Góly: 6. J. Koller, 22. P. Nedvěd, 40. J. Koller

49. A. Charles, 87. C. Gray

Střely na branku: :; Střely mimo: :; Rohové kopy: :
Počet diváků: 15 910 (84 % z kapacity 18 944)

S kapitánskou páskou povede české fotbalisty opět Pavel Nedvěd.

Do nominace pro dnešní utkání se nedostali třetí brankář Kinský, Kováč, Jarolím a zranění Galásek s Rosickým.

Dvacet minut před výkopem je v ochozech odhadem tři tisíce lidí, ale před stadionem jich ještě čeká dost. Hosté odešli z rozcvičky, Češi ještě na hřišti zůstávají.

Hlediště se pomalu zaplňuje, ale deset minut před výkopem je pořád minimálně polovina sedaček prázdná. Vládne komorní atmosféra.

Jankulovski
79. min Mareš o hráči
Poborský
62. min Štajner o hráči
19 Polák
Polák
61. min Heinz o hráči
11 Nedvěd
Nedvěd
82. min Jiránek o hráči
20 Plašil
Plašil
15 Baroš
Baroš
46. min Sionko o hráči
9 Koller
Koller
61. min Lokvenc o hráči

Trinidad a Tob.(4-5-1)

21 Jack
8 Gray
Andrews
Lawrence
A. John
46. min Charles o hráči
11 Edwards
Edwards
69. min Jones o hráči
Birchall
46. min Whitley o hráči
19 Yorke
Yorke
Theobald
77. min Wolfe o hráči

Trinidad a Tob.

Fotbalisté nastupují na trávník. Češi budou hrát celí v bílém, hosté mají červené dresy a černé trenýrky.

Těsně před výkopem se Letná přece jen zaplnila, odhadem tady může být tak deset až dvanáct tisíc.

1

Začal první poločas utkání Česko - Trinidad a Tob.

1

Hosté měli výkop, ale rychle o míč přišli a první útočnou akci zápasu vedli Češi.

1

Grygera hledal centrem od pravé lajny Baroše, ale gólman českého útočníka o míč připravil.

2

Koller obloučkem přehodil hostujícího brankáře a míč se snášel do sítě, odkud ho v poslední chvíli vyhlavičkoval Andrews.

6

Jan Koller (Česko) vstřelil gól. Česko - Trinidad a Tob. 1:0
Branku připravil Poborský, který si z levé strany naběhl do pokutového území. Pokus o narážečku s Nedvědem sice soupeř vystihl, ale vypíchnutý míč vrátil Poborskému, který přesnou přihrávkou našel před brankou volného Kollera. Ten v pádu hlavou poslal míč do sítě.

8

Na hostující branku se valí jeden útok za druhý. Teď prošel kupředu Baroš, ale ve chvíli, kdy chtěl přihrávat kollerovi, uklouzl.

11

Nedvěd poslal na Baroše příliš dlouhý míč, ten ho neměl šanci doběhnout.

12

Rozehrávka Yorka prošla až před českou branku, kde dřívě než útočící soupeři míč lapil brankář Čech.

14

S. John se dravě probil mezi českými stopery a ocitl se v čisté gólové šanci. Brankář Čech však jeho střelu dokázal vyrazit.

16

Lawrence fauloval před pokutovým územím Baroše, český tým zahrává z dobré pozice přímý kop.

17

Jankulovski z přímého kopu překopl branku.

18

Koller zpracoval vysoký míč pro Plašila, který z 18 metrů tvrdě vypálil na branku. Gólovou bombu však trinidadský brankář stačil vyrazit. Baroš se pokusil o dorážku, ale neměl dostatek času.

21

Další zpětnou přihrávku do veklé šance Koller poslal Nedvědovi, ale ten podklouzl a k zakočení se nedostal.

22

Pavel Nedvěd (Česko) vstřelil gól. Česko - Trinidad a Tob. 2:0
Češi zvýšili z bleskové útočné akce. Ujfaluši poslal kolmou přihrávku Barošovi, který po pár krocích centroval před branku. Koller míč přiťukl Nedvědovi, který umístěnou střelou k tyči skóroval podruhé.

25

Poborského tvrdou střelu z 30 metrů akrobatickým zákokem vyrazil hostující brankář Jack.

26

Barošův centr před Kollerem odvracel Andrews a poslal míč těsně nad vlastní branku.

29

Hosté dvakrát centrovali před českou branku, ale obrana míč vždy odvrátila.

31

Do Nedvědovy dělové rány se vrhl Lawrence a odvrátil na roh.

32

Po rohovém kopu hlavičkoval Koller, brankář Jack míč neudržel v rukou a nechal ho spadnout před Baroše. V poslední chvíli však českému útočníkovi zabránil ve skórování.

