11 2017
Ve fotbalové divizi A se dařilo někdejším prvoligovým fotbalistům. Útočník Martin Jirouš pomohl dvěma góly k vítězství lídra z Čížové, Filip Dort se trefil z penalty za Dobříš a karlovarský obránce František Dřížďal zajistil ve 24. kole svou brankou alespoň bod. Nejen na jejich zásahy se podívejte ve videu.

Čížová dala Doubravce šest gólů, ale výhra se nerodila snadno, čemuž napovídá i poločasové skóre 3:2. Dvěma zásahy se blýskl Jirouš, jenž se šestadvaceti brankami vede soutěžní tabulku kanonýrů.

O jednu branku více vstřelil devětadvacetiletý Radim Nečas, který se také mihl v lize (Slavia, Ml. Boleslav, Slovácko, Dukla). Čížová vede tabulku o bod před pražským Motorletem.

K těsné výhře Dobříše pomohl bývalý hráč Blšan či Liberce Filip Dort, který ve 27. minutě proměnil nařízenou penaltu. Někdejší slávista František Dřížďal navázal na svůj hattrick z minulého kola trefou v utkání proti Mariánským Lázním, Karlovy Vary ale prohrály po pokutových kopech.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Výsledky 24. kola: Aritma Praha - Motorlet Praha 1:5 (0:2), Čížová - Doubravka 6:2 (3:2), Rokycany - Roudné 1:2 np (1:1), Klatovy - Ostrov 2:1 (0:0), Dobříš - Jankov 2:1 (1:1), Admira Praha - Sušice 5:2 (2:0), Karlovy Vary - Mar. Lázně 1:2 np (1:1), Sedlčany - Český Krumlov 1:0 np (0:0).