Čtvrtek 5. prosince 2019, svátek má Jitka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
Góly:
45. J. Řezníček
Góly:
69. D. Jablonský

Žluté karty:
85. M. Krameš
Žluté karty:
76. T. Vondrášek, 84. D. Jablonský

Střely na branku: 6:4; Střely mimo: 5:4; Rohové kopy: 6:5
Počet diváků: 2 248 (28 % z kapacity 7 900)

Online reportáž

Hezký podvečer! Vítejte u sledování on-line přenosu z utkání 14. kola fotbalové ligy, ve kterém se utkají domácí Příbram a Teplice. Zápas začne v 18:00
Oba trenéři udělali v sestavách jednu změnu v porovnání s minulými zápasy. Do teplické jedenáctky se vrací Ljevakovič, který si odseděl trest za čtyři žluté karty. Ten naopak dnes nepustí do hry příbramského stopera Hájovského, místo kterého hraje záložník Krameš. Do stoperské dvojice k Zápotočnému se tak zřejmě stáhne Hnaníček nebo Deli.
Příbram se pod trenérem Tobiášem rozjela, poprvé pod jeho vedením prohrála až v minulém kole na Slavii, kde dostala rozhodující gól chvíli před koncem. Ani Teplice poslední utkání nezvládly, prohrály s Jihlavou a v tabulce jsou osmé. Když je dnes Příbram porazí, dostane se před ně.
Tribuny stadionu u Litavky jsou zatím hodně prázdné a vzhledem k tomu, že začátek zápasu je už blízko, asi moc dalších fanoušků čekat nemůžeme.
Oba týmy už jsou nastoupené, hraje hymna Synot ligy. Zápas začne za malou chvíli.
1
Začal první poločas utkání Příbram - Teplice
1
Hned v úvodu bude Příbram kopat roh. Vondrášek skluzem odehrál míč za čáru před Zemanem.
2
Příbramští opět zkusili signál, všichni se natlačili do branky a pak najednou všichni vyběhli. Pilíkův centr pak nadělal ve vápně dost zmatku, ale ke střele se domácí neprotlačili.
3
Teplice na polovině soupeře, ale pořád daleko od branky. Drží míč na levé straně, ale Nivaldo ani Krob se nedostali k centru.
4
Vůch zkusil nastartovat Mahmutoviče, ale toho na pravé straně dokázal uhlídat Deli. Ten nakonec opravdu bude hrát stopera místo Hájovského.
5
Boháč špatně rozehrál na Nevese. Ten sice sprintoval k levé lajně, ale míč už ve hře nestihl.
6
Fillo vybojoval další roh pro Příbram, dočkáme se opět nějakého nezvyklého signálu?
7
Ano, signál přišel. Pět příbramských upoutalo pozornost soupeřů ve vápně, takže Řezníček byl na hranici šestnáctky volný. Ale špatně zpracovával a nestihl vystřelit.
9
Nevesův dlouhý aut dolétl přes Zápotočného až k Pilíkovi, který sice nedokázal vrátit míč do vápna, ale aspoň si došel pro faul.
9
A zase signál. Příbramští se seřadili do vláčku, ve kterém probněhli skrz vápno a rozprchli se až u přední tyče. Centr ale proletěl netečovaný až za branku.
10
Krob rozehrál standardku z pravé strany, do vápna si nabíhali na jeho centr Jablonský a Takács. Ale výš než oni se vyšrouboval Deli a odhlavičkoval.
12
Řezníček se držel za hlavu po zákroku Matuly, který ho zřejmě trefil loktem. Ale rozhodčí to neviděl a faul nepískal.
13
Řezníček narážel míč do běhu Zemanovi, který je sice hodně rychlý, ale tentokrát sprintoval marně. Balon stihl až za čarou a je z toho aut pro hosty.
14
Deli si zahrával, ve vápně hodně laxně odkopával míč a trefil Mahmutoviče. Ten však nestihl reagovat a balon se od něj odrazil do autu.
15
Několik zajímavých standardek Příbrami, nebezpečný centr Kroba, ale víc toho zatím diváci neviděli. Na první pořádnou šanci se čeká.
16
Pilík ve vápně padl k zemi po souboji s Nivaldem, přál si penaltu. Ke kontaktu s Nivaldem sice došlo, ale rozhodčí to jako faul neposoudil.
18
Zeman to myslel krásně! Nacentroval od postranní čáry přesně až na zadní tyč, kde dobře viděl trochu schovaného Pilíka. Ten ale špatně zpracoval a bylo po šanci.
19
Ljevakovič pak po Pilíkově zpětné přihrávce šel ve vápně skluzem do souboje s Fillem, který šel také k zemi hodně ochotně. Proto rozhodčí znovu nepískal.
20
Vůch škrtl nohou u postranní čáry Nevese, který se chvíli svíjel na zemi. Ale ne dlouho, brzy vyskočil a pokračuje ve hře.
22
Pilík znovu v akci, zatím je u balonu často. Tentokrát ale na pravé straně nepřešel přes Nivalda a je z toho jen aut pro domácí.
23
Nevesovy momenty. Nejdřív zbytečně na efekt odvracel centr patou a vrátil ho soupeři. Pak chybu napravil, narazil si míč a sprintoval k brance Teplic. Jenže v poslední fázi si balon ukopl a už zase hrají hosté.
24
Krob rozkmital nohy, doběhl na polovinu hřiště a pak startoval přihrávkou do běhu Mahmutoviče. Ten však byl v ofsajdu.
25
Pilík doběhl ve vápně dlouhý míč, ještě se snažil ho přihrát pod sebe Řezníčkovi, ale to už se nepovedlo. Další aut pro Příbram.
26
Řezníček se znovou dostal do kontaktu s Matulou, který ho na první pohled fauloval. Ale rozhodčí to viděl jinak a posoudil jako faul Řezníčkovo počínání.
27
Zeman utekl Vondráškovi, pak ale zbytečně střílel, když mu stála v cestě hradba soupeřů. A když zkoušel vybojovat míč zpátky, fauloval Vůcha.
28
Už už to vypadalo na šanci, ale tu ukončil útočný faul. Takács se vřítil do vápna, pak si ovšem příliš předkopl míč a když se ho skluzem snažil vybojovat zpátky, kolenem fauloval brankáře Boháče.
30
Ve vápně Příbrami leží Jablonský, ale penalta to nebude. Rozhodčí hned po rozehrání standardky z pravé strany odpískal faul jednoho z hostujících hráčů.
31
Fillo, Řezníček a Pilík si teď rychle vyměnili míč, který poslední jmenovaný poslal ke Kramešovi. Toho ovšem tepličtí uhlídali.
32
Následoval roh a další legrace v podání příbramských: ti utvořili kolečko, vypadalo to, jako by se chystali tancovat. Na poslední chvíli si to rozmysleli a vběhli do šestnáctky, ale tentokrát to bylo bez efektu. Centr proletěl bez teče až do autu.
35
Příbramské signály jsou pohříchu zatím tím jediným, co diváky mohlo zabavit. Dál pokračuje čekání na šanci, oběma týmům chybí přesná finální přihrávka a střelba.
36
Další pokračování soubojů Řezníčka s Matulou. Tentokrát měl rozhodčí jednoduchou práci, faul Řezníčka byl evidentní.
37
Zeman se vůbec nedíval, kde je míč, jen pádil k brance. A přihrávka na něj nakonec málem prošla, Matulovi totiž míč přeskočil nohu. Ale napravil to za něj jeden ze spoluhráčů.
38
Důležité První velká šance. Zápotočný přihrál do běhu Pilíkovi, který proběhl skoro přes půl hřiště a vtrhl do vápna. Namířil si to rovnou na branku, ale Grigar proti němu vyběhl a jeho střelu vyrazil na roh.
39
Ten opět přinesl příbramský signál: hráči se rozeběhli proti sobě z obou konců vápna. Míč letěl na zadní tyč, ale nikdo z domácích ho do branky nedotlačil.
40
Pilík zatím hraje výborně. Teď proběhl mezo dvěma hráči a narážel míč Fillovi, kterému ale balon odskočil od nohy. A ani následná akce Zemana nepřinesla Příbrami možnost zakončení.
