Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Chelsea v Praze mánii nestrhla, fotografové měli před hotelem potyčku

13 2013
Hvězdy fotbalové Chelsea už jsou v Praze. Na ruzyňském letišti na ně čekalo několik desítek fanoušků a před hotelem Four Seasons v centru města pár lovců autogramů. Čech, Torres, Lampard a spol. se však svým příznivcům nepodepsali - kde to šlo, tam se jim vyhnuli.

"Ahoj, chlapi," otočil se brankář Petr Čech k hloučku novinářů, kteří čekali před hotelem. Bylo krátce po půl druhé a Chelsea dorazila do svého přechodného bydliště. Gólman české reprezentace si vyzvedl kufr ze zavazadlového prostoru a následoval spoluhráče, kteří spěchali do hotelu.

Přítomnost aktuálních vítězů Ligy mistrů však šílenství na břehu Vltavy nestrhla - na autobus čekalo jen pár zvědavců.

K hvězdám bohatého londýnského klubu se nedostali ani novináři. Ochranka hotelu vymezila prostor, kde můžou žurnalisté stát. Když se někteří fotoreportéři snažili autobus obejít a pořizovat snímky z výhodnějšího místa, security je vytlačovala pryč. Vznikla z toho menší potyčka, po které obě strany vyhrožovaly policií.

Na svou šanci čekala i malá skupinka lovců autogramů. Ani oni však nebyli úspěšní a připravené fotografie fotbalistů Chelsea zůstaly bez podpisů.

Opakuje se tak situace z předloňska, kdy v Praze hrála Barcelona, která bydlela ve stejném hotelu. "Messi, podepíšeš se nám?" žadonili fanoušci, ale fotbalisté katalánského klubu se ani neohlédli.

Většina fotbalových nadšenců tentokrát čekala na ruzyňském letišti, kde aktuálně třetí tým anglické ligy přistál pár minut před jednou. Vytoužených oblíbenců se však nedočkali ani oni. Fotbalisté totiž rovnou nastoupili do autobusu, který měli přistavený přímo u letadla. A tak letištní halou vůbec neprošli...

Jedinou možností, jak hvězdy Chelsea spatřit na vlastní oči, bude čtvrteční zápas Evropské ligy proti Spartě. Veřejnosti uzavřený bude totiž i trénink na letenském stadionu ve středu večer.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze