12 2017
K nečekanému výsledku se schylovalo v utkání 24. kola MSFL v Holici, kde o záchranu bojující fotbalisté HFK Olomouc vedli v poločase nad lídrem tabulky z Uničova 2:0. Favorizovaní hosté ale po změně stran uchopili osud utkání pevně do svých rukou, otočili skóre ve svůj prospěch a zvítězili 4:2. Podívejte se na video.

Domácím zajistili náskok Buček a Pyclík, ale hosté ve druhé půli během chvíle vyrovnali. V 53. minutě se trefil Komenda, v 61. proměnil penaltu Juřátek. V závěru otočil skóre Kasal a výhru pojistil v poslední minutě nejlepší střelec MSFL Krč.

Uničov tak vede třetí nejvyšší soutěž rozdílem pěti bodů před druhou Sigmou Olomouc B, která zdolala rezervu Zlína 4:0.

Pro HFK Olomouc, tým ze 14. místa tabulky, byla prohra dvojnásob nepříjemná, neboť předposlední Líšeň zvítězila 3:0 v Hulíně, a tak je mezi oběma celky ohroženými sestupem už jen dvoubodový rozdíl. Poslední Blansko si sice přivezlo bod z Vyškova za bezbrankovou remízu, nicméně i tak se jeho ztráta na Líšeň prohloubila už na pět bodů.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Výsledky 24. kola: Otrokovice - Velké Meziříčí 4:1 (3:1), Hulín - Líšeň 0:3 (0:1), Vyškov - Blansko 0:0 (0:0), HFK Olomouc - Uničov 2:4 (2:0), Třebíč - Kroměříž 3:2 (2:0), 1.FC Slovácko B - Hlučín 4:2 (2:1), Fastav Zlín B - Sigma Olomouc B 0:4 (0:2), Petřkovice - Mohelnice 2:0 (2:0).

1. Uničov 24 14 8 2 58:26 50
2. Olomouc B 24 14 3 7 46:20 45
3. Hlučín 24 12 5 7 33:29 41
4. Petřkovice 24 11 6 7 43:34 39
5. Velké Meziříčí 25 12 3 10 61:53 39
6. Slovácko B 25 9 10 6 39:32 37
7. Otrokovice 25 11 4 10 40:50 37
8. Hulín 25 10 6 9 42:45 36