Pondělí 27. září 2021, svátek má Jonáš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 27. září 2021 Jonáš
Góly:
29. M. Škoda
Góly:
90. P. Verbíř

Žluté karty:
89. P. Hašek
Žluté karty:
28. M. Valenta, 86. E. Rilke

Střely na branku: 0:0; Střely mimo: 0:0; Rohové kopy: 0:0
Počet diváků: 4 883 (98 % z kapacity 5 000)

Online reportáž
komentoval: Ondřej Trunečka

Dobrý den, vítejte u on-line přenosu z utkání Poháru ČMFS mezi Bohemians a týmem Teplic. Průběh zápasu budeme sledovat v podrobné reportáži.
1
Začal první poločas utkání Bohemians 1905 - Teplice
Výkop mají hosté z Teplic, kteří nastoupili v tradičních žlutých dresech. Domácí Bohemians jsou v zelenobílých.
2
Hosté se pokusili o útočnou akci po pravém křídle, kterou domácí zastavili jen za cenu faulu. Po přímém kopu ale nebezpečí před vlastní brankou odvrátil Uchytil.
3
Tepličtí fotbalisté mají v úvodních okamžicích zápasu častěli míč na kopačkách. Ale před brankou soupeře se nedostávají, a tak dvakrát v krátkém sledu zvolili malou domů brankáři Poštulkovi.
4
Domácí Bartek se dostal k míči po menším zaváhání teplického stopera Kleina. Jenže hned vzápětí Kleinovi pomohl Doležal a hosté se snadno ubránili.
5
Na levé straně hřiště si Kaufman vyměnil míč se Stožickým, postupoval do pokutového území, ale centrem trefil jen boční sít.
6
K brance Bohemians spěchal teplický kapitán Verbíř, dobře ho ale stíhal Uchytil, rozhodil ho a u míče pak byl dřív vybíhající gólman Sňozík.
7
Hezkou individuální akci předvedl domácí záložník Held, který si z prostoru levého křídla seběhl před šestnáctku, kde byl faulován. Bohemians budou zahrávat přímý kop z ideální pozice z devatenácti metrů.
8
Z přímého kopu pálil Dian, ovšem míč poslal nad břevno Poštulkovy branky.
9
Další útočnou akci domácího mužstva řeší brankář Poštulka, který vyběhl až na hranici pokutového území, aby chytil dlouhý pas.
11
Kulvajt se snažil kolmou přihrávkou naujít spoluhráče před šestnáctkou, ale jeho úmysl vystihl Krmaš.
12
Vágner poslal dlouhý pas z hloubi vlastní poloviny na Barteka, toho však ve vzdušném souboji pokryl důrazný Klein.
13
Teplický útočník Fenin v souboji s domácím kapitánem Lukášem v pokutovém území upadl, sudí Makovička nechal pokračovat ve hře.
14
Po přihrávce Stožického z levé strany se snažil před brankou Bohemians usměrnit míč do Dort, jenže ani ve skluzu na něj nedosáhl.
15
Hezká akce teplického mužstva. Dort poslal pěknou přihrávku ze středu hřiště do běhu Feninovi, ten míč potáhl po pravém křídle a před brankou hledal Stožického. Dobře ale zasáhl Uchytil. Míč odehrál na roh, po něm se Bohemians ubránili.
16
Důležité První velká šance zápasu! Před teplickým gólmanem Poštulkou se ocitl osamocený Kulvajt, jeho ránu zblízka ale brankář hostů skvěle zlikvidoval. Dorážet se ještě snažil Bartek, jenže před ním míč odkopli tepličtí obránci.
17
Znovu je v šanci domácí útočník Kulvajt, jenže při pokusu o střelu zasáhl Kleina do hlavy. Rozhodčí odpískal faul.
18
Hosté hrají o deseti, stoper Klein je ošetřován u postranní čáry. Po předchozím střetu mu teče krev.
19
Tepličtí poprvé vystřelili na branku, slabý pokus Fenina z levé strany Sňozík snadno chytil.
20
Důležité Kotyza táhl míč středem hřiště, nevšiml si na levé straně volného Helda, a tak z osmnácti metrů zakončoval sám. Poštulka nepříjemnou ránu vytáhl na roh.
21
Důležité Bohemians jsou ve velkém náporu, zahrávali tři rohy za sebou! Tepličtí se ubránili jen s vypětím sil, tlak domácích ukončil až rozhodčí, který odpískal útočný faul.
22
Hosté se dostali do rychlého protiútoku, Benát si zaběhl za obranu, ale jeho střelu srazil Nešpor. Po následném rohu se sice k hlavičce dostal Krmaš, ale míč trefil špatně. Domácí se pak ubránili.
23
Teplický stoper Klein se po ošetření opět zapojuje do hry.
25
Jsou to hráči mužstva Bohemians, kteří jsou v těchto okamžicích důraznější, dravější. Víc se tlačí dopředu, jsou hodně aktivní.
28
Karty Žlutou kartu dostal Michal Valenta (Teplice)
Valenta zastavil faulem průnik Vágnera.
29
