Střely na branku: 2:2; Střely mimo: 8:3; Rohové kopy: 7:3
Počet diváků: 3 160 (63 % z kapacity 5 000)

Online reportáž
komentoval: Petr Procházka

Vítejte ze stadionu v Mladé Boleslavi, kde od 16.00 domácí fotbalisté hostí ligového nováčka z pražského Střížkova, tým Bohemians Praha.
3
Domácí fotbalisté nebezpečně kombinovali kolem šestnáctky hostí, ale Kalina poté střelou ze střední vzdálenosti branku hostů netrefil.
6
Důležité Mladoboleslavský Pecka vystihl rozehrávku soupeře a ocitl se sám před brankou, hostujícího brankáře Beláně ale nepřekonal. Placírkou vystřelil těsně vedle.
9
Důležité Další šance domácích: v pokutovém území si na Mendyho centr vyskočil Papadopulos, hlavičkoval ale nad branku.
12
Boleslav se pokouší rozhodnout zápas počátečním tlakem. Ale nedaří se jí v koncovce. Sylvestre teď vymyslel krásnou uličku, jenže Papadopulos příhrávku nestihl zpracovat.
14
Karty Žlutou kartu dostal Pavel Grznár (Bohemians / Střížkov)
17
Poprvé zahrozili i hosté. Pěknou akci předvedl na pravé straně Dobeš, na jeho přízemní přihrávku si však počíhal gólman Müller.
20
Důležité Obrovská šance Bohemians. Po zmatku v boleslavské obraně mířila rána Dobeše do sítě, ale trefila rameno domácího Kaliny. Jinak to by gól.
24
Hosté vyrovnali hru a dostali se do další nebezpečné situace. Po rohu si však Jeslínek pomohl útočným faulem.
27
Hosté si málem způsobili velký problém sami. Brankář Belaň šel najisto pro vysoký míč, jenže spoluhráč Horáček ho neviděl a srazil ho tělem. Domácí Mendy volný míč nedoběhl.
30
Domácí Pecka se jako první v utkání trefil mezi tyče. Belaň jeho ránu z dálky chytil.
33
Hosté rozehrávali třetí roh, boleslavská obrana neměla problém.
35
Po chybě boleslavského Poláčka sprintoval kupředu bek hostů Macháček. Zkusil střelu bodlem a brankář Müller musel ukázat kvalitní zákrok.
37
Domácí Rajnoch zkoušel vrátit míč na bránu pohotově z otočky, střela byla zblokována.
38
Střídání Střídání: Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Tomáš Poláček, nahradil ho Jan Kysela.
39
Domácí Mendy byl v dobré šanci, jenže míč zbytečně zasekl. Byl faulován, Boleslav dostala možnost trestného kopu z hranice vápna, Sylvestre rozehrál bídně.
45
Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 0:0.
46
Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Ml. Boleslav - Bohemians / Střížkov
48
Boleslav stejně jako v první půli začíná náporem. Ovšem kalina teď pálil hodně nepřesně.
52
Lehkost Boleslavi z úvodu sezony je pryč. Mužstvo sice útočí, ale snaha je bezradná. Řada hráčů je z formy.
56
Karty Žlutou kartu dostal Tomáš Fenyk (Bohemians / Střížkov)
57
Střídání Střídání: Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Luboš Pecka, nahradil ho Jakub Řezníček.
60
Brankář Belaň výborně přečetl hru, vyběhl a chytil míč před rozběhnutým Řezníčkem.
62
Karty Žlutou kartu dostal Pavel Macháček (Bohemians / Střížkov)
65
Hostující Zoubek vystrašil Müllera vydařenou ranou ze 25 metrů.
70
Střídání Střídání: Bohemians / Střížkov: ze hřiště odešel Tomáš Fenyk, nahradil ho Josef Galbavý.
73
Střídání Střídání: Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Alexandre Noël Mendy, nahradil ho Radim Nečas.
75
Počet diváků 3 160 (63 % z kapacity 5 000)
76
Domácí Kalina po souboji upadl v pokutovém území, penalta se nepíská.
77
Obrázek z Mladé Boleslavi: domácí se snaží útočit, jenže kazí i snadné přihrávky a hrají špatně. Hosté zdržují a zdržují.
77
Karty Žlutou kartu dostal Michal Papadopulos (Ml. Boleslav)
78
Karty Žlutou kartu dostal Václav Procházka (Ml. Boleslav)
80
Důležité Největší možnost druhé půle. Rána domácího náhradníka Nečase o pár centimetrů minula šibenici.
81
Karty Žlutou kartu dostal Jan Rajnoch (Ml. Boleslav)
81
Střídání Střídání: Bohemians / Střížkov: ze hřiště odešel Roman Dobeš, nahradil ho Jan Vošahlík.
86
Důležité Góly Jakub Řezníček (Ml. Boleslav) vstřelil gól. Ml. Boleslav - Bohemians / Střížkov 1:0
Boleslav se vysvobodila. Řezníček jen lehce tečoval centr z pravé strany a míč zaplul do sítě.