Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Helma nejvíc vadí mému holiči, smál se Čech při on-line rozhovoru

Petr Čech odpovídal čtenářům při on-line rozhovoru. | foto: Martin Adamec, MAFRA

1 2009
Přilba na hlavě Petru Čechovi při zápasech nevadí. "Ale vadí mému holiči. Pořád mi říká, že jeho práce není vidět. A když ji po zápase sundám, tak už to není ono," prohodil český gólman s úsměvem.

Čtyři dny před kvalifikační bitvou na Slovensku hýřil výbornou náladou. A dobře naložený hodinu odpovídal čtenářům iDNES.cz v on-line rozhovoru.

Odpovědi Petra Čecha najdete zde

Čech nosí přilbu od těžkého zranění hlavy v roce 2006. "A zatím shazování neproběhne. Ani v příštím ročníku to nepředpokládám," řekl Čech.

K počítači si sedl v restauraci v areálu zámku Štiřín, kde jsou čeští fotbalisté ubytovaní. Měli právě po obědě, trousili se do zahrady u golfového hřiště, dávali si kávu. Tu si objednal i Čech, během on-line rozhovoru vypil minerálku.

Odpovídal vtipně a zajímavě. Rozesmál ho dotaz Karla Juláka ze Slovenska, který se ohlásil jako majitel luxusního baru v Bratislavě. Právě v Bratislavě se v sobotu bude rozhodovat o tom, jestli si Češi udrží naději na postup na mistrovství světa.

Čtenář Karel Julák fotbalistům nabízel: "Kdyby se vám chtělo po zápase na Slovensku posedět a podrobněji rozebrat se spoluhráči zápas, tak mi, prosím, napište. Udělám vám nabídku, která se neodmítá. Můžeme celému týmu pochopitelně zajistit i sličné společnice."

Čech na to reagoval: "Raději byste tenhle servis měl poskytnout slovenskému národnímu mužstvu před zápasem s námi. To by nám pomohlo."

Jinak k zápasu poznamenal: "Bude to určitě těžký, ale já věřím, že ho zvládneme."

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze