4 2017
Byla to branková smršť. V rozmezí 17. a 29. minuty padlo na hřišti Brozan šest gólů! Domácí, kteří si vytvořili náskok 5:1, nakonec ve 23. kole fotbalové divize B zvítězili nad Novým Borem 6:2, hattrickem se blýskl exteplický útočník Chukwudi Chukwuma. Podívejte se na video.

Všechno začal Chukwuma, který využil nejisté rozehrávky hostí a zamířil přesně k tyči. O chvílí později přidal po centru z pravé strany svůj druhý gól. A třetím zásahem ve 29. minutě uzavřel nejen zmiňované záplavy branek, ale i hattrick.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Hráč se sedmnácti ligovými starty za Teplice tak během dvanácti minut vyrovnal svou dosavadní bilanci v divizní sezoně - na kontě má šest gólů. Brozany díky kanonádě zabojovaly o postup a na vedoucí Nymburk ztrácejí pouhý bod.

Výsledky 23. kola: Chomutov - Libiš 2:0 (1:0), Neratovice - Souš 3:0 (1:0), Nymburk - Tatran Rakovník 1:2 (0:1), Velvary - Štětí 3:1 (0:0), Meteor - Mostecký FK 2:1 np (1:1), Úvaly - Hostouň 2:1 np (1:1), Brozany - Nový Bor 6:2 (5:1). Utkání Český Brod - Kladno bylo odloženo.

Poznámka: Chomutovu byly odečteny tři body za neuhrazené dluhy.