42
Teď Pilík prováhal správný moment. Moc dlouho vybíral, ke komu odcentruje, nakonec se mu pod nohy vrhl Jablonský a přihrávku zblokoval.
43
Hezky to myslel Zeman, ale jeho překvapivá střela z pravé strany se do branky nevešla. Měla opačnou faleš a vytočila se mimo tyče.
44
Teplice až na jeden průnik Takácse nejsou zatím směrem dopředu vůbec nebezpečné. Mahmutovič ani Litsingi nejsou vidět, Příbram si je dobře hlídá.
45
Důležité Akce, která začala u Deliho, pokračovala přes Řezníčka k Zemanovi, který centroval do vápna. Přetažený balon napálil z voleje Sus vysoko nad branku a Řezníček se na něj zlobí: chtěl, aby mu spoluhráč ještě přihrál do vyložené pozice.
45
Góly Jakub Řezníček (Příbram) vstřelil gól. Příbram - Teplice 1:0
V nastaveném čase první půle jde Příbram zaslouženě do vedení! A Řezníček, který se před chvílí rozčiloval, se přece jen dočkal. Fillo centroval do vápna sice jen k Vondráčkovi, ale ten vůbec nezvládl odkop a dopravil míč jen k Řezníčkovi, který s trochou štěstí došťouchl za Grigara. A dal svůj devátý gól v sezoně.
45
Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 1:0.
46
Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Příbram - Teplice
46
Teplice za celý první poločas neohrozily branku Příbrami, přesto kouč Ščasný nesáhl o přestávce k žádnému střídání.
47
Teplická akce skončila nepřesnou přihrávkou do lajny, kterou marně stíhal Vůch.
48
Pilík dotíral na Matulu, ale ten si tentokrát poradil dobře. Hlavou posunul míč zpátky ke Grigarovi, který rychle rozehrál.
49
Ljevakovič natáhl ke střele z dálky, tu tečoval Deli. Takže Teplice budou kopat roh.
50
Takács si nabíhal na bližší tyč, ale pomohl si při tom faulem. Držel Deliho, který souboj neustál a rozhodčí odpískal útočný faul.
51
Konečně teplická střela na branku. Ale žádná hitparáda to nebyla, Nivaldo vypálil slabě a navíc doprostřed branky, takže Boháč neměl skoro žádnou práci.
52
Fillo vyhrál hodně tvrdý souboj u čáry a posunul míč do běhu Hnaníčkovi, který si ho navedl na střelu a vypálil. Nebyla to zlá střela, ale do branky se nevešla.
53
Litsingi chytrým obloučkem hledal Mahmutoviče, ale chyběla větší přesnost. Boháč včas vystartoval z branky a míč chytil.
54
Teplice přidaly, druhý poločas zatím tráví na polovině soupeře. Teď z voleje střílel Krob, ale míč proskákal daleko vedle branky. Do šance se zatím hosté ještě nedostali.
56
Řezníček - Fillo - Pilík... Takhle teď putoval míč a v ideálním případě pro domácí se měl vrátit k Řezníčkovi. To se ale už nestalo, vysoký centr stáhl ze vzduchu brankář Grigar.
57
Důležité Dlouhý míč letěl do vápna k Litsingimu, před kterým ho sice stihl odkopnout Deli, ale jen k Mahmutovičovi, který z voleje tvrdě střílel. Rána šla k tyči, tam ale skočil Boháč a vytlačil ji. Slušná možnost.
60
Příbram ve druhé půli už není tak aktivní, nemá míč tak dlouho pod kontrolou. Víc hrají Teplice, které se ženou za vyrovnáním a drží se na polovině soupeře.
61
Nezáživnou pasáž, při které žádný tým neudržel dlouho míč, zakončil Vůch, který nepřesně přihrával. A pro balon si došel gólman Příbrami Boháč.
62
Teplice teď brzdí nepřesnosti. Ljevakovič se snažil dát přihrávku do běhu Krobovi, jenže míč poslal jen do autu.
