Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Jak jsme si dělali legraci z kustoda

15 2002
Puidoux - Chexbres - Když jsem odjížděl na mistrovství do Švýcarska, měl jsem trochu divný pocit. Doma mi zůstala těhotná manželka, je v šestém měsíci. Už jsme si psali i volali a doufám, že všechno bude v pořádku, dokud se nevrátím s medailí. Při cestě byla skvělá nálada. V letadle jsme měli legraci z kustoda Franty Čížka. Vždycky jsme na něj zavolali, on se otočil, div se nezlomil krk. A všichni jsme v tu chvíli dělali jako by nic.

Letěli jsme jen hodinku a půl, ale pro mě to bylo docela úmorné, protože jsem den předtím hrál proti Spartě. Ani nám nedali teplé jídlo, měli jsme jen něco studeného, někdo si dal kafe.

Když jsme přistáli v Ženevě, bylo krásné počasí. Jeli jsme kus autobusem, asi hodinu, ale docela to uteklo.

Když jsme obědvali, zase jsme si dělali srandu z kustoda. Přidával si polévku. Číšník přinesl obrovský kastrol, takový jsem snad ještě neviděl. Tak jsme říkali, ať mu to tam nechají všechno, že si určitě nebude přidávat jen jednou.

Z hotelu máme krásný výhled na jezero. Na pokojích spíme jako při kvalifikaci. Se mnou je Petr Voříšek, známe se ještě z Teplic, kde jsme spolu dlouho hráli.

Už pomalu ladíme na čtvrteční zápas s Francií, který je pro nás dost důležitý.

Autor:


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.czmobilní verze