Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Jarošík se kvůli zranění z reprezentace omluvil

9 2006
Praha - Dva dny po zveřejnění nominace na přípravný zápas fotbalistů proti Dánsku řeší reprezentační trenér Karel Brückner první problém. Kvůli zranění se omluvil Jiří Jarošík. V nominaci tak zůstalo zatím sedmnáct hráčů, jméno náhradníka za devětadvacetiletého záložníka Celtiku Glasgow kouč Brückner zatím neoznámil.

Jarošík má od sobotního zápasu s Hearts problémy s pravým kotníkem a ve středu kvůli tomu chyběl v pohárovém utkání s Falkirkem, s nímž Celtic senzačně vypadl.

Jarošík se kvůli zranění omluvil už ze srpnového přípravného utkání proti Srbsku.

Jeho zranění tehdy některá média zpochybnila a spíše se přikláněla k tomu, že omluvenka je důsledkem vzájemné nevraživosti mezi koučem a hráčem.

Jarošík se nedávno opět ostřeji vyjádřil na Brücknerovu adresu v tom smyslu, že jej kouč přehlíží. "Byl bych malicherný, pokud bych ho vyřadil navždy kvůli mediálním přestřelkám," řekl Brückner při úterní nominaci.

Na kvalifikaci v září proti Walesu a Slovensku, ani v říjnu na San Marino a do Irska však pozván nebyl. Další šanci dostal až teď proti Dánsku, ale kvůli zranění se omluvil.

Naposled reprezentoval před rokem, kdy krátce zasáhl do barážového utkání s Norskem. V březnu v Izmiru nastoupil k zápasu rezervních týmů Česka a Turecka.

Autoři:


Chystáte se na hory?
Chystáte se na hory?

Pořiďte zímní výbavu rychle a levně. V našem bazárku najdete vše, co potřebujete na zimní radovánky.

Najdete na iDNES.czmobilní verze