Paulo Dybala z Juventusu slaví svůj gól. | foto: Reuters

Juventus slaví šestou výhru za sebou, odneslo to Palermo

• 1
Fotbalisté Juventusu pošesté za sebou v italské lize zvítězili. Osmnáctý celek tabulky Palermo porazili jednoznačně 4:1 a v čele mají desetibodový náskok před AS Řím.

Dvakrát se trefil Paulo Dybala, brankář obhájců titulu Gianluigi Buffon poprvé ve vítězné sérii neudržel čisté konto.

Favorit vedl od 13. minuty po Marchisiově dorážce, Dybala pak krátce před poločasem parádně zatočil trestný kop před zeď.

Po změně stran se Higuaín devatenáctým gólem v sezoně osamostatnil v čele tabulky střelců a v závěru po chybě soupeřovy obrany oplatil gólovou přihrávku Dybalovi.

Buffonova neprůstřelnost skončila až v nastavení po Čočevově hlavičce.

Výsledky 25. kola: Juventus Turín - Palermo 4:1 (40. a 89. Dybala, 13. Marchisio, 63. Higuaín - 90.+3 Čočev), Bergamo - Crotone 1:0 (48. Conti), Empoli - Lazio Řím 1:2 (67. Krunič - 68. Immobile, 80. Keita).