Dobré odpoledne z Českých Budějovic, kam k zápasu 16. kola fotbalové ligy přijeli střížkovští Bohemians Praha. Utkání budeme sledovat minutu po minutě.

1

Začal první poločas utkání Č. Budějovice - Bohemians / Střížkov

6

Martin Leština (Č. Budějovice) vstřelil gól. Č. Budějovice - Bohemians / Střížkov 1:0

6

Doležal rozehrával tři rohy po sobě. Po závaru z prvního trefil Černák hlavou břevno a Stráský tyč. Třetí roh se ujal. Na centr vyskočil Leština a hlavičkoval do horního rohu.

SK Dynamo České BudějoviceČ. Budějovice(4-4-2)

Kučera
Leština
Jarabica
2 Hunal
Hunal
89. min Žižka o hráči
Mezlík
77. min Meszároš o hráči
Stráský
73. min Ondrášek o hráči

FK Bohemians Praha (Střížkov)Bohemians / Střížkov(4-4-2)

Zoubek
72. min Wakui o hráči
Turtenwald
8 Dobeš
Dobeš
66. min Andronic o hráči
Jeslínek
10 Kincl
Kincl
60. min Ibe o hráči

Rozhodčí: Bílek - Večeřa, Handlíř
Počet diváků: 2 816

Bohemians / Střížkov
10

Riegel se dostal za obranu a sklepl centr na Mazlíka, který se po pravé straně přidal do brejku. Mezlík už míč před branku nevrátil. Byl z toho jen roh a po něm se hosté ubránili.

14

I hosté kopali roh, ale centr Zoubka Kučera vyboxoval za šestnáctku.

15

Zoubek napřáhl z velké dálky a trefil prvou tyč branky Kučery.

17

Na stadionu se hodně tleská. Teď našel centrem zleva Šíma Mezlíka a jeho hlavičku Bláň robinzonádou kryl. Ale byla to další tutovka.

20

Pátý roh domácích hosté tentokrát bez problémů odvrátili.

21

Centr Dittricha Jeslínek u vzdálenjší tyče branky domácích nezasáhl. Míč skončil v autu.

22

Belaň vyběhl až k rohovému praporku, aby zabránil dalšímu rohu domácích. Kopl míč do autu, ale Mezlík s vhozením míče nechvátal a připravil svůj tým o šanci. Branka hostů byla chvíli prázdná.

27

Belaň vyhrál v rohu šestnáctky souboj se Stráským, který na něj dorážel. Zalehl míč v poslední chvíli.

32

Třetina zápasu je pryč. Nuda to nebyla, šance měly oba týmy.

34

Dobeš centroval z levé strany, ale nikdo z hráčů hostů na míčř nedosáhl.

36

Mezlík dostal míč do běhu a na hranici šestnáctky střílel po zemi na vzdálenější tyč. Belaň míč nadvakrát chytil.

38

Centr nebo spíš střelu z pole zkoušel zasáhnout hlavou Kincl, ale teč byla slabá a míč proletěl do autu.

41

Zoubek rozehrával za šestnáctkou trestný kop, ale moc se mu to nepovedlo. Jeho spoluhráči se v šestnáctce domácích k míči nedostali.

44

Hosté se tlačí dopředu a domácí je faulují. Trestné kopy ale odvracejí bez problémů.

45

Kincl prošel po levé straně a jeho střelu zblízka Kučera jen vyrazil před sebe. Jeslínek měl velkou šanci, byl sám proti brance domácích. Zaváhal a Hunal mu skočil do střely. Je otřesený, ale gólu zabránil.

45

Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 1:0
Byl to docela nabitý poločas na šance. Domácí se zbytečně stáhli a hosté vycítili šanci.

46

Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Č. Budějovice - Bohemians / Střížkov
Kincl s Jeslínkem zahájili druhou část. Nikdo nestřídal.

48

Zprava centroval Zoubek. Kincl se dostal k hlavičce, ale poslal míč vedle.

50

Zleva zaútočil Šíma. Míč na malém vápně zachytil Stráský, ale upadl a Mezlík ho poslal do autu.

52

Žlutou kartu dostal Tomáš Hunal (Č. Budějovice)
Měl připomínku při rohu hostů, ze kterého poslal odražený míč Dittrich nad břevno blanky domácích.

57

Teď se toho moc neděje, bojuje se uprostřed hřiště.

58

Centr Šímy z poloviny Belaň pohodlně chytil.

60

Tomáš Stráský (Č. Budějovice) vstřelil gól. Č. Budějovice - Bohemians / Střížkov 2:0
Potvrdil, že má formu. Centr Doležala o postranní čáry nadzvedl lavou Leština a Stráský byl u tyče včas.

60

Střídání Bohemians / Střížkov: ze hřiště odešel Marek Kincl, nahradil ho Stanley Ibe
Kincl už se chytal střídat před druhým gólem domácích.

63

Do brejku se dostali Stráský, Mezlík a Krob. Doležal si vybral Mezlíka, ale ten o míč přišel.

63

Žlutou kartu dostal Martin Horáček (Bohemians / Střížkov)
Zfauloval Mezlíka u postranní čáry.

66

Žlutou kartu dostal Pavel Mezlík (Č. Budějovice)
Fauloval Dittricha při útoku hostů.

66

Střídání Bohemians / Střížkov: ze hřiště odešel Roman Dobeš, nahradil ho Valeriu Andronic
.

68

Doležal střílel a Stráský se snažil míč zasáhnout. Ale byl v ofsajdu.

72

Střídání Bohemians / Střížkov: ze hřiště odešel David Zoubek, nahradil ho Hidetoši Wakui

73

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Tomáš Stráský, nahradil ho Zdeněk Ondrášek
Obě střídání má na svědomí nejpíš únava. Stráský dlouho nehrál celé utkání.

77

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Pavel Mezlík, nahradil ho Ĺubomír Meszároš
Mezlíkovi diváci také zatleskali. Ale lavička domácích sází na čestvé hráče, nabízejí se brejky.

81

Další dva zákroky si připsal Kučera. Nejdřív ho ohrozil Wakui a po něm Andronic. Jeho střelu raději vyboxoval.

83

Žlutou kartu dostal Stanley Ibe (Bohemians / Střížkov)
Na polovině nakopl Leštinu. Karta se mu moc nezdála, protestoval.

83

Počet diváků 2 816 (42 % z kapacity 6 681)

83

Žlutou kartu dostal Pavel Macháček (Bohemians / Střížkov)
Za další faul na polovině.

86

Ĺubomír Meszároš (Č. Budějovice) vstřelil gól. Č. Budějovice - Bohemians / Střížkov 3:0
Meszároš se dostal do šance z pravé strany. Obešel Lanceviče a kolem Belaně zakončil. Diváci vrní blahem.

89

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Tomáš Hunal, nahradil ho Michael Žižka
To byl zatím největší potlesk pro střídajícího hráče. Hunal odvedl hodně práce a zabránil Jeslínkovi ve vyrovnání.