Dobře si vedl i Leeds, který zvítězil nad Roterhamem 2:0 a v soutěži ještě neztratil. Vyhrál i Millwall, český záložník Jiří Skalák se však na hřišti neobjevil a strávil celé utkání na lavičce.
Anglie, 2. liga
Výsledky 3. kola: Bristol - Middlesbrough 0:2, Hull - Blackburn 0:1, Ipswich - Aston Villa 1:1, Leeds - Rotherham 2:0, Millwall - Derby 2:1, Reading - Bolton 0:1, Sheffield United - Norwich 2:1, West Bromwich - QPR 7:1, Wigan - Nottingham 2:2, Preston - Stoke 2:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Middlesbrough | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:2 | 10 |
2. | Leeds | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:2 | 9 |
3. | West Bromwich | 4 | 2 | 1 | 1 | 13:7 | 7 |
4. | Aston Villa | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | 7 |
5. | Bolton | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 7 |
6. | Swansea | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | 7 |
7. | Nottingham | 4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 6 |
8. | Sheffield United | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | 6 |
9. | Millwall | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
10. | Blackburn | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 5 |
11. | Brentford | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:2 | 4 |
12. | Wigan | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:7 | 4 |
13. | Preston | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
14. | Derby | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
15. | Rotherham | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | 3 |
16. | Ipswich | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
17. | Birmingham | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | 2 |
18. | Stoke | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:6 | 2 |
19. | Bristol | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | 2 |
20. | Sheffield Wednesday | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
21. | Norwich | 3 | 0 | 1 | 2 | 6:8 | 1 |
22. | Hull | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
23. | Reading | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:4 | 0 |
24. | QPR | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:10 | 0 |
Nizozemsko
Výsledky 2. kola: Breda - Graafschap 3:0, Venlo - Ajax Amsterodam 0:1, Almelo - Haag 4:2, Sittard - PSV Eindhoven 1:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | PSV Eindhoven | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 6 |
2. | Almelo | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | 4 |
3. | Ajax Amsterodam | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
4. | Alkmaar | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | 3 |
5. | Arnhem | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | 3 |
6. | Heerenveen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
7. | Emmen | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
8. | Venlo | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
9. | Tilburg | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
10. | Graafschap | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
11. | Breda | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 |
12. | Excelsior Rotterdam | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
13. | Sittard | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
14. | Zwolle | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
15. | Feyenoord Rotterdam | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
16. | Haag | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | 0 |
17. | Utrecht | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
18. | Groningen | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
Turecko
Výsledky 2. kola: Bursaspor - Kayserispor 0:0, Antalyaspor - Konyaspor 3:3, Malatyaspor - Fenerbahce 1:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Malatyaspor | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2. | Kayserispor | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | 4 |
3. | Konyaspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:5 | 4 |
4. | Galatasaray | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
5. | Basaksehir | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
6. | Kasimpasa | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
7. | Besiktas | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
8. | Trabzonspor | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
9. | Fenerbahce | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
10. | Sivasspor | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
11. | Bursaspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
12. | Antalyaspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | 1 |
13. | Erzurum | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
14. | Rizespor | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
15. | Akhisar | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
16. | Alanyaspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
17. | Ankaragücü | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
18. | Göztepe | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
Polsko
Výsledky 5. kola: Zabrze - Gdaňsk 0:2, Plock - Gdyně 1:3.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Poznaň | 4 | 4 | 0 | 0 | 9:1 | 12 |
2. | Gdaňsk | 5 | 3 | 2 | 0 | 6:1 | 11 |
3. | Bialystok | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:1 | 9 |
4. | Gliwice | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:5 | 9 |
5. | Zaglebie Lubin | 5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 9 |
6. | Kielce | 5 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | 8 |
7. | Legia Varšava | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 7 |
8. | Zabrze | 5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 6 |
9. | Gdyně | 5 | 1 | 3 | 1 | 4:4 | 6 |
10. | Wisla Krakov | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 5 |
11. | Vratislav | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 4 |
12. | Legnica | 5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | 4 |
13. | Sosnowiec | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:8 | 3 |
14. | Plock | 5 | 0 | 2 | 3 | 5:9 | 2 |
15. | Cracovia Krakov | 5 | 0 | 2 | 3 | 2:7 | 2 |
16. | Štětín | 4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | 1 |
Rusko
Výsledky 4. kola: CSKA Moskva - Tula 3:0, FK Krasnodar - Spartak Moskva 0:1, Groznyj - Kazaň 1:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Spartak Moskva | 4 | 3 | 1 | 0 | 3:0 | 10 |
2. | Orenburg | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:2 | 9 |
3. | Petrohrad | 3 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | 9 |
4. | FK Rostov | 3 | 2 | 0 | 1 | 2:1 | 6 |
5. | FK Krasnodar | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 6 |
6. | CSKA Moskva | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:2 | 5 |
7. | Kazaň | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 5 |
8. | Ufa | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:1 | 4 |
9. | Tula | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | 4 |
10. | Groznyj | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | 4 |
11. | Samara | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:3 | 4 |
12. | Dynamo Moskva | 3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 3 |
13. | Machačkala | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | 3 |
14. | Lokomotiv Moskva | 3 | 0 | 2 | 1 | 0:1 | 2 |
15. | Jekatěrinburg | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
16. | Krasnojarsk | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | 1 |
Belgie
Výsledky 4. kola: Lokeren - Standard Lutych 0:3, Cercle Bruggy - Waregem 3:1, Waasland-Beveren - St. Truiden 2:2, Kortrijk - Ostende 1:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Anderlecht | 4 | 4 | 0 | 0 | 13:4 | 12 |
2. | FC Bruggy | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:2 | 9 |
3. | Standard Lutych | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:2 | 8 |
4. | Cercle Bruggy | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | 8 |
5. | Genk | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | 7 |
6. | Antverpy | 3 | 2 | 1 | 0 | 2:0 | 7 |
7. | Ostende | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:9 | 6 |
8. | Waregem | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:6 | 5 |
9. | Gent | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:5 | 4 |
10. | St. Truiden | 4 | 0 | 4 | 0 | 4:4 | 4 |
11. | Charleroi | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | 3 |
12. | Waasland-Beveren | 4 | 0 | 3 | 1 | 5:8 | 3 |
13. | Kortrijk | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:9 | 1 |
14. | Lokeren | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:11 | 1 |
15. | Mouscron | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:6 | 0 |
16. | Eupen | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:13 | 0 |
Slovensko
Výsledky 5. kola: Nitra - Trnava 0:0, Michalovce - Senica 1:1 (9. Žofčák - 27. Azankpo), Podbrezová - Zlaté Moravce 3:0 (14. a 70. Viazanko, 54. Breznaník), Žilina - Sereď 2:1 (56. Škvarka, 89. Bozenik - 54. Adekuoroye).
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Slovan Bratislava | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:3 | 10 |
2. | Dunajská Streda | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:6 | 10 |
3. | Ružomberok | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:4 | 8 |
4. | Trnava | 5 | 2 | 1 | 2 | 4:2 | 7 |
5. | Podbrezová | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 7 |
6. | Sereď | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:8 | 7 |
7. | Trenčín | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:7 | 6 |
8. | Žilina | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:8 | 6 |
9. | Senica | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:8 | 5 |
10. | Zlaté Moravce | 5 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | 3 |
11. | Nitra | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
12. | Michalovce | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | 1 |