Sadílek si na začátku prosince připsal premiéru v nizozemské lize, poté za PSV naskočil i do Ligy mistrů a v sobotu se dočkal dalšího milníku. Na trávník přišel v 29. minutě místo zraněného spoluhráče Pereira a dvě minuty po přestávce zakončil úspěšnou střelou ve skluzu protiútok, po němž domácí otočili stav. Pak ještě český mládežnický reprezentant obdržel žlutou kartu.
Nizozemsko
Výsledky 17. kola: Sittard - Groningen 0:0, Breda - Heerenveen 4:2, PSV Eindhoven - Alkmaar 3:1 (druhý gól domácích Sadílek), Excelsior Rotterdam - Almelo 0:3.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | PSV Eindhoven | 17 | 16 | 0 | 1 | 60:8 | 48 |
2. | Ajax Amsterodam | 16 | 14 | 1 | 1 | 57:7 | 43 |
3. | Feyenoord Rotterdam | 16 | 11 | 2 | 3 | 33:18 | 35 |
4. | Utrecht | 16 | 8 | 4 | 4 | 29:20 | 28 |
5. | Almelo | 17 | 8 | 2 | 7 | 33:35 | 26 |
6. | Arnhem | 16 | 7 | 4 | 5 | 25:19 | 25 |
7. | Alkmaar | 17 | 7 | 4 | 6 | 30:26 | 25 |
8. | Venlo | 17 | 6 | 5 | 6 | 21:24 | 23 |
9. | Sittard | 17 | 5 | 5 | 7 | 29:30 | 20 |
10. | Heerenveen | 17 | 5 | 5 | 7 | 36:39 | 20 |
11. | Haag | 16 | 5 | 4 | 7 | 21:32 | 19 |
12. | Emmen | 16 | 4 | 5 | 7 | 19:34 | 17 |
13. | Tilburg | 16 | 4 | 4 | 8 | 24:34 | 16 |
14. | Excelsior Rotterdam | 17 | 4 | 4 | 9 | 23:45 | 16 |
15. | Groningen | 17 | 4 | 3 | 10 | 18:28 | 15 |
16. | Zwolle | 17 | 4 | 3 | 10 | 17:30 | 15 |
17. | Breda | 17 | 4 | 3 | 10 | 21:38 | 15 |
18. | Graafschap | 16 | 3 | 2 | 11 | 12:41 | 11 |
Belgie
Výsledky 20. kola: Mouscron - Anderlecht Brusel 3:1, Standard Lutych - Ostende 3:1, St. Truiden - Kortrijk 0:0, Waasland-Beveren - Lokeren 2:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Genk | 19 | 12 | 6 | 1 | 44:18 | 42 |
2. | FC Bruggy | 19 | 10 | 5 | 4 | 42:21 | 35 |
3. | Antverpy | 19 | 10 | 5 | 4 | 27:18 | 35 |
4. | Standard Lutych | 20 | 9 | 6 | 5 | 32:22 | 33 |
5. | St. Truiden | 20 | 8 | 8 | 4 | 31:23 | 32 |
6. | Anderlecht | 20 | 9 | 4 | 7 | 34:27 | 31 |
7. | Gent | 20 | 9 | 4 | 7 | 37:33 | 31 |
8. | Charleroi | 19 | 9 | 3 | 7 | 31:25 | 30 |
9. | Kortrijk | 20 | 6 | 7 | 7 | 24:28 | 25 |
10. | Cercle Bruggy | 20 | 7 | 4 | 9 | 24:38 | 25 |
11. | Eupen | 19 | 7 | 1 | 11 | 21:36 | 22 |
12. | Ostende | 20 | 6 | 4 | 10 | 20:36 | 22 |
13. | Waasland-Beveren | 20 | 4 | 8 | 8 | 23:27 | 20 |
14. | Mouscron | 20 | 4 | 5 | 11 | 15:25 | 17 |
15. | Waregem | 19 | 4 | 5 | 10 | 28:41 | 17 |
16. | Lokeren | 20 | 3 | 5 | 12 | 19:34 | 14 |
Polsko
Výsledky 20. kola: Kielce - Legnica 0:0, Gdaňsk - Zabrze 4:0, Zaglebie Lubin - Cracovia Krakov 1:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Gdaňsk | 20 | 12 | 6 | 2 | 34:17 | 42 |
2. | Legia Varšava | 20 | 11 | 6 | 3 | 34:20 | 39 |
3. | Poznaň | 20 | 10 | 3 | 7 | 32:23 | 33 |
4. | Bialystok | 20 | 9 | 6 | 5 | 34:29 | 33 |
5. | Štětín | 20 | 9 | 4 | 7 | 28:24 | 31 |
6. | Gliwice | 20 | 8 | 7 | 5 | 27:23 | 31 |
7. | Kielce | 20 | 8 | 7 | 5 | 25:23 | 31 |
8. | Wisla Krakov | 20 | 8 | 5 | 7 | 33:29 | 29 |
9. | Cracovia Krakov | 20 | 7 | 6 | 7 | 20:21 | 27 |
10. | Gdyně | 20 | 6 | 7 | 7 | 30:28 | 25 |
11. | Zaglebie Lubin | 20 | 7 | 3 | 10 | 31:32 | 24 |
12. | Legnica | 20 | 5 | 6 | 9 | 21:35 | 21 |
13. | Plock | 20 | 4 | 8 | 8 | 30:37 | 20 |
14. | Vratislav | 20 | 4 | 6 | 10 | 27:30 | 18 |
15. | Zabrze | 20 | 3 | 8 | 9 | 23:37 | 17 |
16. | Sosnowiec | 20 | 2 | 6 | 12 | 24:45 | 12 |
Turecko
