Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

VIDEO: Reprezentanti jako Ježíšek. Rozdávali dětem fotbalové vybavení

28 2014
Čeští reprezentanti Pavel Kadeřábek, David Limberský, Václav Pilař a Filip Novák se o Vánocích proměnili v Ježíška. Malým fotbalistům rozdávali dárky od Fotbalové asociace České republiky. Sportovní tašku s vybavením našlo pod stromečkem přes pět a půl tisíce dětí.

Míč, dres, láhev na pití, plakát reprezentace, kartička patrona projektu Tomáše Rosického a takzvaný certifikát mladého fotbalisty. Tyto věci se skrývaly ve sportovní tašce, kterou děti dostávaly.

Akce probíhala v rámci projektu Můj první gól.

Fotogalerie

„V rámci tohoto projektu chceme usnadnit začátky mladým fotbalistům a fotbalistkám. Právě fotbalový balíček by jim měl dát do začátků potřebné vybavení a rodičům ušetřit prvotní náklady. V roce 2014 jsme jich rozdali 5 675 a další rozdáme i v novém roce,“ poznamenal předseda asociace Miroslav Pelta.

V ročníku 2014/2015 mají na fotbalový balíček nárok děti narozené v roce 2007, které jsou registrovanými členy FAČR. Přihlásit se musejí na internetové adrese www.mujprvnigol.cz. V dalších letech bude akce pokračovat pro mladší fotbalisty.

Autor:


Nejčtenější

recept-na-domaci-pohankove-mleko
recept-na-domaci-pohankove-mleko

Skvělá alternativa běžného mléka, kterou ocení všichni alergici.

Najdete na iDNES.czmobilní verze