoval už na 3:0. Další branku Dražice nevstřelily, stále si ale drží vysoký průměr 3,5 vstřelených branek v jednom utkání.

Naopak se prosadily Bavorovice - když brankář Dražic Pavel Janouch několik minut před koncem špatným odkopem trefil atakujícího Slípku, stav utkání se změnil na 3:1.

Výsledky 4. kola: Dražice - Bavorovice 3:1, Třeboň - Soběslav 2:1, Dačice - Rudolfov 3:2, Roudné - Hluboká 2:1, Laziště - Písek B 0:1, Prachatice - Osek 2:0, Jankov - Veselí n. L. 3:1, Čimelice - Sedlice 0:1.

1. Dražice 4 4 0 0 14:1 12
2. Malše Roudné 4 3 0 1 12:6 9
3. Lokomotiva Veselí n.Lužnicí 4 3 0 1 10:5 9
4. Jiskra Třeboň 4 3 0 1 6:6 9
5. Sokol Sedlice 4 2 1 1 3:3 7
6. Centropen Dačice 4 2 1 1 8:11 7
7. FK Tatran Prachatice 4 2 0 2 8:8 6
8. FK Rašelina Soběslav 4 2 0 2 8:9 6