Výsledky 17. kola: Ankaragücü - Göztepe 0:3, Alanyaspor - Basaksehir 1:1, Kasimpasa - Besiktas Istanbul 4:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Basaksehir | 17 | 10 | 5 | 2 | 22:8 | 35 |
2. | Kasimpasa | 17 | 9 | 2 | 6 | 37:28 | 29 |
3. | Malatyaspor | 16 | 8 | 4 | 4 | 25:15 | 28 |
4. | Trabzonspor | 16 | 7 | 5 | 4 | 28:21 | 26 |
5. | Galatasaray | 16 | 7 | 5 | 4 | 26:19 | 26 |
6. | Besiktas | 17 | 7 | 5 | 5 | 28:23 | 26 |
7. | Antalyaspor | 16 | 8 | 2 | 6 | 19:21 | 26 |
8. | Konyaspor | 16 | 6 | 6 | 4 | 23:20 | 24 |
9. | Sivasspor | 16 | 6 | 6 | 4 | 22:19 | 24 |
10. | Göztepe | 17 | 7 | 1 | 9 | 18:19 | 22 |
11. | Bursaspor | 16 | 4 | 8 | 4 | 16:16 | 20 |
12. | Ankaragücü | 17 | 6 | 2 | 9 | 17:26 | 20 |
13. | Alanyaspor | 17 | 5 | 3 | 9 | 13:22 | 18 |
14. | Kayserispor | 16 | 5 | 3 | 8 | 14:24 | 18 |
15. | Akhisar | 16 | 4 | 4 | 8 | 19:26 | 16 |
16. | Erzurum | 16 | 3 | 6 | 7 | 15:21 | 15 |
17. | Fenerbahce | 16 | 3 | 6 | 7 | 16:24 | 15 |
18. | Rizespor | 16 | 1 | 9 | 6 | 18:24 | 12 |
Skotsko
Výsledky 19. kola: Aberdeen - Hearts 2:0, Celtic Glasgow - FC Dundee 3:0, Hamilton - Kilmarnock 1:1, Hibernian - Livingston 1:1, Motherwell - St. Mirren 0:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Celtic Glasgow | 18 | 12 | 3 | 3 | 42:10 | 39 |
2. | Aberdeen | 19 | 11 | 3 | 5 | 29:19 | 36 |
3. | Glasgow Rangers | 18 | 10 | 5 | 3 | 39:14 | 35 |
4. | Kilmarnock | 19 | 10 | 5 | 4 | 29:19 | 35 |
5. | Hearts | 19 | 9 | 3 | 7 | 23:26 | 30 |
6. | Livingston | 19 | 8 | 5 | 6 | 25:17 | 29 |
7. | Hibernian | 19 | 7 | 7 | 5 | 29:20 | 28 |
8. | St. Johnstone | 17 | 8 | 4 | 5 | 21:22 | 28 |
9. | Motherwell | 19 | 5 | 3 | 11 | 18:31 | 18 |
10. | Hamilton | 19 | 4 | 2 | 13 | 13:39 | 14 |
11. | St. Mirren | 19 | 3 | 3 | 13 | 14:36 | 12 |
12. | FC Dundee | 19 | 2 | 3 | 14 | 15:44 | 9 |
Anglie, 2. liga
Výsledky 23. kola: Blackburn - Norwich 0:1, Brentford - Bolton 1:0, Derby - Bristol 1:1, Ipswich - Sheffield United 1:1, Nottingham - QPR 0:1, Reading - Middlesbrough 0:1, Rotherham - West Bromwich 0:4, Sheffield Wednesday - Preston 1:0, Stoke - Millwall 1:0, Wigan - Birmingham 0:3, 18:30 Hull - Swansea.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Norwich | 23 | 14 | 5 | 4 | 41:26 | 47 |
2. | Leeds | 22 | 13 | 6 | 3 | 36:18 | 45 |
3. | West Bromwich | 23 | 12 | 6 | 5 | 50:31 | 42 |
4. | Middlesbrough | 23 | 10 | 9 | 4 | 25:16 | 39 |
5. | Derby | 23 | 11 | 6 | 6 | 32:25 | 39 |
6. | Sheffield United | 23 | 11 | 5 | 7 | 36:27 | 38 |
7. | Nottingham | 23 | 8 | 11 | 4 | 32:23 | 35 |
8. | Birmingham | 23 | 8 | 10 | 5 | 35:27 | 34 |
9. | Stoke | 23 | 8 | 10 | 5 | 30:27 | 34 |
10. | QPR | 23 | 10 | 4 | 9 | 28:32 | 34 |
11. | Aston Villa | 22 | 8 | 9 | 5 | 43:34 | 33 |
12. | Swansea | 22 | 9 | 5 | 8 | 27:24 | 32 |
13. | Bristol | 23 | 8 | 7 | 8 | 28:27 | 31 |
14. | Blackburn | 23 | 7 | 10 | 6 | 29:34 | 31 |
15. | Preston | 23 | 7 | 7 | 9 | 35:38 | 28 |
16. | Sheffield Wednesday | 23 | 7 | 6 | 10 | 29:40 | 27 |
17. | Brentford | 23 | 6 | 7 | 10 | 34:34 | 25 |
18. | Wigan | 23 | 7 | 4 | 12 | 23:33 | 25 |
19. | Hull | 22 | 6 | 6 | 10 | 23:30 | 24 |
20. | Rotherham | 23 | 4 | 10 | 9 | 22:37 | 22 |
21. | Reading | 23 | 4 | 7 | 12 | 27:36 | 19 |
22. | Millwall | 23 | 4 | 7 | 12 | 28:39 | 19 |
23. | Bolton | 23 | 4 | 6 | 13 | 15:31 | 18 |
24. | Ipswich | 23 | 2 | 9 | 12 | 19:38 | 15 |