Důležité Góly Milan Škoda (Bohemians 1905) vstřelil gól. Bohemians 1905 - Teplice 1:0
Po předchozím faulu zahrával Held přímý kop. Poslal krásný centr na vzdálenější tyč, kam si naběhl zcela nepokrytý Škoda a zblízka hlavou překonal Poštulku.
30
Hosté jsou viditelně zaskočeni. Po vedoucím gólu jsou Bohemians dál aktivní a důrazně chodí do soubojů. Tepličtí mají velké problémy.
31
Kouč hostů Mareček vstal z lavičky, došel až ke kraji vyzeného území a důrazně domlouval svým svěřencům.
32
Důležité Bohemians předvedli velmi nebezpečný protiútok. Na jeho konci Held přenechal míč Kotyzovi, který nepříjemně odcentroval z pravé strany. Krmaš raději míč odhlavičkoval na roh. Z něj se domácí neprosadili.
33
Prvoligový tým z Teplic zatím hraje hodně špatně. Ještě se nedostal do pořádné šance, navíc v obraně si počíná hodně nejistě.
34
Důležité Gólman Poštulka vyběhl před pokutové území, aby na poslední chvíli odkopl míč před domácím útočníkem Kulvajtem. Byla to hezká kolmá přihrávka do běhu, ale teplický brankář dobře přečetl hru.
36
Útočník hostů Fenin se prosadil na levé straně a pokusil se o přihrávku pod sebe. Míč ale v šestnáctce zachytil Lukáš.
38
Doležal zachytil na půlce odražený míč po standardní situaci svého týmu. Okamžitě odcentroval do pokutového území, kde se prosadil Krmaš. Míč poslal před branku, jenže tam si pro něj došel gólman Sňozík.
41
Důležité Domácí soupeři opět pořádně zavařili. Po vtipné patičce Diana se k míči dostal Kotyza, udělal si prostor na pravé straně a odcentroval. Jeho pas pokryl Kaufman, jenže hned vzápětí o něj přišel a Held znovu centroval před branku. Potom už se Tepličtí ubránili.
42
Teplický kapitán Verbíř protáhl domácího gólmana Sňozíka, ten u tyče vyrážel nepříjemný centr, který už se stáčel do branky.
43
Důležité Gólman Sňozík vytáhl proti Krmašovi skvělý zákrok a zlikvidoval vyloženou šanci soupeře. Verbíř se uvolnil na pravém křídle, přihrál před branku nabíhajícímu Krmašovi, který v pádu pohotově vypálil na branku. Jeho pokus ale Sňozík vyrazil.
45
Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 1:0.
46
Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Bohemians 1905 - Teplice
46
Střídání Střídání: Teplice: ze hřiště odešel Petr Benát, nahradil ho Edin Džeko.
46
Střídání Střídání: Teplice: ze hřiště odešel Michal Doležal, nahradil ho Jan Štohanzl.
47
Teplický kouč udělal hned o přestávce dvě změny. Do hry poslal dalšího útočníka - Džeka.
48
Bohemians zahrávali přímý kop ze třiceti metrů, Dian poslal míč do šestnáctky, ze vzduchu ho stáhl Poštulka. Byť s problémy, míč mu vypadl.
50
Střídající Štohanzl se uvedl tvrdou střelou z osmnácti metrů, přízemní pokus do středu branky Sňozík kryl.
52
Kaufman si na pravé straně vyměnil míč s Verbířem a odcentroval před branku. V pokutovém území před Krmašem ale dobře zasáhl Škoda.
53
Útočník hostů Fenin zkoušel střelu z dálky, jenže napálil jen domácího kapitána Lukáše.
53
Střídání Střídání: Bohemians 1905: ze hřiště odešel Michal Held, nahradil ho Pavel Hašek.
55
Klein na pravé straně vybojoval míč, akce teplického týmu pokračovala před Verbíře ke Kaufmanovi, který odcentroval do šestnáctky. Před brankou ale zasáhl Sňozík, míč chytil do náruče.
56
Domácí náhradník Hašek střílel z pětadvaceti metrů, Poštulka snadno kryl.
58
Důležité Tepličtí byli blízko vyrovnání. Dort uvolnil na levé straně Džeka, ten mui míč okamžitě vrátil. Dort si poté udělal prostor, po kličce se protáhl až před Sňozíka, gólman Bohemians však ránu zblízka skvěle vyrazil.
60
Na teplických hráčích je v druhém poločase patrná snaha o vyrovnání, počínají si rozhodně aktivněji než před přestávkou.
61
Bohemians nyní hrozí především z rychlých protiútoků, po jednom z nich vybojovali faul. Z přímého kopu střílel Dian, obstřelil zeď, ale míč šel vedle branky.
62
Střídání Střídání: Bohemians 1905: ze hřiště odešel David Bartek, nahradil ho Dalibor Slezák.
63
Po Dortově rohu hlavičkoval Krmaš mimo.
64
