Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Hráče nadchla skvělá atmosféra

28 2003
Brno - Takovou slávu brněnský fotbal už dlouho nezažil. Stadion po drahné době znovu zaburácel sborovým zpěvem fanoušků, jichž se sešlo sedm a půl tisíce. Rozdováděl je nádherný zápas, v němž Brno předčilo sedmý tým silné francouzské ligy.

"Chtěl bych divákům poděkovat stejnou měrou jako hráčům. Hrozně nám svým povzbuzováním pomohli, hlavně v závěru," vzkázal lidem trenér týmu Karel Večeřa.

Brněnští fotbalisté připravili publiku báječnou zábavu. Od první minuty dravě útočili, útočníci Pacanda se Švancarou se předháněli v parádičkách a lehkonohých průnicích. Lidé tleskali, o přestávce vyprovodili hráče do kabin dokonce vestoje.

"Je to úžasné. Takovou atmosféru jsem nikdy nezažil. Věděl jsem z vyprávění, že brněnští fanoušci bývalí skvělí, teď mi to dokázali," vykládal Milan Svoboda s širokánským úsměvem na tváři. Už ve středu čeká stánek v Srbské ulici další hit. Přijede španělský Villarreal.

Brněnští fotbalisté věří, že bude vyprodáno. Hraje se opět od osmi hodin večer, chuť divadla znovu umocní záře reflektorů. Lístků má být v pokladnách dost i v den zápasu, předprodej však začne už zítra. Pokladny budou otevřeny od 10 do 12 a od 14 do 18 hodin. Ve středu od 10 hodin až do začátku utkání.

Autoři:


Najdete na iDNES.czmobilní verze