Střely na branku: 5:2; Střely mimo: 10:4; Rohové kopy: 8:0
Počet diváků: 5 060 (28 % z kapacity 18 221)
1

Začal první poločas utkání Teplice - Ostrava

1

Utkání začalo výkopem domácích fotbalistů, kteři nastoupili v tradičních žlutých dresech a modrých trenýrkách. Hosté jsou celí v bílém.

2

K teplické brance se přiblížil Bystroň, ale centr naslepo skončil za koncovou lajnou.

3

Na centr domácího Doležala naskakovali dva domácí hráči, ale brankář Raška míč stačil vyboxovat. Navíc byl signalizován ofsajd. Ne stačil rozhodčí zapískat, Verbíř se opřel do odraženého míče a hezky vystřelil k tyči. Brankář Raška střelu vyrazil.

FK TepliceTeplice(4-4-2)

Poštulka
Kaufman
46. min Jirsák o hráči
Verbíř
46. min Tesařík o hráči
17 Rilke
Rilke
72. min Karlík o hráči

Rajtoral
90. min Mišinský o hráči
Bystroň
13 Staněk
Staněk
Čížek
Slončík
74. min Magera o hráči

Rozhodčí: Šedivý - Hojsík, Novák
Počet diváků: 5 060

Teplice
5

Na Slončíkův centr z přímého kopu si naběhl za teplickou obranu Klimpl, ale nestačil míč usměrnit do odkryté branky.

8

Mašek si na hranici pokutového území tělem pokryl míč, otočil se s ním a poslal ho do běhu Benátovi. Ten měl potíže se zpracování, přesto nakonec nebezpečně vystřelil. Brankář Raška vyrazil na roh.

8

Po rohu měl velkou šanci Mašek, ale ze dvou metrů překopl branku.

10

Martin Čížek (Ostrava) vstřelil gól. Teplice - Ostrava 0:1

10

Ostravský kapitán Slončík využil podklouznutí obránce Kleina, dostal se do pokutového území a přes celou šíři branky odcentroval ke vzdálenější tyči Čížkovi, který lehce doklepl míč do sítě.

13

Branka dodala hostům odvahu k dalším útočným akcím, Ostrava je v těchto chvílích aktivnějším týmem.

15

Rilke se ze strany vřítil před ostravskou branku a tísněn Klimplem dokázal vystřelit. Raška vyrazil na roh.

18

Tepličtí ovládli střed hřiště a tlačí se před branku Ostravy. Benát odvážným průnikem vybojoval další roh.

21

Papadopulos ze středu hřiště rozehrál doleva na Čížka, ten mu míč rychle vrátil a ostravský útočník byl sám před brankářem. V jasné šanci však netrefil branku.

22

Žlutou kartu dostal Josef Kaufman (Teplice)

23

Po Kaufanově faulu byl za postranní čárou ošetřován Čížek.

25

Nespokojení diváci na teplické hráče pískají.

26

Žlutou kartu dostal Pavel Besta (Ostrava)

27

Domácí Doležal zkusil střelu z 35 metrů, ale branku překopl.

29

Ostrava vyrazila do rychlého protiútoku, ale Hunal nepustil Rajtorala k Čížkovu centru.

32

Doležal si narazil v rohu hřiště s Kaufmanem a hezky odcentroval před ostravskou branku. V ideální pozici však selhal Krmaš a hlavou vrátil míč jen k rohovému praporku.

35

Tepličtí drží míč a snaží se útočit, jejich snaze všakvětšinou chybí přesná finální přihrávka.

35

Žlutou kartu dostal David Bystroň (Ostrava)

36

Doležalův centr snadno chytil ostravský brankář.

40

Doležalův centr z přímého kopu přošel až ke Krmašovi, al jeho hlavička se od ostravských obránců odrazila do zámezí.

40

Po rohu hosté vyrazili do rychlého protiútoku a Klein v poslední chvíli zachytil Čoupkovu kolmou přihrávku na Papadopulose.

43

Důsledně bránící Ostrava drží bezradné domácí hráče daleko od své branky.

45

Brankář Raška kontroloval Kaumanovu střelu ze 35 metrů, která těsně minula tyč jeho branky.

46

Při odchodu na přestávku publikum teplické fotbalisty vypískali. Těm se pak asi nechtělo zpět na hřišě. Ostravští hráči i rozhodčí už asi dvě minuty přešlapovali na hřišti, ale domácí nikde. Až je musel sudí Šedivý popohnat.

46

Domácí nastoupili s dvěma novými hráči a s vůlí zápas otočit. Už po necelé minutě se dostali do velké šance. Z Rilkeho centru nebezpečně hlavičkoval Mašek, ale brankář Raška pohotově chytil.

49

Doležal rozehrával přímý kop ze středu hřiště, nakopl míč před branku, kde ho Mašek hlavou poslal nad břevno.

50

Po Jirsákově rohu z malého vápna hlavičkoval Krmaš, ale nepřesně. Akci se snažil dohrát Benát, ale byl v ojsajdu.

53

Domácí Jirsák si naběhl na kolmou přihrávku, v pokutovém území si zasekl míč před Bestou a zamířil na branku. Raška však s lehkou střelou neměl moc práce.

57

Doležal zahrával přímý kop téměř z rohu hřiště, ostravští zadáci jeho centr odvrátili.

58

Další Doležalův centr přinesl velkou šanci Teplic, ale Mašek poslal míč hlavou těsně vedle.

61

Maškovu střelu z otočky srazili Ostravští na roh.

63

Po Hunalově faulu opustil hostující Slončík hřiště na nosítkách.

64

Domácí Krmaš poslal míč hlavou těsně vedle branky. Po akci se od hry vrátil Slončík.

66

Ostravský Besta těsně před pokutovým územím fauloval Maška. Doležalův centr z přímého kopu však z mohutného výskoku odvrátil Bystroň.

67

Žlutou kartu dostal Martin Čížek (Ostrava)

69

Ostrava se úspěšně brání vytrvalému tlaku Teplic.

71

Čoupek fauloval Rilkeho, Teplice chystají další nadějný přímý kop.

71

Doležal z přímého kopu nastřelil jen ostravskou zeď.

72

Střídání Teplice: ze hřiště odešel Emil Rilke, nahradil ho Pavel Karlík

74

Střídání Ostrava: ze hřiště odešel Radek Slončík, nahradil ho Lukáš Magera

74

Karlík vybojoval už pátý teplický roh ve druhé půli, ale nepřesný Doležalův centr k ohrožení branky nevedl.

79

Michal Papadopulos (Ostrava) vstřelil gól. Teplice - Ostrava 0:2

79

Klimpl vyrazil do protiútoku, uvolnil rozeběhnutého Papadopulose, který obloučkem přehodil vybíhajího brankáře Poštulku. Baník v utkání dvakrát vystřelil na branku a vede 2:0.