Innsbruck - Žižkov 1:0 (0:0), konečný výsledek
Utkání skončilo, Žižkov prohrál 0:1 a je vyřazen.
Pikl z přímého kopu vystřelil po zemi k tyči, brankář míč chytil.
Nastavují se tři minuty.
83
Ze hřiště odchází střelec Glieder, nahradí ho v rakouském týmu Prudlo.
82
Žižkovský trenér vrhá věe do útoku, místo stopera Hunala přišel čtvrtý útočník Šebesta.
80
Velkou šanci měl střelec první branky Glieder, který se prosadil mezi dvojicí bránících hráčů, ale nakonec poslal míč kousek od Pižanowského branky.
75
Domácí se snaží pojistit náskok, Žižkov nemá moc šancí na to, aby utkání zvrátil.
66
Žižkov posiluje útok, namísto záložníka Šmardy přišel útočník Janoušek.
61
Náhradník Tirolu Gilewicz je od okamžiku svého příchodu na hřiště nejnebezpečnějším hráčem na hřišti. Nyní šel sám na Pižanowského, ale ten jej o míč obral.
60
V kabině Innsbrucku muselo být o přestávce pořádně dusno, protože do druhé půle vstoupil úplně jiný tým. Rakušané hrají s větším nasazením, takže to bude mít Žižkov ve snaze o vyrovnání těžké.
56
Buryán se dostal ke střele na domácí branku, ale chyběla mu přesnost.
56
Žlutou kartu dostal Marasek (Innsbruck)
52
Žlutou kartu dostal Mlejnský (Žižkov)
49
GÓL GLIEDER 1:0. Žižkovský brankář Pižanowski nedosáhl na centr z levé strany a Glieder hlavou vstřelil první gól tohoto dvojzápasu.
46
Do druhého poločasu rakouský trenér vyměnil dva hráče, ze hry stáhl spolu s Ibertsbergerem i českého útočníka Ježka. Naskočili Mair a Gilewicz.
Innsbruck
25 Ziegler - 8 Baur - 3 W. Kogler, 5 Zwyssig - 15 Ibertsberger, 10 Brzeczek, 11 Hörtnagl, 6 Kirchler, 17 Marasek - 19 Glieder, 28 Ježek. Náhradníci: 23 Weber, 18 Mair, 14 Prudlo, 20 Barišič, 21 Scharrer, 9 Gilewicz, 27 Sidi Be.
Žižkov
1 Pižanowski - 2 Buryán, 5 Mlejnský, 20 Hunal, 15 Mikulík - 24 Stracený, 11 Sabou, 14 Pikl, 8 Šmarda - 26 Chihuri, 17 Pospíšil. Náhradníci: 25 Kučera, 3 Frank, 6 Holota, 7 Janoušek, 13 Šebesta, 12 Ščasný, 16 Prášil.
45
Skončil první poločas, ve kterém si Žižkované počínali nad očekávání dobře. S výjimkou dvou lehkých střel nepustili domácí tým do šance, sami naopak zasypali brankáře Zieglera řadou nebezpečných útoků. Na rohy vyhráli 3:1, skóre však zůstává 0:0.
40
Šmarda z dálky střílel těsně vedle domácí branky.
36
Žlutou kartu dostal žižkovský obránce Mikulík.
35
Střela Hörtnagla ani k Pižanowskému nedoletěla, míč byl před brankou tečován a skončil v zámezí.
32
Polák Brzeczek se postaral o první střelu Innsbrucku na bránu, gólman Pižanowski si s jeho pokusem snadno poradil.
30
Innsbruck se stále drží vzadu, dosud kopal jeden rohový kop, Viktoria dva.
28
Z hranice pokutového území vystřelil žižkovský kapitán těsně vedle domácí branky.
26
Za faul na rakouského brankáře dostal Sabou žlutou kartu.
25
Pražané se rychlou akcí dostali k domácí brance, přes Saboua a Straceného se míč dostal k Chihurimu, jeho bombu vyrazil brankář na roh.
24
Domácí tým se do velké ofenzívy nepouští, pokouší se jen o brejkové protiútoky, které většinou končí ofsajdem. Žižkovská obrana pracuje bezchybně.
22
Žižkovský záložník Sabou z těžkého úhlu pálil na branku, Ziegler jeho střelu vyrazil.
15
Před asi 6 - 7 tisíci diváky se zatím hraje vyrovnané utkání, mírně navrch mají Pražané, domácí tým je stažen na své polovině a vyčkává.