Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

VIDEO: Parádička à la Götze? Všeuměl Kohák si s ní poradil po svém

5 2014
Režisér, herec, vtipálek a všeuměl Jakub Kohák se netají svou obrovskou láskou k fotbalu. Spíše se dá říci, že ji hlásá do světa, kdykoliv to jen jde. Proto bylo jen otázkou času, kdy se veřejně projeví k blížícím se fotbalovým žním v podobně kvalifikačních zápasu na Euro 2016.

Nemuseli jsme ani dlouho čekat a je to tu. Kohák, s humorem sobě vlastním, si neváhal zahrát na hvězdu Německé reprezentace Maria Götzeho a to právě nyní před nedělním utkáním Německa proti Skotsku.

Kohák se chtěl vytasit před lidmi coby fotbalový mistr, který levou zadní zvládne i ty nejtěžší fotbalové kousky nejlepších hráčů světa. Coby Götze chtěl zopakovat jeho rozhodující gól z MS 2014.

„Jako fotbalový guru se nemůžu dočkat kvalifikačních utkání a neunikla mi tedy ani speciální webová stránka ke kvalifikaci www.fotbalovaparada.cz, kde se věnují i hvězdám jednotlivých týmů a jejich fotbalovým parádičkám, dokonce k tomu mají i soutěž pro veřejnost o provedení té nejlepší parádičky, no to by bylo, abych nějakou fotbalovou soutěž nevyhrál,“ vysvětluje sebejistý Kohák.

Nutno říci, že se mu parádička téměř povedla. No - posuďte sami.

Götzeho originál ve finále mistrovství světa

Autor:


Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze