Černý, jehož nadějný rozjezd v áčku Ajaxu po startu sezony přibrzdilo zranění, nastoupil v 64. minutě, kdy vystřídal Fischera. V tu chvíli už Ajax vedl 5:1, stejným výsledkem zápas i skončil.
Na poslední čtvrthodinu do něj zasáhl také další český talent Dominik Mašek, který, stejně jako Černý, nastoupil podruhé v sezoně. Ani jeho příchod ale Cambuuru nepomohl k vylepšení nelichotivého skóre.
Výsledky 13. kola nizozemské ligy: Alkmaar - Heerenveen 3:1, Roda Kerkrade - Zwolle 0:5, Ajax Amsterodam - Leeuwarden 5:1, Graafschap - Groningen 1:2, Tilburg - PSV Eindhoven 2:2, Almelo - Excelsior Rotterdam 0:0, Feyenoord Rotterdam - Twente Enschede 5:0, Nijmegen - Utrecht 1:0, Haag - Arnhem 2:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Ajax Amsterodam | 13 | 10 | 2 | 1 | 36:7 | 32 |
2. | Feyenoord Rotterdam | 13 | 9 | 2 | 2 | 28:12 | 29 |
3. | PSV Eindhoven | 13 | 8 | 4 | 1 | 34:16 | 28 |
4. | Almelo | 13 | 8 | 2 | 3 | 22:13 | 26 |
5. | Nijmegen | 13 | 7 | 2 | 4 | 17:12 | 23 |
6. | Arnhem | 13 | 6 | 3 | 4 | 28:14 | 21 |
7. | Zwolle | 13 | 6 | 3 | 4 | 22:17 | 21 |
8. | Groningen | 13 | 6 | 3 | 4 | 17:18 | 21 |
9. | Alkmaar | 13 | 5 | 3 | 5 | 20:20 | 18 |
10. | Utrecht | 13 | 4 | 4 | 5 | 20:21 | 16 |
11. | Excelsior Rotterdam | 13 | 4 | 4 | 5 | 15:20 | 16 |
12. | Heerenveen | 13 | 3 | 5 | 5 | 18:22 | 14 |
13. | Roda Kerkrade | 13 | 3 | 5 | 5 | 11:23 | 14 |
14. | Haag | 13 | 2 | 7 | 4 | 18:23 | 13 |
15. | Twente Enschede | 13 | 2 | 3 | 8 | 14:31 | 9 |
16. | Tilburg | 13 | 1 | 5 | 7 | 14:21 | 8 |
17. | Leeuwarden | 13 | 0 | 7 | 6 | 13:35 | 7 |
18. | Graafschap | 13 | 0 | 2 | 11 | 10:32 | 2 |
TURECKO
Výsledky 12. kola: Akhisar - Bursaspor 3:1 (Sivok a Necid odehráli za Bursaspor 90 minut), Mersin - Fenerbahce 1:3, Kayserispor - Kasimpasa 0:0, Galatasaray - Antalyaspor 3:3, Konyaspor - Eskisehirspor 3:2, Osmanlispor - Rizespor 0:1, Trabzonspor - Genclerbirligi 1:0, Besiktas - Sivasspor 2:0, Gaziantepspor - Basaksehir 0:1..
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Besiktas | 12 | 9 | 2 | 1 | 30:12 | 29 |
2. | Fenerbahce | 12 | 8 | 3 | 1 | 19:10 | 27 |
3. | Galatasaray | 12 | 6 | 4 | 2 | 28:16 | 22 |
4. | Basaksehir | 12 | 7 | 1 | 4 | 17:10 | 22 |
5. | Akhisar | 12 | 6 | 4 | 2 | 17:11 | 22 |
6. | Kasimpasa | 12 | 5 | 4 | 3 | 15:9 | 19 |
7. | Konyaspor | 12 | 5 | 4 | 3 | 14:16 | 19 |
8. | Rizespor | 12 | 4 | 5 | 3 | 19:16 | 17 |
9. | Trabzonspor | 12 | 5 | 2 | 5 | 15:15 | 17 |
10. | Antalyaspor | 12 | 4 | 4 | 4 | 19:22 | 16 |
11. | Bursaspor | 12 | 5 | 0 | 7 | 13:16 | 15 |
12. | Osmanlispor | 12 | 4 | 2 | 6 | 15:14 | 14 |
13. | Gaziantepspor | 12 | 4 | 2 | 6 | 9:18 | 14 |
14. | Genclerbirligi | 12 | 3 | 3 | 6 | 12:17 | 12 |
15. | Kayserispor | 12 | 2 | 5 | 5 | 8:11 | 11 |
16. | Sivasspor | 12 | 1 | 6 | 5 | 13:18 | 9 |
17. | Mersin | 12 | 1 | 4 | 7 | 12:26 | 7 |
18. | Eskisehirspor | 12 | 1 | 1 | 10 | 9:27 | 4 |
BELGIE
Výsledky 16. kola: FC Bruggy - Waregem 3:0, Lovaň - Genk 1:3, Waasland-Beveren - St. Truiden 2:1, utkání Lokeren - Anderlecht bylo z bezpečnostních důvodů odloženo.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Gent | 16 | 9 | 6 | 1 | 32:15 | 33 |
2. | FC Bruggy | 16 | 10 | 1 | 5 | 31:16 | 31 |
3. | Ostende | 15 | 9 | 4 | 2 | 30:16 | 31 |
4. | Anderlecht | 15 | 8 | 5 | 2 | 24:11 | 29 |
5. | Waregem | 16 | 7 | 4 | 5 | 29:27 | 25 |
6. | Genk | 16 | 7 | 2 | 7 | 20:20 | 23 |
7. | Kortrijk | 15 | 5 | 6 | 4 | 14:12 | 21 |
8. | Charleroi | 15 | 5 | 6 | 4 | 17:16 | 21 |
9. | St. Truiden | 16 | 6 | 3 | 7 | 18:21 | 21 |
10. | Waasland-Beveren | 16 | 6 | 2 | 8 | 23:31 | 20 |
11. | Standard Lutych | 15 | 5 | 2 | 8 | 18:29 | 17 |
12. | Mouscron-Péruwelz | 15 | 3 | 6 | 6 | 22:25 | 15 |
13. | Lokeren | 15 | 4 | 3 | 8 | 15:19 | 15 |
14. | Mechelen | 15 | 4 | 3 | 8 | 21:26 | 15 |
15. | Lovaň | 16 | 3 | 3 | 10 | 15:29 | 12 |
16. | Westerlo | 16 | 2 | 6 | 8 | 18:34 | 12 |
SLOVENSKO
Výsledky 17. kola: Ružomberok - Trenčín 0:3 (53. a 54. Van Kessel, 31. Schet), Myjava - Podbrezová 2:1 (14. Škutka, 69. Sládek - 39. Pančík), Senica - Žilina 2:0 (49. Kosorin, 68. Dolný), Zlaté Moravce - Skalica 3:1 (28., 41. a 43. Kana - 3. Ulrich), Trnava - Slovan Bratislava 0:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Trenčín | 17 | 14 | 2 | 1 | 40:13 | 44 |
2. | Slovan Bratislava | 17 | 10 | 5 | 2 | 25:13 | 35 |
3. | Žilina | 17 | 9 | 3 | 5 | 36:23 | 30 |
4. | Myjava | 17 | 9 | 2 | 6 | 20:23 | 29 |
5. | Trnava | 17 | 8 | 3 | 6 | 23:21 | 27 |
6. | Dunajská Streda | 17 | 7 | 3 | 7 | 25:22 | 24 |
7. | Senica | 17 | 7 | 3 | 7 | 22:24 | 24 |
8. | Zlaté Moravce | 17 | 5 | 4 | 8 | 27:32 | 19 |
9. | Ružomberok | 17 | 4 | 6 | 7 | 19:24 | 18 |
10. | Michalovce | 17 | 4 | 2 | 11 | 18:32 | 14 |
11. | Podbrezová | 17 | 3 | 3 | 11 | 24:34 | 12 |
12. | Skalica | 17 | 2 | 4 | 11 | 17:35 | 10 |
SKOTSKO
Výsledky 15. kola: Celtic Glasgow - Kilmarnock 0:0, Dundee United - St. Johnstone 1:2, Hearts - FC Dundee 1:1, Partick Thistle - Inverness 2:1, Ross County - Motherwell 3:0, Hamilton - Aberdeen 1:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Celtic Glasgow | 15 | 11 | 3 | 1 | 38:11 | 36 |
2. | Hearts | 15 | 9 | 3 | 3 | 27:15 | 30 |
3. | Aberdeen | 15 | 9 | 2 | 4 | 22:17 | 29 |
4. | St. Johnstone | 15 | 8 | 2 | 5 | 31:23 | 26 |
5. | Ross County | 15 | 6 | 3 | 6 | 22:19 | 21 |
6. | Hamilton | 15 | 5 | 4 | 6 | 19:21 | 19 |
7. | FC Dundee | 15 | 4 | 7 | 4 | 21:24 | 19 |
8. | Inverness | 15 | 4 | 5 | 6 | 16:19 | 17 |
9. | Kilmarnock | 15 | 4 | 4 | 7 | 15:24 | 16 |
10. | Partick Thistle | 15 | 3 | 5 | 7 | 12:21 | 14 |
11. | Motherwell | 15 | 4 | 2 | 9 | 11:21 | 14 |
12. | Dundee United | 15 | 2 | 2 | 11 | 11:30 | 8 |
ANGLIE - 2. liga
Výsledky 17. kola: Bristol - Hull 1:1, Birmingham - Charlton 0:1, Brentford - Nottingham 2:1, Derby - Cardiff 2:0, Ipswich - Wolverhampton 2:2, Leeds - Rotherham 0:1, MK Dons - Fulham 1:1, Preston - Blackburn 1:2, Reading - Bolton 2:1 (Vydra za Reading nastoupil v nastaveném čase), Sheffield Wednesday - Huddersfield 3:1 (Pudil za Sheffield odehrál 90 minut), Burnley - Brighton 1:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Hull | 17 | 10 | 5 | 2 | 27:9 | 35 |
2. | Brighton | 17 | 9 | 8 | 0 | 22:13 | 35 |
3. | Middlesbrough | 17 | 10 | 3 | 4 | 25:12 | 33 |
4. | Derby | 17 | 9 | 6 | 2 | 24:11 | 33 |
5. | Burnley | 17 | 9 | 6 | 2 | 24:15 | 33 |
6. | Birmingham | 17 | 8 | 4 | 5 | 24:18 | 28 |
7. | Reading | 17 | 7 | 6 | 4 | 25:18 | 27 |
8. | Sheffield Wednesday | 17 | 7 | 6 | 4 | 23:20 | 27 |
9. | Cardiff | 17 | 6 | 7 | 4 | 17:14 | 25 |
10. | Ipswich | 17 | 6 | 7 | 4 | 25:25 | 25 |
11. | Brentford | 17 | 7 | 3 | 7 | 23:24 | 24 |
12. | Fulham | 17 | 5 | 6 | 6 | 30:29 | 21 |
13. | Blackburn | 17 | 4 | 8 | 5 | 17:16 | 20 |
14. | Wolverhampton | 17 | 5 | 5 | 7 | 22:23 | 20 |
15. | QPR | 17 | 5 | 5 | 7 | 22:25 | 20 |
16. | Leeds | 17 | 4 | 7 | 6 | 16:20 | 19 |
17. | Preston | 17 | 3 | 8 | 6 | 12:15 | 17 |
18. | Nottingham | 17 | 4 | 5 | 8 | 13:18 | 17 |
19. | Bristol | 17 | 3 | 7 | 7 | 18:27 | 16 |
20. | Charlton | 17 | 4 | 4 | 9 | 15:26 | 16 |
21. | Huddersfield | 17 | 3 | 6 | 8 | 17:26 | 15 |
22. | MK Dons | 17 | 4 | 3 | 10 | 15:24 | 15 |
23. | Rotherham | 17 | 3 | 3 | 11 | 18:33 | 12 |
24. | Bolton | 17 | 1 | 8 | 8 | 11:24 | 11 |
RUSKO