34

Trinidadský brankář Jack se pádem pod Plašilovy nohy zranil a musel být ošetřen. Více jak minutu se nehrálo.

37

Tempo polevilo, hraje se ve středu hřiště. Hosté se pokusili zaútočit, ale jejich akce končí nepřesnými přihrávkami.

40

Jan Koller (Česko) vstřelil gól. Česko - Trinidad a Tob. 3:0
Z další nádherné akce čeští fotbalisté přidali třetí gól. Nedvěd ze středu hřiště poslal do běhu kolmou přihrávku na Poborského, ten hned z první posunul míč na Kollera, který jen nastavil nohu a usměrnil ho do sítě.

43

Další rychlý průnik českého týmu pohořel na nepřesném centru Jankulovského.

44

Nedvěd vystihl trinidadskou rozehrávku a hned vyrazil na branku. Mohl sám střílet, ale pokusil se o zpětnou přihrávku naslepo, která se mu nepovedla.

45

S naraženou klíční kostí je ošetřován český obránce Ujfaluši.

45

Nastavují se dvě minuty.

45

Poločas se dohrává před brankou hostujícího týmu.

45

Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 3:0

46

Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Česko - Trinidad a Tob.

46

Střídání Česko: ze hřiště odešel Milan Baroš, nahradil ho Libor Sionko

46

Střídání Trinidad a Tob.: ze hřiště odešel Avery John, nahradil ho Atiba Charles

46

Střídání Trinidad a Tob.: ze hřiště odešel Chris Birchall, nahradil ho Aurtis Whitley

48

Hosté vybojovali rohový kop, centr Yorka odhlavičkoval Plašil.

49

Žlutou kartu dostal Atiba Charles (Trinidad a Tob.)
Trinidadský fotbalista byl napomínán za faul na Rozehnala.

50

Z centru Poborského zakončoval Ujfaluši, ale trefil jen chumel hráčů před trinidadskou brankou.

51

Trinidadský brankář špatně odkopl míč a raději za ním vyběhl ven před vápno, kde o něj dál bojoval.

53

Poborský se probil až ke koncové čáře, odkud centroval nepřesně.

54

Na trinidadskou branku se valí jeden útok za druhým.

56

Hosté podnikli dva pomalé postupné útoky. Český tým se zpočátku nemohl dostat k míči, ale k zakončení soupeře nepustil.

58

Tvrdá střela hostujícího Theobalda proletěla metr nad českou brankou.

60

Český tým se brání vytrvalému, ale neefektivnímu tlaku hostí.

63

Po trojím střídání se česká sestava přeskupila. V záloze hrají zprava Sionko, Nedvěd, Plašil a Heinz, v útoku je Lokvenc se Štajnerem.

65

Noví hráči vnesli na hřiště zatím hlavně nepřesnosti.

68

Yorkův centr z přímého kopu odhlavičkoval Grygera na roh, po kterém se Češi definitivně ubránili a hned vyrazili do protiútoku.

69

Nedvěd vystřelil ze 40 metrů, ale branku Trinidadu netrefil.

69

Střídání Trinidad a Tob.: ze hřiště odešel Carlos Edwards, nahradil ho Kenwyne Jones

71

Rozehnal nahrál v pokutovém území nabíhajícímu Sionkovi, jehož tvrdou střelu dokázal chytit hostující brankář.

72

Po Nedvědově rohu Heinz hlavičkoval málo důrazně.

73

Počet diváků 15 910 (84 % z kapacity 18 944)

75

Plašilův centr se odrazil k rozehnalovi, který z deseti metrů nastřelil jen soupeřova obránce.

77

Střídání Trinidad a Tob.: ze hřiště odešel Densill Theobald, nahradil ho Anthony Wolfe

79

Střídání Česko: ze hřiště odešel Marek Jankulovski, nahradil ho Pavel Mareš

80

Nedvědův centr odvracel Andrews a málem si dal vlastní gól. Míč proletěl těsně nad brankou Trinidadu.

82

Střídání Česko: ze hřiště odešel Pavel Nedvěd, nahradil ho Martin Jiránek

83

Známkujte výkony českých fotbalistů ZDE

84

Štajner se pustil do sólového slalomu mezi trinidadskými zadáky, a vybojoval aspoň roh.

85

Po rohovém kopu Lokvenc hlavičkoval těsně nad břevno.

87

Žlutou kartu dostal Cyd Gray (Trinidad a Tob.)
Štajner nasadil Grayovi jesličky, ten ho fauloval a byl za to napomínán žlutou kartou.

89

Charlesovu střelu lapil brankář Čech.

90

Začalo tříminutové nastavení.

90

Brankář Čech vysokým výskokem získal míč, který centroval z přímého kopu hostující kapitán Yorke.