Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Francouzský tisk kritizuje hru i fanoušky

Mladá Boleslav - Paříž Saint Germain: fanoušci - Fanoušci týmu Paříž Saint Germain v Mladé Boleslavi. | foto: Radek PetrášekČTK

1 2006
Mladá Boleslav - Kritika za výkon a hanba pařížským fanouškům. Francouzská média nehodnotila dobře vystoupení fotbalistů Paříž Saint Germain v utkání Poháru UEFA v Mladé Boleslavi. Výsledek 0:0 přijala s úlevou, remíza dává mužstvu šanci na postup. Musí však za dva týdny v závěrečném zápase porazit Panathinaikos Atény.

Le Parisien tvrdě kritizuje výkon PSG a zároveň i nedůstojné chování jeho fanoušků. Výkonem Mladé Boleslavi se listy skoro vůbec nezabývají.

Podle médií zachránil tým tentokrát brankář Mickaël Landreau, kterého hodnotí jako nejlepšího muže hostů. Český obránce David Rozenhal si stejně jako ostatní pařížští hráči vysloužil jen průměrné hodnocení.

Z českých hráčů chválí Le Parisien Tomáše Poláčka a Martina Abrahama.

Le Parisien píše, že mladoboleslavští měli drtivou převahu, ale nedokázali proměnit příležitosti, částečně kvůli střelecké nemohoucnosti, částečně kvůli "heroickému" Landreauovi.

L´Equipe poukazuje na to, že Mladá Boleslav hrála ve druhé půli na centry spíš nazdařbůh. Podle tohoto listu hrál tentokrát PSG v obraně lépe než v posledních zápasech, ale byl znovu neúčinný v útoku.

Le Parisien dále uvádí, že i když je PSG nyní v krizi, mohli se jeho fanoušci chovat přece jen důstojněji.

Píše, že asi třicet z nich už odpoledne chodilo po Praze viditelně opilých. Podle řidičů autobusů, kteří je odváželi do Mladé Boleslavi, fanoušci močili a zvraceli na sedadla.

Autoři: ,


The Baby Gang: Když se vám narodí dvojčata
The Baby Gang: Když se vám narodí dvojčata

Představte si, že jste mladý pár, rozhodnete se pro miminko a narodí se vám dcerka. Po chvíli se shodnete, že by malá měla mít sourozence, ale namísto jednoho jí dopřejete hned tři. A všechny tři naráz

Najdete na iDNES.czmobilní verze