63
Řezníček se hezky obtočil okolo Kroba, pak hned střílel. Rána mohla být asi lepší, takhle ji Grigar uprostřed branky snadno chytil do koše.
65
Rychlá kombinace Příbrami, po které se dostal míč k Zemanovi. Ten však na levé straně neutekl Matulovi a nedostihl ani jeho zpětnou přihrávku k brankáři Grigarovi.
67
Pilík dělá teplickým hodně problémů, teď ho Matula zastavil až v poslední chvíli čistým skluzem. Je z toho roh.
68
Ani pátý roh domácích gól nepřinesl, tentokrát nepřišel ani žádný vtipný signál.
68
Zahrozily naopak Teplice. Takács vyslal křížnou střelu, kterou musel u tyče vyrážet Boháč na roh. A ten odvrátil do bezpečí Zeman.
69
Góly David Jablonský (Teplice) vstřelil gól. Příbram - Teplice 1:1
Zlepšení ve druhém poločase přináší Teplicím vyrovnání! Nivaldo centroval z levé strany do vápna k Takácsovi, kterého sice uhlídal Deli, ale prodloužil jen k Jablonskému, který zblízka prostřelil Boháče.
70
Po dalším rohu Teplic hlavičkoval Ljevakovič, z malého vápna však minul vzdálenější tyč. Ale hosté opravdu zabrali a domácí zatím nereagují.
71
Až teď Příbram hosty přitlačila. Pálil nejdřív Neves, jeho ránu ještě obrana zblokovala, ale jen ke Kramešovi. Ten to zkusil technicky, míč však poslal nad břevno.
75
Zemanův zblokovaný centr zkoušel v souboji s Grigarem ještě vyválčit Řezníček, ale bez úspěchu. Teplický brankář si pro míč došel a nepustil ho.
76
Karty Žlutou kartu dostal Tomáš Vondrášek (Teplice)
Za faul na rozeběhnutého Zemana.
77
Neves si dal hodně dlouhý rozběh a pak vhodil do vápna aut, ale jen do míst, kde kraloval Grigar. Ten snadno stáhl míč ze vzduchu a rozehrál.
79
Řezníčka tentokrát nehlídal Matula, ale Jablonský. A příbramský střelec si znovu stěžoval na faul, ale rozhodčí tentokrát nepískal.
81
Důležité Příbramští se před rozehráním standardky shlukli a dohodli se, jakým způsobem míč pošlou do vápna. Nakonec Zeman z dálky střílel, míč ještě těsně před brankářem skočil a Grigar ho vytlačil mimo tyče.
82
Důležité Další velká možnost Příbrami, i když trochu náhodná. Deli trefil svou hlavičkou hlavu Zápotočného, od které se míč odrazil jen těsně vedle branky.
82
Střídání Střídání: Teplice: ze hřiště odešel Aidin Mahmutovič, nahradil ho Ulrich Kapolongo.
82
Střídání Střídání: Příbram: ze hřiště odešel Martin Fillo, nahradil ho Tomáš Krbeček.
84
Karty Žlutou kartu dostal David Jablonský (Teplice)
Stejně jako Vondrášek, také Jablonský si po žluté kartě nezahraje příští zápas.
85
Karty Žlutou kartu dostal Martin Krameš (Příbram)
Za faul na Kapolonga na polovině hřiště.
86
Zeman rozehrál z levé strany roh, příbramští opět zkusili fintu značka vláček: nakonec se všichni seběhli k penaltovému puntíku, odkud hlavičkoval Deli, ale pomohl si při tom faulem.
87
Důležité Závěr zápasu se hraje ve vysokém tempu, vypadá to, že remíza ani jednomu týmu nestačí. Pilík teď obešel Vůcha a centroval, míč ale po teči letěl přímo na branku a Grigar s velkým štěstím zasáhl. Trochu jako hokejový gólman: srazil "betony" k sobě.
89
Řezníček si pomohl dalším útočným faulem. Tentokrát použil ruce v souboji s Jablonským a rozhodčí to postřehl.
90
Nastavuje se jen jedna minuta.
90
Skončil druhý poločas utkání. Zápas byl ukončen 1:1.

