Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Jarolíma vyřadila zlomená loketní kost

28 2006
Praha - Český fotbalista David Jarolím přijde o start kvalifikace o účast na ME 2008. V nedělním duelu Hamburku s Herthou Berlín si po přestávce zlomil loketní kost. Do Prahy přijel s rukou v sádře, aby se omluvil reprezentačnímu trenérovi Karlu Brücknerovi. "A pojedu zpátky do Německa, kde mě ve středu čeká operace," řekl záložník Hamburku.

K úrazu přišel sedmadvacetiletý Jarolím po jednom ze soubojů. Po to střetu s protihráčem spadl na pravou ruku tak nešťastně, že loket nevydržel.

"Sice jsem ještě chvíli hrál, ale pak jsem při běhu tou rukou vůbec nemohl pohybovat. Jen mi bezvládně visela podle těla a příšerně to bolelo. Tak jsem musel ven a rentgen pak ukázal, že jde o zlomenou loketní kost."

Dostal sádru a alespoň na otočku odjel domů do Prahy za rodinou, ukázat reprezentačním lékařům zranění a omluvit se kouči Brücknerovi.

"A pak rychle zpátky do Hamburku na operaci. Měl bych na ni jít ve středu a bude to pro mě lepší, než šest neděl nosit sádru. Když to při operaci stáhnou drátama, můžu tak za čtrnáct dní na hřiště a možná stihnout Ligu mistrů s Arsenalem. Samozřejmě bych musel hrát se speciální bandáží, jakou měl před časem Tomáš Rosický."

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze