Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


VIDEO: Potupili Barcelonu, pak hráči Bayernu váleli plážový volejbal

24 2013
Celý svět jim tleská, jakým způsobem v úterý večer v úvodním semifinále fotbalové Ligy mistrů smetli slavnou Barcelonu. O den později už ale fotbalisté Bayernu Mnichov opět zažívali normální pracovní den. I když, úplně normální přece jen nebyl.

V hlavách jim stále rezonoval jásot na vyprodaném mnichovském stadionu či komplimenty, které se na ně poté valily ze všech stran. Přece jen, porazit soupeře s nálepkou "nejlepší tým světa" 4:0, se nepovede každý den.

I na pozápasovém dopoledním tréninku Bayernu nebylo všechno jako obvykle. Hráči rozdávali úsměvy, vtipkovali, sálala z nich uvolněnost. U hrazení se tísnili fanoušci, kteří se znovu a znovu opájeli fantastickým výsledkem.

Fotogalerie

"Zápas jsem viděl přímo na stadionu a bylo to fantastické," rozplýval se jeden z fandů Johannes Winter. "Nikdy bych si nemyslel, že bychom mohli nad Barcelonou vyhrát takovým způsobem. Ale byla to skvělá práce, a to je důvod, proč si to hráči zasloužili," řekl Winter.

"Já bych byl spokojený, i kdybychom zvítězili 2:0. Tohle je super výsledek," jásal Sebastian Peschke, další fanoušek navlečený v dresu bavorského velkoklubu.

Příznivci Bayernu by teď svým modlám aplaudovali za cokoliv, takže nadšeně ocenili, když fotbalisté zakončili lehký trénink plážovým volejbalem. Zápal jim nechyběl, brilantní um už trochu ano. Ten ale ukázali v úterý večer s trochu větším a těžším míčem. A v mnohem důležitějším zápase.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze