Středa 3. března 2021, svátek má Kamil
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 3. března 2021 Kamil
Góly:
Góly:

Sestavy:
J. Šeda (2,5) - O. Kúdela (2,5), J. Rajnoch (2,5), A. Rolko (3,5), M. Djalovič (3) - A. Mendy (2,5), V. Procházka (4), L. Opiela (2,5) (75. L. Sylvestre), I. Táborský (2,5) - M. Kulič (2,5) (72. J. Kysela), F. Lemessa (3,5) (59. L. Pecka)
Sestavy:
T. Bureš (2) - J. Križko (3), J. Dvorník (2), M. Jílek (2,5) (19. J. Červinek), F. Dřížďal (2,5) - E. Lira (3,5), R. Dostálek (3), T. Polách (3,5), L. Michna (3,5) (72. R. Smutný) - T. Došek (3), I. Dalmo (3) (83. J. Šural)

Žluté karty:
90. A. Rolko
Žluté karty:
5. E. Lira, 85. J. Križko, 90. R. Smutný

Střely na branku: 4:3; Střely mimo: 11:0; Rohové kopy: 9:1
Počet diváků: 3 985 (80 % z kapacity 5 000)

Online reportáž
komentoval: Tomáš Hlavinka

Příjemné sváteční odpoledne, vítejte u sledování podrobné on-line reportáže z dohrávky 9. kola, ve které se utkají týmy Mladé Boleslavi a Brna. Zápas začne v 17:30.
Oběma týmům dnes budou chybět hráči, kteří reprezentují Českou republiku na MS do dvaceti let v Egyptě. Mladoboleslavský trenér Dušan Uhrin ml. bude postrádat záložníka Fabiána a útočníka Chramostu, Miroslav Beránek, kouč Brna, nebude moci počítat se záložníkem Marečkem a třígólovým střelcem Rabušicem.
Hráči obou týmů už jsou na hrací ploše mladoboleslavského stadionu, domácí nastupují ve světlemodrých dresech a bílých trenýrkách, Brno bude hrát v červeném.
1
Začal první poločas utkání Ml. Boleslav - Brno
Výkop obstarali domácí fotbalisté Kulič a Lemmesa.
3
Pronikající domácí útočník Lemessa padnul k zemi po zákroku brněnského obránce Dvorníka, sudí Jílek ale nechal pokračovat ve hře.
4
Domácí Mendy získal míč na vlastní polovině a rozehrál na Kuliče, který mu vrátil rychlou přihrávku a Mendy tak postupoval po pravé straně. Přízemním centrem hledal v pokutovém území spoluhráče, míč ale pouze prolétl vápnem.
5
Karty Žlutou kartu dostal Elton Lira (Brno)
za faul na Opielu.
7
Další Mendyho průnik po levé straně a francouzský záložník opět dával míč před bránu, kde si nabíhal Opiela, ten byl v dobré střelecké pozici, balon mu ale utekl a mladoboleslavský záložník se ke střele nedostal.
9
Domácí jsou v úvodu utkání aktivnější, fotbalisty Brna drží na jejich polovině.
10
Po levé straně unikal brněnský útočník Dalmo, před pokutovým územím se snažil přihrát nabíhajícímu Doškovi, ten ale na míč těsně nedosáhl.
12
Domácí Táborský zahrával přímý kop, jeho centr ale v pokutovém území Brna s štěstím odvrátil Dostálek.
13
Mladoboleslavští fotbalisté Mendy s Kuličem kombinovali na pravé straně před šestnáctkou Brna, k centru se nakonec dostal Opiela a k míč mířil k nabíhajícímu Procházkovi. Domácí obránce však střílel pouze doprostřed brány.
15
Po souboji s brněnským obránce Križkem je ošetřován domácí záložník Táborský.
16
Aktivita domácích pokračuje. Rozběhnutý Kulič měl namířeno do vápna, chtěl si narazit s Lemessou, etiopský útočník mu ale vrátil nepřesnou přihrávku.
18
Na pravé straně se po pěkné přihrávce uvolnil Mendy a od koncové čáry poslal centr před bránu. U zadní tyče se do zakončení dostal Kulič, v záklonu ale hlavičkoval vysoko nad.
19
Střídání Střídání: Brno: ze hřiště odešel Martin Jílek, nahradil ho Jakub Červinek.
Hostující obránce musí ze hřiště kvůli zranění.
21
Na centr z levé strany si vyskakoval domácí obránce Rolko, ale míč byl odvrácen. Na hranici pokutového území se k němu ještě dostal Kulič, obloučkem se snažil přihrát před bránu, ale hosté se ubránili.
23