Dian přenesl hru na pravé křídlo na Kotyzu, ten se uvolnil a přihrával Kulvajtovi, který však na hranici pokutového území na míč nedosáhl.
66
Dian vybojoval míč proti Krmašovi a založil ryschlý protiútok. Na jeho konci si právě Dian seběhl na přihrávku Slezáka, usměrnil míč do branky, ale pomezní odmával ofsajd.
68
Další odmávaný ofsajd při brejku Bohemians.
70
Teplickým fotbalistům se útoky proti připravené a důrazný obraně Bohemians vůbec nedaří, naopak mají hodně starostí s rychlými brejky soupeře.
72
Kapitán hostů Verbíř centroval do šestnáctky, na míč naskakoval Krmaš, ale ještě výš vyskočil domácí stoper Škoda.
74
Bohemians mají hodně nebezpečných protiútoků, jenže nedokáží je pořádně zakončit. Naposledy si míč hodně ukopl Slezák a Valenta odvrátil.
75
Znovu střídající Slezák v akci, obehrál Valentu, jenže pak vystřelil v pádu jen slabě. Poštulka chytil.
76
Na druhé straně po kličce před šestnáctkou střílel technicky Dort, jeho pokus chytil Sňozík.
77
Střídání Střídání: Bohemians 1905: ze hřiště odešel Tomáš Kulvajt, nahradil ho Lukáš Matůš.
78
Počet diváků 4 883 (98 % z kapacity 5 000)
80
Z třiadvaceti metrů střílel prudce Hašek, branku ale netrefil.
81
Ve středovém kruhu zůstal ležet Verbíř. Zvedal se jen těžce, ale pokračuje ve hře.
83
Střídání Střídání: Teplice: ze hřiště odešel Vlastimil Stožický, nahradil ho Emil Rilke.
84
Střídající Rilke se uvolnil na levé straně, poslal míč do šestnáctky, ale tečovaný centr snadno lapil Sňozík.
85
Bohemians v těchto okamžicích hrají o deseti, za postranní čárou je ošetřován záložník Kotyza.
86
Karty Žlutou kartu dostal Emil Rilke (Teplice)
Rozhodčí Rilkeho napomenul za faul na Matůše.
87
Následný přímý kop rozehrál Hašek, ale centr příliš přetáhl.
87
Domácí jsou opět v jedenácti, Kotyza se zapojil do hry.
88
Důležité Teplický záložník Verbíř si před pokutovým územím Bohemians hezky narazil s Džekem, dostal se ke střele, ale levačkou poslal míč nad břevno. Byla to ojedinělá šance hostů v druhém poločase.
89
Karty Žlutou kartu dostal Pavel Hašek (Bohemians 1905)
90
Poštulka musel daleko z branky, ve skluzu odvracel míč před Dianem.
90
Tepličtí fotbalisté se snaží o vyrovnání, na hrotu je i Krmaš. Domácí jsou ale před pokutovým územím důraznější a do zakončení soupeře téměř nepouštějí.
90
Nastavovat se budou tři minuty.
90
Důležité Matůšovu střelu z hranice pokutového území skvěle chytil Poštulka.
90
Důležité Góly Pavel Verbíř (Teplice) vstřelil gól. Bohemians 1905 - Teplice 1:1
V závěrečném náporu vyrovnává kapitán hostů Verbíř, který se na hranici pokutového území dostal k odraženému míči a technickou střelou k tyči vyrovnal.
90
Skončil druhý poločas utkání. Následuje krátká přestávka před penaltovým rozstřelem 1:1.
91
Zahrávají se pokutové kopy. Bohemians 1905 - Teplice
91
Důležité Góly Michal Valenta (Teplice) PROMĚNIL. 0:1 v penaltovém rozstřelu.
Prudká rána do středu branky.
91
Důležité Góly Lukáš Matůš (Bohemians 1905) PROMĚNIL. 1:1 v penaltovém rozstřelu.
91
Důležité Pavel Verbíř (Teplice) NEDAL. 1:1 v penaltovém rozstřelu.
Penaltu po své pravé ruce Sňozík chytá.
91
Góly Michal Dian (Bohemians 1905) PROMĚNIL. 2:1 v penaltovém rozstřelu.
91
Góly Filip Dort (Teplice) PROMĚNIL. 2:2 v penaltovém rozstřelu.
91
Góly Radek Sňozík (Bohemians 1905) PROMĚNIL. 3:2 v penaltovém rozstřelu.
91
Góly Edin Džeko (Teplice) PROMĚNIL. 3:3 v penaltovém rozstřelu.
91
Jiří Vágner (Bohemians 1905) NEDAL. 3:3 v penaltovém rozstřelu.
91
Martin Fenin (Teplice) NEDAL. 3:3 v penaltovém rozstřelu.
91
Dalibor Slezák (Bohemians 1905) NEDAL. 3:3 v penaltovém rozstřelu.
91
Góly Josef Kaufman (Teplice) PROMĚNIL. 3:4 v penaltovém rozstřelu.
91
Góly Martin Kotyza (Bohemians 1905) PROMĚNIL. 4:4 v penaltovém rozstřelu.
91
Góly Martin Klein (Teplice) PROMĚNIL. 4:5 v penaltovém rozstřelu.
91
Góly Pavel Hašek (Bohemians 1905) PROMĚNIL. 5:5 v penaltovém rozstřelu.
91
Góly Pavel Krmaš (Teplice) PROMĚNIL. 5:6 v penaltovém rozstřelu.
91
Jan Uchytil (Bohemians 1905) NEDAL. 5:6 v penaltovém rozstřelu.
100
Zápas byl ukončen po penaltovém rozstřelu 1:1.