Sestavy a rozestavení

logo 1. FK Příbram Příbram (4-5-1)

Boháč
o hráči
16 Sus
Sus
o hráči
Zápotočný
o hráči
19 Deli
Deli
o hráči
26 Neves
Neves
o hráči
25 Pilík
Pilík
o hráči
Hnaníček
o hráči
10 Fillo
Fillo
o hráči
82. min Krbeček o hráči
23 Krameš
Krameš
o hráči
11 Zeman
Zeman
o hráči
Řezníček
o hráči

logo FK Teplice Teplice (4-4-2)

30 Grigar
Grigar
o hráči
Vondrášek
o hráči
20 Matula
Matula
o hráči
Jablonský
o hráči
24 Krob
Krob
o hráči
27 Vůch
Vůch
o hráči
22 Takács
Takács
o hráči
Ljevakovič
o hráči
26 Nivaldo
Nivaldo
o hráči
Mahmutovič
o hráči
82. min Kapolongo o hráči
Litsingi
o hráči

Rozhodčí: Orel - Wilczek, Dobrovolný
Počet diváků: 2 248 (28 % z kapacity 7 900)

Vzájemné zápasy

27. dubna 2019 17:00Teplice–Příbram 0:0
21. července 2018 17:00Příbram–Teplice 1:1
18. března 2017 15:00Teplice–Příbram 3:0
17. září 2016 16:00Příbram–Teplice 3:2
13. února 2016 16:00Teplice–Příbram 2:0
8. srpna 2015 17:00Příbram–Teplice 3:2
17. května 2015 15:00Teplice–Příbram 1:1
7. listopadu 2014 18:00Příbram–Teplice 1:1
4. dubna 2014 20:15Teplice–Příbram 1:0
23. září 2013 18:00Příbram–Teplice 0:4
2. března 2013 16:00Příbram–Teplice 3:1
19. srpna 2012 17:00Teplice–Příbram 0:0
12. března 2012 18:00Příbram–Teplice 0:0
11. září 2011 17:00Teplice–Příbram 2:1
14. listopadu 2010 15:00Příbram–Teplice 1:1
25. července 2010 17:00Teplice–Příbram 1:2
18. dubna 2010 19:30Teplice–Příbram 1:0
17. října 2009 16:00Příbram–Teplice 0:3
29. března 2009 17:00Příbram–Teplice 0:3
24. srpna 2008 17:00Teplice–Příbram 0:0
18. dubna 2007 18:00Teplice–Příbram 1:0
24. září 2006 17:00Příbram–Teplice 0:3
20. února 2006 16:40Teplice–Příbram 2:1
21. srpna 2005 17:00Příbram–Teplice 1:1
8. května 2005 17:00Teplice–Příbram 1:0
7. listopadu 2004 17:00Příbram–Teplice 0:2
15. února 2004 17:00Příbram–Teplice 1:0
4. srpna 2003 16:40Teplice–Příbram 1:0
4. května 2003 16:30Příbram–Teplice 2:1
20. října 2002 16:30Teplice–Příbram 2:0
10. května 2002 16:30Teplice–Příbram 1:0
25. listopadu 2001 13:30Příbram–Teplice 1:0
16. února 2001 16:30Teplice–Příbram 1:2
6. srpna 2000 16:30Příbram–Teplice 0:1

Najdete na iDNES.cz