Důležité Z levé strany centroval ze standardní situace brněnský záložník Polách a před Šedovou bránou zůstal úplně osamocený Križko, jeho hlavičkový pokus zamířil přímo do rukavic mladoboleslavského brankáře.
24
Na druhé straně si na centr zprava nabíhal u zadní tyče Táborský, hlavičkoval těsně vedle levé tyče Burešovy brány.
26
Důležité Domácí obránce Kúdela se dostal s míčem až před gólmana Bureše, který proti němu vystartoval. Kúdela zkoušel ještě přihrát naslepo před odkrytou bránu, tam se ale míče zmocnili brněnští obránci.
28
Fotbalisté Mladé Boleslavi jsou nadále aktivnější, na pravé straně se u koncové čáry elegantně uvolnil Kulič, nebezpečná akce z toho však nakonec nebyla.
31
Hostující útočník Došek se s míčem řítil úplně sám po levé straně a na hranici pokutového území se snažil před Rolkem o prostrčení na nabíhajícího Dalma, před ním odvrátil na rohový kop Djalovič.
33
Domácí Táborský ztratil míč na polovině Brna a Došek hned hledal dlouhým nákopem Dalma, brazilský útočník se však mezi dvěma obránci neprosadil.
34
Pěkný moment v podání domácího útočníka Lemessy. Dobře si zpracoval míč, zbavil se dvou protihráčů a z dálky vypálil. Jeho rána přelétla břevno Burešovy brány.
36
Brněnský Došek ještě stihl míč u koncové čáry a přihrál do rohu pokutového území Lirovi. Ten se se štěstím zbavil obránce a z levé strany vystřelil. Jeho slabý pokus s problémy zlikvidoval domácí brankář Šeda.
38
Brnu se podařila pěkná kombinace na levé straně, míč se pak dostal k Dostálkovi a ten útok zbrzdil, volil přihrávku na pravou stranu. Odtamtud poté přilétl centr na hlavu Dalma, jeho hlavička ale byla hodně nepřesná.
40
Elegantně se zbavil dvou protihráčů na levé straně u půlící čáry brněnský Lira, na následnou dlouhou přihrávku si nabíhal Dalmo, před ním ale stihnul zasáhnout Djalovič.
41
Brněnský útočník Došek postupoval do pokutového území z pravé strany a na hranici vápna si rovnal míč na střelu. Tam ho ale o balon obral Procházka.
42
Po pěkné akci domácího Opiely se k míči dostal u koncové čáry Mendy, chtěl si obhodit bránícího Dřížďala, ale míč mu utekl do zámezí.
44
Z přímého kopu centroval před brněnskou bránu Táborský, na míč si mezi dvěma obránci vyskakoval Rajnoch, ale jeho hlavička mezi tři tyče Burešovy brány nezamířila.
45
Nastavovat se bude jedna minuta.
45
Do brněnského pokutového území se ještě dral Kulič, tušil vedle sebe nabíhajícího spoluhráče, míč ale sebral pouze brankář Bureš.
45
Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 0:0.
46
Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Ml. Boleslav - Brno
47
Obě mužstva vstoupila do druhého poločasu beze změn.
48
Za obranou Brna vyčkával na dlouhou přihrávku od Kúdely domácí záložník Mendy, všiml si toho i pomezní rozhodčí a odmával ofsajd.
49
Do pokutového území centroval z pravé strany domácí obránce Kúdela, odražený míč se dostal k Procházkovi a ten ho napálil ze dvaceti metrů vysoko nad bránu.
51
Pronikajícímu Táborskému nastavil tělo Dostálek a domácí fotbalisté tak mohli zahrávat standardní situaci. K míči se postavil Opiela a kroutil ho před bránu Brna, kde ho ve výskoku vyboxoval brankář Bureš.
52
Důležité Hostující gólman Bureš si chtěl stáhnout centr od Táborského, ve výskoku ho ale na hranici nedovoleného zákroku znejistil Mendy a stačil míč ještě na zemi posunout k Lemessovi. Etiopský útočník stál zády k odkryté bráně, z otočky ale zamířil vedle.
54
Další Táborského centr z levé strany směřoval do brněnského vápna na Lemessu, před ním ale stihl na rohový kop odvrátit Červinek. Po něm se už hosté ubránili.
56
Na dlouhou přihrávku si Mendy nabíhal na pravé straně do ofsajdu.
57
