Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Fotbalisté zahájí příští rok přípravou v Belgii

25 2006
Praha - Česká fotbalová reprezentace zahájí příští rok přípravným mezistátním zápasem v Belgii. Hrát se bude v Bruselu už 7. února. Bude to generálka na kvalifikační utkání o postup na mistrovství Evropy 2008. Koncem březnu nastoupí Brücknerův tým v Praze proti Německu a v Liberci proti Kypru.

Listopadovou přípravu s Dánskem uvidí pražská Letná, výkop je ve středu 15. listopadu od 20.15 hodin. Termíny obou zápasů potvrdil na středečním jednání výkonný výbor Českomoravského fotbalového svazu.

Rovněž byl oznámen termín vyhlášení Fotbalisty roku 2006, to proběhne v Praze v pondělí 5. února 2007. Vyhlašovatelem ankety je poprvé fotbalový svaz, který práva koupil od nakladatelství Olympia.

V příštím roce se také uskuteční svazová nevolební valná hromada, na níž by se mělo diskutovat především o úpravě fotbalových stanov. Toto shromáždění je naplánováno na sobotu 3. února.

Před jednání výkonného výboru se svazový předseda Pavel Mokrý sešel s Jaroslavem Starkou, členem výkonného výboru a šéfem příbramského klubu. Ten prvního muže českého fotbalu ujistil, že Ivan Horník, který byl pravomocně odsouzen za korupci, v jeho klubu zaměstnán není a nebude.

"Nemám důvod panu Starkovi nevěřit. A také proto jsme se na výkonném výboru touto kauzou nezabývali," uvedl později na tiskové konferenci Mokrý.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze