• 0
Fotbalisté pražské Admiry zakončili ročník v divizi A vítězně. V závěrečném 30. kole zvrátili domácí duel s Dobříší a díky výhře 6:3 si pojistili třetí příčku v tabulce. Na gólové momenty nejen z tohoto utkání se podívejte ve videu.

Rozlučka šestibrankovou kanonádou. Už první půle přinesla v duelu Admiry s Dobříší nadstandardní počet branek - pět. Domácí vedli, pak dvakrát inkasovali, poté vyrovnali a závěrem dostali takzvaný gól do šatny.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Ten byl ale ze strany Dobříše poslední, kdežto Pražanům se ve druhém poločase dařilo o mnoho lépe než v tom prvním. Díky čtyřem zásahům Admira otočila a před 140 diváky zvítězila 6:3. V tabulce divize A díky tomu skončila třetí, o bod za ní byly Karlovy Vary, které zdolaly 2:0 Doubravku.

Výsledky 30. kola: Karlovy Vary - Doubravka 2:0 (1:0), Admira Praha - Dobříš 6:3 (2:3), Český Krumlov - Jankov 0:1 np (0:0), Rokycany - Čížová 5:2 (1:2), Sedlčany - Sušice 2:0 (1:0), Mar. Lázně - Motorlet Praha 2:1 np (1:1), Roudné - Ostrov 1:3 (1:1), Klatovy - Aritma Praha 0:1 (0:0).