Mladoboleslavský záložník Mendy dostal prostor před pokutovým územím Brna a z třiadvaceti metrů tvrdě vypálil levačkou. Jeho ránu, která mířila k levé tyči, musel gólman Bureš vyboxovat na rohový kop.
58
Z levé strany centroval před brněnskou bránu Táborský a na zadní tyči našel Kuliče, který hlavou vracel míč na Limessu. Tomu se do střely neohroženě vrhnul obránce Dvorník, který teď leží v bolestech před bránou.
59
Střídání Střídání: Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Fikru-Teferra Lemessa, nahradil ho Luboš Pecka.
61
Domácí zahrávali rohový kop z levé strany, Kulič ho rozehrál nakrátko a následně se pokusil o centr, u zadní tyče ale dobře zasáhl brněnský brankář Bureš.
62
Po levé straně vedl míč brněnský útočník Dalmo, jeho centr před bránu ale odvrátil připravený Táborský.
64
Ke střele z osmnácti metrů se dostal Opiela, ke kterému se odrazil míč. Z voleje ale mířil po zemi nepřesně.
66
Na půlící čáře ztratil míč brněnský Lira a do útoku tak mohl spěchat Kulič, ani jemu se ale příliš dlouho nevedlo - o míč přišel před hranicí šestnáctky.
68
Od levé postranní čáry centroval ze standardní situace před bránu domácích brněnský záložník Polách, míč směřoval na Liru, který se snažil prodloužit za sebe. Tam ale vše jistil mladoboleslavský brankář Šeda.
70
Brněnští fotbalisté ztěží kombinují po zemi, do útoku se dostávají spíše centrovanými míči. Domácím se kombinace daří lépe, ale k výraznějším šancím se zatím nedostávají.
72
Střídání Střídání: Brno: ze hřiště odešel Lukáš Michna, nahradil ho Roman Smutný.
72
Střídání Střídání: Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Marek Kulič, nahradil ho Jan Kysela.
74
Důležité Po vhazování z pravé strany se v pokutovém území dral k míči domácí Procházka, ale vystřelit nestihl. Ke střele se dostal naopak střídající Kysela, ale mířil těsně nad!
75
Střídání Střídání: Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Lukáš Opiela, nahradil ho Ludovic Sylvestre.
77
Na trávníku se teď v křečích svíjel hostující zálořník Polách, ale už je na nohou a pokračuje ve hře.
78
Po přiklepnutí od Doška se ke střele ze sedmnácti metrů dostal brazilský útočník ve službách brněského týmu Dalmo, jeho prudká rána ale Šedovu bránu minula.
81
Hostující Lira vystihl rozehrávku domácích na jejich polovině a z levé strany centroval před bránu, tam ale nikdo z jeho spoluhráčů nebyl. K míči se ještě dostal střídající Smutný, ani tento centr se ale před Šedou neujal.
82
Ve velkém závaru před bránou Brna se nedokázal prosadit žádný z domácích hráčů. Největší šanci měl střídající Sylvestre, který se snažil obhodit si Križka. Brněnský obránce ale celou situaci zvládl.
83
Střídání Střídání: Brno: ze hřiště odešel Inácio da Silva Dalmo, nahradil ho Josef Šural.
85
Karty Žlutou kartu dostal Juraj Križko (Brno)
za faul zezadu na Mendyho.
87
Dnešní utkání příliš fotbalových momentů nepřináší. Domácí se snaží útočit, jsou aktivní, ale do šancí se příliš nedostávají. Brno hraje na remízu.
88
Počet diváků 3 985 (80 % z kapacity 5 000)
89
Mladoboleslavský záložník Mendy dostal přihrávku do od Táborského do vápna a z první se snažil dát míč před bránu. Nedostali se však k němu ani Kysela, ani Pecka.
90
Karty Žlutou kartu dostal Roman Smutný (Brno)
90
Důležité Domácí Rajnoch mohl rozhodnout! Po standardní situaci se dostal k míči před brankářem Burešem a z blízkosti se balon snažil protlačit do brány, gólman Brna ale zasáhl dobře.
90
Karty Žlutou kartu dostal Adrian Rolko (Ml. Boleslav)
Domácí obránce zahrál v pokutovém území Brna rukou.
90
Skončil druhý poločas utkání. Zápas byl ukončen 0:0.

