Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Griga je kandidátem na trenéra Slovenska

31 2006
Bratislava - Stanislav Griga, bývalý sparťanský trenér, figuruje mezi čtyřmi kandidáty, z nichž výkonný výbor slovenského svazu oznámí ve čtvrtek nového reprezentačního kouče. "V této fázi procesu vám ještě nemůžu nic konkrétně povědět, bylo by to nekorektní k ostatním členům pracovní skupiny," řekl předseda fotbalového svazu František Laurinec.

Podle informací médií je stále největším favoritem na volný post po rezignaci Dušana Galise bývalý československý reprezentant Ján Kocian, spolu s ním a Grigou jsou v užším výběru Vladimír Weiss a Dušan Radolský.

Jisté je zatím jen to, že trenérem bude Slovák. Svého kandidáta, kterého doporučí výkonnému výboru, dnes pětičlenná pracovní komise už vybrala.

Veřejnost se jméno kouče, jehož bude čekat premiéra v polovině listopadu v domácím přípravném zápase s Bulharskem a na jaře pokračování evropské kvalifikace, dozví až ve čtvrtek.

Pod vedením Galise, jenž se bude věnovat naplno politické kariéře, slovenští fotbalisté získali v kvalifikaci ze čtyř zápasů šest bodů. Mimo jiné prohráli s českým týmem 0:3.

Autoři: ,


Najdete na iDNES.czmobilní verze