Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Fotbalový svaz pověřil řízením marketingové firmy STES Davida Duška

15 2009
Novým generálním ředitelem marketingové společnosti fotbalového svazu STES se stal David Dušek, kterého dnes do funkce jmenoval výkonný výbor ČMFS. Dušek nahradil v čele STES Jana Kindu, jenž byl s celým představenstvem odvolán v červnu novým vedením svazu.

V minulosti pracoval Dušek jako marketingový šéf v cestovní kanceláři Fischer. Později působil v oblasti sportovního marketingu včetně nedávného golfového turnaje v Čeladné. Dnes představil svůj projekt svazovému vedení.

"Věříme, že to je ta správná osoba, aby se ze STES stala profesionálně řízená organizace. Pan Dušek navrhl strukturu, počítáme například s tím, že pokud by vbudoucnu došlo k autonomii ligy, pak by podle mě mohlo dojít i k autonomii marketingové," řekl novinářům svazový místopředseda Jindřich Rajchl.

Výkonný výbor také definitivně schválil listinu rozhodčích pro první a druhou ligu a navrhl sudí pro mezinárodní listinu, kde je nově sedm arbitrů.

V nejvyšší kategorii elite není nikdo, v druhé nejvyšší Pavel Královec. V dalších skupinách jsou Jiří Jech, Radek Příhoda, Radek Matějek, Libor Kovařík, Jan Jílek a Tomáš Kocourek.

Na mezinárodní zápasy bude jezdit také deset asistentů a čtyři ženské rozhodčí v čele s Dagmar Damkovou. Té zástupci svazu poděkovali za dobré výkony na právě skončeném mistrovství Evropy žen.

Autoři: ,


Najdete na iDNES.czmobilní verze