Sestavy a rozestavení

logo FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav (4-4-2)

12 Šeda
Šeda
o hráči
11 Kúdela
Kúdela
o hráči
17 Rajnoch
Rajnoch
o hráči
4 Rolko
Rolko
o hráči
Djalovič
o hráči
18 Mendy
Mendy
o hráči
Procházka
o hráči
33 Opiela
Opiela
o hráči
75. min Sylvestre o hráči
Táborský
o hráči
10 Kulič
Kulič
o hráči
72. min Kysela o hráči
21 Lemessa
Lemessa
o hráči
59. min Pecka o hráči

logo FC Zbrojovka Brno Brno (4-4-2)

20 Bureš
Bureš
o hráči
13 Križko
Križko
o hráči
Dvorník
o hráči
2 Jílek
Jílek
o hráči
19. min Červinek o hráči
Dřížďal
o hráči
4 Lira
Lira
o hráči
Dostálek
o hráči
21 Polách
Polách
o hráči
15 Michna
Michna
o hráči
72. min Smutný o hráči
26 Došek
Došek
o hráči
19 Dalmo
Dalmo
o hráči
83. min Šural o hráči

Rozhodčí: Jílek - Filípek, Pospíšil
Počet diváků: 3 985 (80 % z kapacity 5 000)

Vzájemné zápasy

10. března 2018 15:00Brno–Mladá Boleslav 0:3
10. září 2017 15:00Mladá Boleslav–Brno 3:0
22. dubna 2017 17:00Brno–Mladá Boleslav 2:3
22. října 2016 17:00Mladá Boleslav–Brno 3:3
6. prosince 2015 13:00Brno–Mladá Boleslav 1:1
2. srpna 2015 17:00Mladá Boleslav–Brno 2:0
19. dubna 2015 16:00Brno–Mladá Boleslav 1:0
4. října 2014 17:00Mladá Boleslav–Brno 5:1
27. dubna 2014 17:00Brno–Mladá Boleslav 1:1
27. října 2013 17:00Mladá Boleslav–Brno 5:2
5. května 2013 17:00Brno–Mladá Boleslav 1:1
26. října 2012 20:15Mladá Boleslav–Brno 1:0
6. března 2011 16:30Mladá Boleslav–Brno 5:0
16. srpna 2010 18:00Brno–Mladá Boleslav 3:1
3. dubna 2010 18:00Brno–Mladá Boleslav 2:3
28. září 2009 17:30Mladá Boleslav–Brno 0:0
2. března 2009 17:15Mladá Boleslav–Brno 2:4
25. srpna 2008 17:15Brno–Mladá Boleslav 0:2
30. března 2008 17:00Mladá Boleslav–Brno 1:3
8. října 2007 19:30Brno–Mladá Boleslav 0:3
6. května 2007 20:15Mladá Boleslav–Brno 2:0
23. října 2006 17:15Brno–Mladá Boleslav 2:0
30. dubna 2006 17:00Brno–Mladá Boleslav 4:2
27. listopadu 2005 17:00Mladá Boleslav–Brno 2:1
22. května 2005 17:00Brno–Mladá Boleslav 2:0
21. listopadu 2004 17:00Mladá Boleslav–Brno 4:0

Mohlo by vás zajímat