Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Jakulovského bolí kotník, přiletí Jiránek

10 2003
Praha - Další fotbalista z italské ligy posílí fotbalovou reprezentaci v přátelském zápase s Francií v Paříži. Trenéra Karla Brücknera k tomu přimělo zranění Marka Jankulovského, proto pozval obránce Martina Jiránka z Regginy. "Marka pobolívá kotník, proto se trenér rozhodl povolat navíc jednoho obránce," řekl k Jiránkově nominaci vedoucí mužstva Jaroslav Dudl. "Už mu zajišťujeme letenky, z Itálie přiletí přímo do Paříže," dodal. Dále čtěte: Koller s Rosickým si chtějí zlepšit náladu x Těžšího soka Brücknerův tým nepoznal

Fotbalista si mezitím balil reprezentační propriety a čekal na souhlas klubového vedení. "Před hodinou jsem mluvil telefonem s trenérem Brücknerem a samozřejmě se do Paříže těším. Mám z toho radost, přestože jsem s nominací nijak zvlášť nepočítal. Přece jen jsem dlouho nehrál a až v poslední době jsem se vrátil do sestavy Regginy," vysvětlil Jiránek z Itálie.

Reprezentanti odpoledne na Strahově poprvé společně trénovali, před tím sledovali na videu druhý poločas zápasu Francie – Slovinsko 5:0.
 
Po návratu z odpoledního tréninku se hráči navečeřeli a společně vyrazili do Divadla ABC na vyhlášení ankety Fotbalista roku. Ihned po jeho skončení se všichni vrátí zpět do hotelu a ráno v deset odlétají speciálem do Paříže.

V tutéž doby by  měl odlétat z Itálie Jiránek. V Paříži by se měl hlásit ve 14 hodin trenérovi. Zatím není jisté, zda s týmem do Francie odletí i Jankulovski.

Autoři: ,


Najdete na iDNES.czmobilní verze