Hradecké hráčky se v roli favorita neprosadily

14 2006
Hradec Králové - Nadějné zlepšení vyjádřené výhrou nad Brnem fotbalistky Hradce Králové v dalším ligovém kole nepotvrdily. Na hřišti Krásné Studánky prohrály 0:2, a soupeřkám tak darovaly první vítězství ve vzájemných zápasech. "Dnes jsme propadli a nic na tom nemění ani to, že jsme skoro celý zápas hrály v deseti," poznamenal kouč Zdeněk Káranský.

Hradec sice jako favorit začal náporem, ale v 15. minutě šly domácí hráčky po přesně zahraném přímém kopu do vedení a o pět minut později přišla pro Hradec další rána - za údajné urážky byla na pokyn asistenta rozhodčího vyloučena Šmahelová.

Přesto po většinu zápasu hostující tým zápasu herně vládl, hrálo se neustále před pokutovým územím domácích, ale místo vyrovnání přišel rychlý útok Krásné Studánky v 70. minutě, který domácí hráčky přesně zakončily a o výsledku bylo rozhodnuto.