Kouč Simone Inzaghi dává pokyny hráčům Lazia v utkání na hřišti Verony.

Kouč Simone Inzaghi dává pokyny hráčům Lazia v utkání na hřišti Verony. | foto: AP

Po třech prohrách body. Lazio v dohrávce porazilo Veronu

• 0
Fotbalisté Lazia Řím se po třech porážkách v italské lize dočkali vítězství. V 25. kole porazili 2:0 sestupem ohrožený Hellas Verona. Oba góly dal v rozmezí pouhých čtyř minut ve druhém poločase nejlepší střelec soutěže Ciro Immobile.

Lazio se po sobotním zaváhání Interu Milán v Janově posunulo na čtvrté místo v tabulce. Immobile si vylepšil bilanci na 22 gólů v sezoně a vede tabulku střelců už o čtyři branky před Maurem Icardim z Interu. Verona zůstala předposlední s pětibodovou ztrátou na pozice znamenající záchranu.

Italská fotbalová liga - dohrávka 25. kola: Lazio Řím - Hellas Verona 2:0 (56. a 60. Immobile).

S. S. Lazio - Hellas Verona FC 2:0 (0:0)

Branky: 56. Immobile, 60. Immobile. Rozhodčí: Calvarese – Di Iorio, Rocca. ŽK:51. Nícolas.

S. S. Lazio Strakoša – Wallace, de Vrij, Radu (80. Murgia) – Marušić, S. Milinković-Savić, Parolo, Lulić (C), J. Lukaku (75. Luiz Felipe) – Alberto – Immobile (84. F. Caicedo).

Hellas Verona FC Nícolas – Rômulo (C), Caracciolo, Vuković, Boldor – Fares, Valoti, Marcel Büchel (58. Calvano), Verde (64. Aarons) – Matos (68. Petković) – Kean.