Výsledky 16. kola: Perm - Kazaň 1:2, CSKA Moskva - Samara 0:2, Petrohrad - Jekatěrinburg 3:0, Lokomotiv Moskva - Machačkala 0:2, Saransk - Dynamo Moskva 1:1, Kubaň Krasnodar - Groznyj 2:2, Spartak Moskva - FK Krasnodar 3:2, Rostov na Donu - Ufa 1:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | CSKA Moskva | 16 | 11 | 3 | 2 | 28:15 | 36 |
2. | Rostov na Donu | 16 | 9 | 4 | 3 | 21:14 | 31 |
3. | Lokomotiv Moskva | 16 | 9 | 3 | 4 | 26:19 | 30 |
4. | Petrohrad | 16 | 8 | 5 | 3 | 32:18 | 29 |
5. | Spartak Moskva | 16 | 8 | 2 | 6 | 23:21 | 26 |
6. | FK Krasnodar | 16 | 6 | 6 | 4 | 24:16 | 24 |
7. | Groznyj | 16 | 5 | 9 | 2 | 21:16 | 24 |
8. | Jekatěrinburg | 16 | 6 | 4 | 6 | 23:25 | 22 |
9. | Kazaň | 16 | 6 | 1 | 9 | 18:22 | 19 |
10. | Dynamo Moskva | 16 | 4 | 7 | 5 | 17:21 | 19 |
11. | Samara | 16 | 5 | 3 | 8 | 12:19 | 18 |
12. | Perm | 16 | 4 | 4 | 8 | 14:22 | 16 |
13. | Kubaň Krasnodar | 16 | 2 | 8 | 6 | 21:23 | 14 |
14. | Ufa | 16 | 3 | 5 | 8 | 13:25 | 14 |
15. | Saransk | 16 | 2 | 7 | 7 | 18:21 | 13 |
16. | Machačkala | 16 | 2 | 5 | 9 | 15:29 | 11 |
POLSKO
Výsledky 16. kola: Bialystok - Kielce 1:0, Leczna - Chorzów 0:3, Legia Varšava - Vratislav 1:0, Bielsko-Biala - Zaglebie Lubin 1:2, Štětín - Poznaň 0:2, Cracovia Krakov - Gdaňsk 3:0. .
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Gliwice | 16 | 12 | 1 | 3 | 29:17 | 37 |
2. | Legia Varšava | 16 | 8 | 5 | 3 | 32:16 | 29 |
3. | Cracovia Krakov | 16 | 8 | 3 | 5 | 32:21 | 27 |
4. | Chorzów | 16 | 7 | 3 | 6 | 23:22 | 24 |
5. | Wisla Krakov | 16 | 5 | 9 | 2 | 27:14 | 23 |
6. | Štětín | 16 | 5 | 8 | 3 | 19:18 | 23 |
7. | Kielce | 16 | 6 | 5 | 5 | 12:13 | 23 |
8. | Zaglebie Lubin | 16 | 5 | 6 | 5 | 21:23 | 21 |
9. | Leczna | 16 | 6 | 3 | 7 | 17:23 | 21 |
10. | Nieciecza | 16 | 5 | 4 | 7 | 18:23 | 19 |
11. | Bielsko-Biala | 16 | 4 | 7 | 5 | 17:25 | 19 |
12. | Gdaňsk | 16 | 4 | 6 | 6 | 21:22 | 18 |
13. | Bialystok | 16 | 5 | 3 | 8 | 20:27 | 18 |
14. | Poznaň | 16 | 4 | 4 | 8 | 17:23 | 16 |
15. | Vratislav | 16 | 3 | 5 | 8 | 17:26 | 14 |
16. | Zabrze | 16 | 1 | 8 | 7 | 16:25 | 10 |
Poznámka: Wisle Krakov a Zabrze byl odečten bod za porušení licenčních pravidel.
RAKOUSKO
Výsledky 16. kola: Austria Vídeň - Mödling 1:1, Altach - Wolfsberg 2:1, Mattersburg - Rapid Vídeň 1:6, Ried - Grödig 1:0, Salcburk - Sturm Štýrský Hradec 3:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Austria Vídeň | 16 | 9 | 5 | 2 | 29:20 | 32 |
2. | Salcburk | 16 | 9 | 4 | 3 | 40:21 | 31 |
3. | Rapid Vídeň | 16 | 9 | 1 | 6 | 34:22 | 28 |
4. | Sturm Štýrský Hradec | 16 | 7 | 3 | 6 | 22:21 | 24 |
5. | Mödling | 16 | 6 | 6 | 4 | 21:23 | 24 |
6. | Mattersburg | 16 | 7 | 1 | 8 | 25:34 | 22 |
7. | Grödig | 16 | 5 | 4 | 7 | 23:24 | 19 |
8. | Altach | 16 | 6 | 1 | 9 | 18:22 | 19 |
9. | Ried | 16 | 3 | 4 | 9 | 14:28 | 13 |
10. | Wolfsberg | 16 | 3 | 3 | 10 | 11:22 | 12 |