Sestavy a rozestavení

Bohemians Praha 1905 - logo Bohemians 1905 (4-4-2)

Sňozík
o hráči
Nešpor
o hráči
21 Škoda
Škoda
o hráči
Lukáš
o hráči
Uchytil
o hráči
25 Kotyza
Kotyza
o hráči
Vágner
o hráči
9 Dian
Dian
o hráči
20 Held
Held
o hráči
53. min Hašek o hráči
15 Bartek
Bartek
o hráči
62. min Slezák o hráči
11 Kulvajt
Kulvajt
o hráči
77. min Matůš o hráči

logo FK Teplice Teplice (4-4-2)

Poštulka
o hráči
Doležal
o hráči
46. min Štohanzl o hráči
4 Klein
Klein
o hráči
8 Krmaš
Krmaš
o hráči
Kaufman
o hráči
Verbíř
o hráči
19 Benát
Benát
o hráči
46. min Džeko o hráči
Valenta
o hráči
Stožický
o hráči
83. min Rilke o hráči
16 Fenin
Fenin
o hráči
7 Dort
Dort
o hráči

Rozhodčí: -
Počet diváků: 4 883 (98 % z kapacity 5 000)

NÁHRADNÍCI
Bohemians 1905

Vzájemné zápasy

12. dubna 2019 18:00Teplice–Bohemians 1905 1:2
2. listopadu 2018 18:00Bohemians 1905–Teplice 2:3
18. března 2018 15:00Bohemians 1905–Teplice 2:0
15. září 2017 18:00Teplice–Bohemians 1905 0:0
14. května 2017 18:30Teplice–Bohemians 1905 1:0
19. listopadu 2016 15:00Bohemians 1905–Teplice 0:1
5. března 2016 15:00Bohemians 1905–Teplice 1:1
12. září 2015 17:00Teplice–Bohemians 1905 2:1
25. dubna 2015 17:00Bohemians 1905–Teplice 1:0
18. října 2014 17:00Teplice–Bohemians 1905 4:1
11. dubna 2014 20:15Bohemians 1905–Teplice 3:1
28. září 2013 17:00Teplice–Bohemians 1905 5:1
9. května 2012 18:00Bohemians 1905–Teplice 0:0
27. listopadu 2011 14:30Teplice–Bohemians 1905 2:0
21. května 2011 17:30Bohemians 1905–Teplice 1:1
7. listopadu 2010 17:00Teplice–Bohemians 1905 0:2
28. března 2010 17:00Bohemians 1905–Teplice 1:1
20. září 2009 17:00Teplice–Bohemians 1905 1:0
10. května 2008 15:00Bohemians 1905–Teplice 0:2
2. prosince 2007 17:00Teplice–Bohemians 1905 2:0
13. září 2006 17:00Bohemians 1905–Teplice 1:1
24. května 2003 14:25Teplice–Bohemians 1905 0:1
11. listopadu 2002 16:00Bohemians 1905–Teplice 2:3
31. března 2002 16:30Teplice–Bohemians 1905 3:2
28. září 2001 16:30Bohemians 1905–Teplice 1:0
30. dubna 2001 19:00Bohemians 1905–Teplice 2:1
21. ledna 2001 10:30Teplice–Bohemians 1905 0:0
22. října 2000 18:00Teplice–Bohemians 1905 3:0